Коржик• 04 сентября 2023

Зараз Німеччина приймає під захист якщо в минулому році в іншій країні ЄС були?

Варто поїхати,чи можуть виникнути питання? підкажіть будь ласка. Вдома на сході неспокійно дуже.
мадам Везувий• 04 сентября 2023
Здесь писали, как повезет. Тоже спрашивала

Мандолина Бу• 04 сентября 2023
А захист там був оформлений? Якщо ні то прийме, якщо так то ні
Galina_vinsport• 04 сентября 2023
Норвегия принимает
Мальовнича даль• 04 сентября 2023
Це ви пишете, Світлана?
автор Коржик • 04 сентября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Це ви пишете, Світлана?
Так, я)
автор Коржик • 04 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Так, був оформлений чотири місяці
Потім вийшли з програми, все закрили і виїхали

А це точна інформація, що не приймуть? Я ніде не можу знайти почитати
Кредитная• 04 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
👎
Кредитная• 04 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Так, був оформлений чотири місяці

Не слухайте. Вам тут нарадять. Ви що цей форум не читаєте, тих хто виїхав з гімном змішають, а не дай Боже ще на виплати
автор Коржик • 04 сентября 2023
Ответ дляКредитная
Та я знаю

Але і хороші дівчата , які допомагають інформативно також є
Мало, але ж є)

Пуки-куки• 04 сентября 2023
Если уже был прыхысток и вы его использовали, то врядли новый можно получить.
Пирожкиня• 04 сентября 2023
Напишите в посольство свой вопрос, здесь вряд ли кто ответит точно, правила меняются, сейчас очень большой наплыв украинцев
Тень льва• 04 сентября 2023
А в какой стране были? Туда уже не пустят?
Daria2789• 04 сентября 2023
Знакомая была в Польше, все закрыла и через месяц поехала в Германию -приняли и довольно быстро все оформили. Хотя все говорили,что точно не примут
Безсовісна кума• 04 сентября 2023
Говорят, что могут завернуть. Но в основном касается тех, кто напрямую переезжает из безопасной страны.
Для точной уверенности, если вам это беспокоит, напишите имейл в миграционку той земли, куда собираетесь
автор Коржик • 04 сентября 2023
Ответ дляDaria2789
Це давно було?
Море Щастя• 05 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Та я знаю

Мало, але ж є)
Напишите в миграционку Германии и спросите примут ли вас, после того как вы закрыли защиту в другой стране.
Обижулька• 05 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Так, був оформлений чотири місяці

Неточна, повна брехня! Приймає Німеччина після захисту в іншій країні
Мальовнича даль• 05 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Так, я)
Пишіть у міграційну службу Німеччині.
Bamf.de
Daria2789• 05 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Це давно було?
В июне