Natali95-95-95• 04 сентября 2023

Чи їхати одній в Закарпаття

Не маю компанії, але хочу в Закарпаття. Як ви вважаєте варто їхати самій, чи не варто? Бо ніколи раніше сама не їздила, але втомилася підлаштовуватись під інших і сидіти вдома. Незаміжня...
Гайка-2007• 04 сентября 2023
Мама не варіант?
Пенсіонер• 04 сентября 2023
Сіла та поїхала
Pavelolka• 04 сентября 2023
Едьте, но тогда только с экскурсиями по Карпатам. Самой не надо в горы, на озера, водопады.
автор Natali95-95-95 • 04 сентября 2023
Ответ дляГайка-2007
Мама не варіант?
Ні.. мама не поїде точно
Lynx_1992• 04 сентября 2023
Я люблю погуляти сама, подумати. Але я сама по собі інтровертна. Якщо ви з тих, кому наодинці некомфортно, то мабуть не варто. Дивіться, як вам більше буде в радість.
Filomena• 04 сентября 2023
Знайдіть собі тур. Буде вам компанія)
автор Natali95-95-95 • 04 сентября 2023
Ответ дляPavelolka
Та ні, з турфірмою: Косино, Синевир, замки різні..
Pavelolka• 04 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Едьте конечно. Если ждать попутчика, можно дождаться, что и у самой не выйдет.
автор Natali95-95-95 • 04 сентября 2023
Ответ дляLynx_1992
Я теж інтроверт, але все-таки з хорошим компаньйоном краще все-таки
Мила 26• 04 сентября 2023
Ехать, конечно. Посмотрите тур Ворохта 365, была там несколько раз и прошлой осенью так получилось, что ездила одна. Но там нашлась компания. Плюс организованы походы и экскурсии, в которых вы в принципе уже не сами
автор Natali95-95-95 • 04 сентября 2023
Ответ дляМила 26
Так, мабуть, і зроблю. Завжди дивувалась з однокласниці, яка в Туреччину на відпочинок одна літала. А вона там своє кохання знайшла і заміж вийшла. Зараз живе а Туреччині)
Bell-k@• 04 сентября 2023
Автор, їдьте звичайно!
Будете потім згадувати з теплом усе життя!
natadr• 04 сентября 2023
Тиждень, як повернулася. Їздила сама, чоловік і донька були вдома. Відпочила в санаторії, трошки процедур, басейн, прийом мін вод за розкладом, харчування в столовій за вибором блюд. Щодня пропонували різні ексурсії, беріть з собою закардоннй паспорт - можна в Будапешт, Катовіце, багато пропозицій. Там познайомитесь з кимось, я постійно була не сама.
Гарно відпочити вам!!!!
автор Natali95-95-95 • 04 сентября 2023
Ответ дляnatadr
Гарно відпочити вам!!!!
Дякую!
Dasik_• 04 сентября 2023
Ответ дляnatadr
Гарно відпочити вам!!!!
А де ви були?
natadr• 04 сентября 2023
Ответ дляDasik_
А де ви були?
Я була в Солочині ( Квітка полонини)
Sk-kik-mango-tesco• 04 сентября 2023
Да, конечно. Отдохнуть .
Sk-kik-mango-tesco• 04 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Я одна с группой в Индию ездила))
Леска• 04 сентября 2023
Пока будете чекати компанію так зістаритеся і вде точно нікуди не захочете їхати.
Їдьте!
автор Natali95-95-95 • 04 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Їдьте!
Так отож. Вже зістарилась)
Ира0677• 04 сентября 2023
Ответ дляnatadr
Гарно відпочити вам!!!!
Де саме ви були?
natadr• 04 сентября 2023
Ответ дляИра0677
Де саме ви були?
В Солочині, Квітка Полонини, також можу рекомендувати Кришталеве Джерело ( також санаторій в Солочині) або проживати в Сонячному кварталі
Ира0677• 04 сентября 2023
Ответ дляnatadr
Зорієнтуйте будь ласка по цінах приблизно
natadr• 04 сентября 2023
Ответ дляИра0677
Щодо санаторію Квітка Полонини, я жила в корпусі Сузірʼя, це новий корпус, відповідно просторні номери, тв, холодильник, чайник, кондиціонер, я жила на 5 мансадровому поверсі в одномісному номері. Десь на 1000 дешевше одномісний номер в корпусі Квітка Центр, дешево але і відповідно щодо самого номера то проживання в 1 корпусі. Істи можна або в корпусі сузірʼя ( меню по замовленню, обираєте собі наперед галочками в меню) або шведській стіл в першому корпусі. Я вибрала сузірʼя, мені иак було зручно. Це для всіх вибір за вами, не залежить за яку вартість ви мешкаєте.Окрема вартість на басейн, на 10 ранку щодня по буднямпроходить аквааеробіка. Ціни є на сайті, відповідають дійсності.
Кришталеве джерело- не має безкоштовних процедур, але є два басейни що входять у вартість, критий і закритий.
Жк Сонячний квартал- багатоповерховка, на вулиці є басейн, окрема вартість, харчуватися можете самі.
В усіх варіантах лікувальна вода Лужанська ( квітка має ще поляну)
Ира0677• 04 сентября 2023
Ответ дляnatadr
Дякую
Coffee is Love• 05 сентября 2023
Постійно сама їжджу, мені життєво необхідно відпочивати від людей.