Видна міленіалка• 04 сентября 2023
Поссорились с мужем из-за правды. Кто прав, кто виноват?
Смотрели вчера вечером сериал, а там жена главного героя умирает. Он говорит ‘я не знаю как бы я жил, если бы ты умерла. Наверное тоже бы умер’
Я начинаю смеяться и говорю ‘не смеши мои тапки, уже на второй день будешь другую #бать, если сейчас не #бешь’
Он обиделся, погрустнел, собирался на работу я шла в туалет он меня игнорит
Но что я сказала не так? За что мне извиняться? За свое мнение?
Меряю линейкой• 04 сентября 2023
Он может и не знает, что вы говорите правду....он думает что будет скучать
Плекаю думи• 04 сентября 2023
Не так автор правду сказала, извиняться нет за что , в 99,99% так и будет и так и есть, зачем вот эта лапша романтичная насуши от мужа , лучше бы промолчал , жену только хоронят ,как сразу же тут как тут утешальница и уже живут в скоре вместе, сколько я такого видела перевидела . Так что автор сказала правду, и не надо вот эту показкху с обидками устраивать
Ms. Android• 04 сентября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Да вы что
У меня знакомый овдовел у 32 года
Жене 31 был
Двое детей осталось
Что вы думаете
Через полгода уже вовсю с другой зажигает)
А така любов была, така любов…
У меня знакомый овдовел у 32 года
Жене 31 был
Двое детей осталось
Что вы думаете
А така любов была, така любов…
а я знаю вдівця, три роки навіть чути не хотів про жінок, потім зустрів жінку, але все порівнював з своєю померлою дружиною. розійшлись. вирішив, що одному йому краще
ПироженкА• 04 сентября 2023
Автор на ровном месте насрала на голову человеку, с которым живёт. И выложила это на обсуждение. Или тролль, или с головой не лады.
Не цілуюсь з бодуна• 04 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Звучит как ’собака сдохла, ну ладно, заведу другую....’
А что здесь не так? Других собак потом никогда не заводят? Серьезно?
После 18• 04 сентября 2023
Так і є. Це правда життя. Єдине на що міг чоловік образитися, це на «если уже не е…шь». Це така тонна недовіри.
Є знайома родина, дружина померла від ковіда. Меньш ніж за рік чоловік одружився знов. День свадьби співпав з днем народження померлої дружини, навіть це його не зупинило. В році 365 днів , невже не можна було вибрати інший день.
Мій би теж один довго не був би, впевнена на 100%. Ну рік максимум, в кращому випадку
из_под_тишка• 04 сентября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Я не хамка, я истину глаголю, показанную жизнью
В смысле вы поймали мужа на измене или просто вы меряете по себе, как бы он себя вёл , если бы вы умерли ? То есть вы бы уже на второй день трахались с другим и уверены, что муж у вас такой же ?
Гигиенишвили• 04 сентября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Мужик явно со странностями...уже и жену похоронил
Ха-ха, да! Он моментом представил ее в гробу, а она его в быстрой измене.
Так что, надо ещё посмотреть, кто более невинен в этой ситуации.
В принципе, им не скучно. Вон 5 лет прожили и всего лишь на уровне обид отношения. Все хорошо у них
Свекруховна• 04 сентября 2023
Який маразм я прочитала🤦🏻♀️ Ваш чоловік в шоці і вже зрозумів як ви його сильно ’любите’ , це повний треш. Ви сама себе не поважаєте, не то що його.
Чоловіки є набагато порядніші ніж жінки, по своїх кобелях не судіть, я знаю випадки, де якраз чоловіки і були порядні до кінця, а жінка не путьова🤮
Пузата Хата• 04 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Как он с Вами живёт?
реально, такой романтичный мужчина и ответ как у девки из училища) это пппц, как они поженились? она ж не вчера такая стала
Дівка в намисті• 04 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
То есть, Вы считаете нормальным, если Ваш муж Вам будет в открытую говорить, что Вы дебил( метафорически). А если Вы обидетесь- он Вам скажет, что это правда, я так считаю)))
Гигиенишвили• 04 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
По ходу второй женщине испоганил жизнь. Ему и изначально было лучше одному или с дружками его .
Кумедний ґудзик• 04 сентября 2023
Ото тут на автора накинулись. Ну іншим напевно приємно просто в казки вірити) більшість мужиків - такі. Мало хто довго горюватиме. Багато мужиків ще за життя кидають хворих дружин і дітей, а іноді і не хворих, бо просто стало багато обов`язків і не хочеться себе коханого обділяти і напрягатись. Таке враження, що тут всі живуть в казці, де веселка і рожеві поні, а ну ще принцип, принцеси і ’жили щасливо і померли в 1 день’.
