Заліковий троль• 02 сентября 2023

Прививка Корь, краснуха, паротит

Подскажите, это по всей стране сейчас наседают с тем, чтобы экстренно делать КПК детям? Рассказывать о пользе прививок мне не надо, после одной из них у ребенка была такая реакция, что я стала полным антипрививочником. В карточке врач не посчитал нужным это указать, сказал, ну что же, бывает. У нас нет ревакцинации КПК, вот думаю, что делать.
woman Warrior• 03 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Особисто я знаю лише одну, ну може двоє із цієї секти. Від корони привита, якщо вас це цікавить. Хоча в короні я не бачила нічого страшно, але бажання відвідати Італію було сильніше за небажання прививатися
ваша последняя фраза-хит, это все, что нужно знать о аудитории прививочных кампаний

Анонимушка• 03 сентября 2023
Ответ дляПодругаМужа
А вы на случай укуса каждый год заранее прививаетесь? Вы реально не понимаете разницу между бешенством, корью и полио?
Кожний рік не потрібно щеплюватись, а лише після укусу. Так ви ж пишете, що вижили без вакцини і все супер. Я розумію різницю, але запитала саме за таку ситуацію
mamaМия• 03 сентября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Передача инфекции
Вирус гепатита С относится к гемотрансмиссивным вирусам. Наиболее распространенными путями передачи являются:

повторное использование или недостаточная стерилизация медицинского оборудования, в частности шприцев и игл, в учреждениях здравоохранения;
переливание не прошедших скрининг крови и продуктов крови;

То есть врачи себя не утруждают ответственностью, виноват непривитый пациент. Как всегда.

Кстати, кто в курсе, что с болезнью Лайма нельзя быть донором? Это даже не проверяют. И привет Лайм) А он похуже гепатита будет и прививок от Лайма нет. Невыгодно разрабатывать? Невыгодно с клещами бороться? При союзе леса обрмьатывали, а теперь опять виноват сам заболевший - не надо было в лес ходить. Или в парк. Клещи теперь повсюду.
Від гепатиту С немає щеплення, а є потужна і надпотужна робота фарм підприємств. З гепатитом С також неможна бути донором. Власне, у мого чоловіка так і виявили, коли він пішов для друга здавати кров.
mamaМия• 03 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Во первых, не напрягайтесь так.
Во вторых, вас никто пугает, мне лично вообще все равно, что там у вас и вашего мужа.Неизвестные и неинтересные мне людм.
Ваши теории мне тоже никуда не тарахтели, делайте что хотите.
Я абсолютно не напрягаюся, більш того, мої знання- вони лише мої, кроки до щеплення не завжди бездумні, іноді люди намагаються розібратися що і як працює. Успіхів вам
ПодругаМужа• 03 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Букву перепутала.
Но пути заражения те же.
ПодругаМужа• 03 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Де я пишу, що вижила без вакцини без сказу? Ви взагалі добре розумієте написане?
Є хвороби, якими краще перехворіти в дитинстві. Завдяки щепленням вони перейшли на дорослий вік, коли важче переносяться. І це саме хвороби з заголовку теми: кір, краснуха. Сюди ж вітрянка. До чого тут сказ?
-Ань-• 03 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Нестандартний вибір. Зазвичай хочуть побачити Париж і померти.
-Ань-• 03 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
фото
Я розумію, що в вашій секті чим більше щеплень, тим краще, і зайве щеплення ніколи не буває зайвим.
Але спробуйте прочитати календар щеплень в першоджерелі - це наказ МОЗ № 595 від 16.09.2011 ’Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11#Text
mamaМия• 03 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Я не збиралася помирати при любому виборі. А це не ви тут часом розповсюджує статті про зростання сердечних захворювань на 150%?

