Ластоноша• 02 сентября 2023
Вечірки окремо
Ви вважаєте нормальним, коли кожен з партнерів ходить на вечірки окремо? Наприклад, на ДН до колег.
Покращена• 03 сентября 2023
Ответ дляЛастоноша
Мене трохи муляє, що він там може танцювати з іншими. Але тримаю себе в руках, і не показую йому.
Коли мій чоловік іде на корпоратив, і там статус ’без родин’, я навпаки говорю, щоб він гарно повеселився. Так само з зустрічами випускників - ходимо окремо, бо так заплановано - всі без пар. І так - я танцюю з однокласниками/одногрупниками, і чоловік теж. Не бачу в цьому нічого поганого.
Треба ось так• 03 сентября 2023
Ответ дляПокращена
То есть - Вы не можете пойти погулять с подружками по какому-то поводу? Нужно только с мужем?
И он не может с коллегами отметить к примеру рождение ребенка коллеги?
З подружкою можу, але не хочу. А працюємо ми разом, тому колеги в нас спільні.
Покращена• 03 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
Ну то у Вас така індивідуальна ситуація