Фоточки нема• 04 сентября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Так надо пока жива на нём отыграться, а то потом не получиться, да?
ФруктЕщеТот• 04 сентября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ну это же мужик
Они не как женщины, которые могут скорбеть годами
скорбят...24 года нет мамы, погибла молодой, папа всю жизнь один... иногда я захожу в его дом и вижу мамин плащ на вешалке, и папа говорит - не тронь, пусть повисит...Алла снилась...Много раз говорили на тему, что нужно отпустить... нет, я имею право быть один. Живет своей жизнью - бизнес, теннис, внучки .... но глаза его, в них смертельная боль навсегда((( и так бывает....
Кумедний ґудзик• 04 сентября 2023
Ответ дляФоточки нема
Я про те, що автор правду сказала. Проблема в тому, що занадто різко вона це сказала. Могла просто сказати ’Я думаю по-іншому’ і т.д. Я просто не люблю категорію ’лапшичних мужиків’. Які спочатку таке на вуха навішують, а самі) аж смішно) У кількох знайомих такі чоловіки, то вони там такі нотації про романтику і сім`ю завжди всім читають, а самі жодної спідниці не пропустять. І кому треба таке? Автор просто не хотіла слухати оцю рожеву брехню та й все. Відповіла занадто різко, згодна.
ЧупакабраЗеБест• 04 сентября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Та прям 🤣🤣
у вас какое то такое гадкое болото в голове. фу прям
Кубик Рубика• 04 сентября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Автор просто без рожевих окуляр. Це захисна реакція щоб не страждати потім
А где это автор страдать будет, на небе с облачка? Иногда, хоть бы люди думали, что пишут
Ms. Android• 04 сентября 2023
Ответ дляГигиенишвили
нажаль і він помер, син сирота
Плекаю думи• 04 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Гигиенишвили• 04 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
нажаль і він помер, син сирота
Якась гірка доля. Сподіваюсь, у сина буде краще. То ви про молодих людей ( пару) розповіли?
Кудрі кручу сама• 04 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я не про облачкі писала. Читайте перш ніж умнічати😅
Кубик Рубика• 04 сентября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Вы написали, защитная реакция, чтобы не страдать потом. Речь у автора шла, о смерти жены
Ms. Android• 04 сентября 2023
Ответ дляГигиенишвили
ні, інколи про них не розповідала тут. шкода того сина. йому було 3 рочки , коли померла мама. чоловік-вдівець-це наша родина, племінник тата. коли вони приходили в гості, малий від мене не відходив, з колін не злазив, хотів жіночої уваги. вже коли йому було 8 років, колись обійняв мене і каже-ти пахнеш як моя мама. у мене сльози градом котились. від тата він любові не отримував. дитина сама по собі(
Кудрі кручу сама• 04 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Не тільки про смерть. Автор вже має захисну реакцію якщо чоловік сходитт наліво і не буде тут теми строчити і страждати місяцями...роками як багато жіночок
Кудрі кручу сама• 04 сентября 2023
Ответ дляПоміркована думка
С чего вы сделали такие выводы, что не будет трагедии? Для автора это больная тема, как мы видим.
Для автора це здорова тема, бо розуміє що чоловік нестабільна величина. І не кричить мій не такий)(
Гигиенишвили• 04 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
Маю подібну історію, тільки з сусідами. Не дуже жили гарно. Жінка прмерла, хлопчику, сину, п´ять років. Бабуся теж померла несподівано через два роки. Дитина любові не знала по - справжньому. І випивав, і водив жінок. Чула не раз, як кричав, що відвезе його в інтернат і все інше.
Важко і уявити, як хлопчик виріс таким добрим і порядним . Переїхав від нього, закінчив виш. Зустрічається з дівчиною, винаймають квартиру. А сусід так і живе один.
Мені добре від думки, що у сина все добре, бо дружила з матір´ю і знаю, що вона переживала і про що мріяла.
Ms. Android• 04 сентября 2023
Ответ дляГигиенишвили
життя-складна річ і в одній і тій самій ситуації люди роблять зовсім різні вчинки. сподіваюсь, у цих хлопців все буде добре, на протязі життя!
я Кукарача• 04 сентября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
‘Чукур’
Для чого ви тоді запитуєте тут на форумі думки інших, якщо ви впевнені у своїй правоті?
«Прекрасний серіал» для перегляду, прекрасна тема обговорення серіалу, прекрасний фінал. Ви молодець!