Лорка-хлорка• 04 сентября 2023
Навчання в Україні чи в Польші?
Навчання, для дитини після 9 класу графічний дизайн. Невідомо чи зможе дитина наприклад після закінчення польського технікума працбвати в Україні чи навпаки!? Як ви думаєте, де краще вчитись дитині?
Результат:
вже голосів:
19 (67.86%)
Польща
9 (32.14%)
Україна
Усатая полосатая• 04 сентября 2023
Думаю, що після 9 класу відправляти дитину в іншу країну зарано
ротцвеники• 04 сентября 2023
Ээээээээ….в наш век активной конкуренции отправлять ребенка в по факту пту как-то тупо. Почему не универ?
Некомильфо• 04 сентября 2023
Дитина зможе працювати і в Польщі і в Україні,незалежно від того польський ст український навчальний заклад вона обере за даною спеціальністю.
Ну а ’краще’ у кожного своє
Лорка-хлорка
• 04 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Нехоче йти в 10-11клас, тим паче в нашій школі його немає
ротцвеники• 04 сентября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Так с такой логикой техникум не поможет
Или сам поймет, что надо шевелиться или будет ножки свесив сидеть маминой корзиночкой
Извините, если слишком грубо
Гуляю босоніж• 04 сентября 2023
Немає сенсу йти на графічний дизайн в університет, звичайні курси вам дадуть набагато більше знань ніж університет, неважливо Польща це буде чи Україна
годовасик• 04 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Не во всех странах берут на работу только с курсами
Требуют именно специальность по диплому
муха в кедах• 04 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Я після 9 вчилася за кордоном
Спасибі моїм батькам , які дали мені змогу таку
муха в кедах• 04 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Шо тупо ененеееее?
Я після технікуму закінчила універ
Поступала і обирала сама
Писала матуру
Мову знала добре
Спасибі батькам моїм , що відправили мене після 9 кл на навчання
Я після технікуму закінчила універ
Поступала і обирала сама
Писала матуру
Мову знала добре
ротцвеники• 04 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Шо тупо ененеееее?
Я після технікуму закінчила універ
Поступала і обирала сама
Писала матуру
Мову знала добре
Я після технікуму закінчила універ
Поступала і обирала сама
Писала матуру
Мову знала добре
Флаг вам в руки
Вопрос был «сможет ли ребенок после техникума работать в Украине»
Об универе речь не шла
муха в кедах• 04 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Флаг вам в руки
Об универе речь не шла
Вам би трохи розуму в голову
А флаг …. Можна і в інше 😃😃
ротцвеники• 04 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Вам би трохи розуму в голову
А флаг …. Можна і в інше 😃😃
Бакалавриат и магистратура эконома КНУ Шевченко на бюджете и с красным дипломом являются достаточным доказательством «розуму»?
Рубаю олівлє• 04 сентября 2023
Можливо залежить наскільки сильний заклад. Донька закінчила графічний дизайн у польському технікумі, програми були відверто застарі. До цього два роки навчалась на курсах в Країні, дійсно були більш актуальні знання. Але з дипломом польським вона вже зараз може працювати за фахом.
Ліньки гуглить• 04 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Техникум в Польше это не ПТУ. Это шаг перед ВУЗом (или лицей). В Польше ПТУ это бранжувка
Швидкоруч• 04 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Ой ли
Пять лет штудировать все эти цветопередачи, совместимость и прочее. Даже карандаш надо правильно держать. А что курсы?? 10 штук 16 занятий, это не самые дорогие, следующие подходящие, где чио- то дают,уже 500 баксрв- но это все ложится на основу уже. Лучше потратить много денежков на английский разговорный или тот же польский, вождение и прочее,что поможет в жизни.
Эх. Везде надо бабло( и да, диплом спросят в любой конторе