Анонимушка• 03 сентября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ви написали, що взагалі модна жити прекрасно без щеплень.
Ви серйозно зараз про кір, краснуху і вітрянку?’краще перехворіти’?краще не хворіти. Наслідки усіх цих інфекцій жахливі...
Анонимушка• 03 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Запитаю у мамы напишу
Запитали у мами?
ПодругаМужа• 03 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
А які наслідки вітрянки чи краснухи?
Більшість перехворіла і забула. Ну може від вітрянки шрами , якщо розчісувати.
От ви в дитинстві хворіли вітпянкою? Які такі жахливі наслідки пам´ятаєте? Чи в вашому оточенні?
Анонимушка• 03 сентября 2023
Ответ дляПодругаМужа
А які наслідки вітрянки чи краснухи?
Не хворіла, а зараз щепилась. Шрами це взагалі дрібниця, а оперізуючий герпес - це дуже неприємна штука. А ще може бути так як у Джастіна Бібера, загугліть, там є інфа.
ПодругаМужа• 04 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Ну, я вас вітаю. Ви своїми руками , вірніше медиків, занесли вірус в організм. Очевидно, він у вас був досить сильний, щоб усі роки з дитинства і досі так і не захворіти. Ви ж в садок ходили, в школу, не ізолювались і не в скафандрі? Певна частина людей має сильний вроджений імунітет проти вітрянки і не захворіє ніколи. Яка різниця, вірус а організмі після хвороби чи вірус внаслідок вакцинації? Та жодної. Чи ви думаєте, що це різні віруси?
ПодругаМужа• 04 сентября 2023
І ось вам на ніч цікава статистика.
Смертність від кору і решти така несуттєва, що її навіть не виділяють в окрему групу. Зате інших різних причин - значний %. Не того боїмось. Ілюзія контролю завдяки щепленню.
https://index.minfin.com.ua/ua/reference/people/de...
ПодругаМужа• 04 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
От ще в інструкції офіційно написано, що буває побочка від щеплення у вигляді того самого лишаю. Шкода, що не приводять кількісних даних. Але тоді бажаючих щепитися було б значно менше.
https://compendium.com.ua/info/166051/varilriks-va...
-Ань-• 04 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Люди мають знати про наслідки експериментальних ковідних щеплень.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3159735
Анонимушка• 05 сентября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Як це жодної різниці?Ви мене вибачте, але я вивчала вірусологію, імунологію, і т.д., маю ступінь магістра. Впевнена, що Ви абсолютно не маєте жодних базових знань, якщо пишете таке. Атенуація - чули таке слово?
Головний кошак• 05 сентября 2023
Ответ для-Ань-
І які там наслідки? Вже два роки пройшло! Шо там, померлі є? Я бачу наслідки в непривітній рашці і білорашці. Ковід їм явно мозги поплавив.

woman Warrior• 05 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Совершенно верно.
Прививочникам разбиратьсянесмвйственно и необзательно, им достаточно указаний, как показала практика.
Антипрививочники как раз и разобрались, что и как работает).
mamaМия• 05 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Совершенно верно.
Розкажіть, як працює рнк-вакцина? Яка її дія, на що впливає і які ймовірні наслідки.
woman Warrior• 05 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Раскажите, с чего бы вдруг кто- то должен тратить на вас время отвечать на ваши требования.С какого чуда?
mamaМия• 05 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Бо ви мене звинувачуєте в невігластві. І це не «требования», нащо ви мені здалися, щоб я від вас щось трєбовала. Просто так часто буває, коли людина голосно заявляє, що лікарі брехуни і вакцинація -це смерть, а по факту не відрізняє ДНК від рнк і навіть не знає скільки у людини хромосом, що вже казати про складну інженерію сучасних препаратів.
woman Warrior• 05 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Да ну)
Цитатой, плз, ответьте, где я вас вообще в чем то обвиняю.
Не мешаю вам оставтьс при любом вашем мнении, за собой оставляю право не тратить время на вопросы в форме допроса или экзамена, а также право не вступать в дискуссии на серьезные темы с прививочниками.
Управляемый человек ля меня лично никак не представляет интереса как собеседник.
А вот это позерство привочное считаю просто смешным , но как средство самовнушения- объяснимо.
mamaМия• 05 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Да ну)
Ок, немає проблем. Просто ви написали «Антипрививочники как раз и разобрались, что и как работает).», тому я і запитала, як же працює рнк-вакцина, але за вашими бурними відповідями все і так стало зрозуміло 🤭 всього найкращого
woman Warrior• 05 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Интересно, это реакция на вакцины-постоянная гиперболизация наравне с додумываниями за других людей?
Где вы увидели бурность в ответах?
там же, где и обвинения?)
Впрочем, стиль общения запрививочников предсказуем и ничем удивить уже не может.
mamaМия• 06 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Где вы увидели бурность в ответах?
там же, где и обвинения?)
«Управляемый человек ля меня лично никак не представляет интереса как собеседник. » -я таку фразу вважаю на рівні з образою. Робити щеплення-це мій свідомий вибір.
woman Warrior• 06 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Осознанный выбор не предполагает о нем отчета перед незнакомыми людьми)Также вы не можете требовать от этих людей ответов в форме допроса.
Если вас обижает чужой выбор, и общения тоже, -это проблемы ваши, а не посторонних.
-Ань-• 06 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Рашка і Білорашка не уникли ковідних уколів. Це всесвітня афера.
-Ань-• 06 сентября 2023
Ответ дляmamaМия
Який свідомий вибір, якщо ви навіть не знаєте календар щеплень? Якийсь скріншот скинули, в якомі більше доз, ніж в чинному календарі щеплень.
Я вам дала ссилку на наказ МОЗ. Ви прочитали? Порівняли з дезінформацією, яку ви розповсюждуєте?