Маруська Му• 04 сентября 2023

Які шанси тут познайомитись із жінкою +-40 років.

Із Києва, я також, ж шанси?
ішо• 04 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Хоспаде, он ребенка своего не содержит, куда ему ещё кого-то?
це з чого ви робите такі висновки?

автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не ходило воно нікуди... Ні в садочок, ні до школи)
Аби написати, навіть не дивлячись, що писав не автор
Приму в дар• 04 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Я готова поспілкуватись, якщо Ви не Олег або Віктор.
А Віталік?
Приму в дар• 04 сентября 2023
Ответ дляішо
так ти корову нє продаш!
теба писати, що готовий утримувати і забезпечувати
Или признаться, что пополамщик.
Просериарила молодость• 04 сентября 2023
Ответ дляМаруська Му
Розлучений, дитині 14 років, живу самостійно, аліменти згідно закону, з дитиною зустрічаюсь.
А років вам скільки? Житло своє чи знімаєте? Ким працюєте?
автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
39, своє, аудит
Мария10• 04 сентября 2023
Ответ дляМаруська Му
39, своє, аудит
А як Тигр може бути 39р? Тигр це 1986 рн - це 37 років
Ответ дляМаруська Му
39, своє, аудит
Перспективний кавалер. Допомагаю вам презентувати себе ))
Які у вас захоплення? Як проводите вільний час?
автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляМария10
До чого тут 🐯!?

Ответ дляМария10
Так автор не писав, що він Тигр, то хтось інший вклинився )))
автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляМария10
Маша з Вишневого,!?
Мария10• 04 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ааа начить туплю ) вибачте
Ответ дляМаруська Му
Маша з Вишневого,!?
не нервуйте так, бо баришень налякаєте :)) на форумі всяке можуть написати
автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Дякую, Ви забезпечуєте мій спокій)))
Ответ дляМаруська Му
Дякую, Ви забезпечуєте мій спокій)))
ну, чим захоплюєтесь?
жінка з дитиною підходить чи тільки без дітей, чи все одно аби вам сподобалась?
Умничка-помощничка• 04 сентября 2023
Ответ дляМаруська Му
Як з ерекцією?
Майская киска• 04 сентября 2023
Дівчата, а чого всі так напали. Сьогодні виставляла вже дівчина переписку з СЗ-нікого хорошого. А раптом тут би хтось когось знайшов, от так випадково. Всі відразу багато умов висувають, ніби всі середньостатистичні жінки з олігархами живуть і їх утримують, а вони тільки своїми хобями займаються.
автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
ну, чим захоплюєтесь?
Діти- квіти життя, у вільний час, якого обмаль, проводжу час ближче до природи.
Ответ дляМаруська Му
Значить спокійний по характеру. Рибку ловите чи шашлики?

Ответ дляМайская киска
Підтримую. Ще не познайомились, а вже кусають )))
автор Маруська Му • 04 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
40 років життя, вносять свій спокій, і ловлю і жарю.
Ответ дляМаруська Му
Які у вас побажання щодо жінки? Що може бути мінусом/неприйнятним для вас/не бажаним?
Заставляличка• 04 сентября 2023
Автор, я вашого віку, ось майже 40 років...
Познайомилася б із задоволенням, але
Ответ дляЗаставляличка
Познайомилася б із задоволенням, але
Але автор написвв під анонімом, нема куди писати, щоб ви могли з автором поспілкуватись наодинці.

Автор, відкрийте ім’я або дайте пошту чи ще щось, щоб вам могли писати приватно :).
жар-птица Нюра• 04 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Короче, спугнули принца и жениха в одном флаконе. Мужики потянулись стаями, в надежде найти голодных тёток, которые за стакан кофе и прогулку в парке отдадутся)
Да какой там спугнули, Он уже новые темы настрочил https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3397933-2
жар-птица Нюра• 04 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
И шо Вы можете предложить женщине?
Автор предлагает нечастые встречи без обязательств в другой теме) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3397933-2
жар-птица Нюра• 04 сентября 2023
Ответ дляМария10
Или 49)
Щедрик• 04 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви, я дивлюсь, справжня щира українка. Образити і принизити ваше все. Так, я не ходила в українську школу, в український садочок, не вчила українську мову в дитинстві. Але намагаюсь спілкуватися українською. Велике дякую таким як ви за підтримку в бажанні перейти на рідну мову. І так, я «понаєхавшая», в Київі живу трохи більше року. Можете ше цим поцькувати.
D_A_V• 05 сентября 2023
тут багато за 30 жінок- шанси добрі