Chaterbox• 06 сентября 2023

Кому не вистачає зп на життя?

Працюєте, але грошей не вистачає постійно. Приходиться брати у борг. Чому так?
Скільки заробляєте?
Скільки потрібно грошей Вам, щоб вистачало?
Скромняшка• 06 сентября 2023
Звісно не вистачає. Дитина хвора, великі суми йдуть на лікарні. Раніше чоловік працював саме для цього за кордоном. Тепер вдома, то є робота, то не має. Моя компанія на ладан дихає. Скільки ще буду робити не знаю. Купуємо тільки ліки і їжу. При чому їжу вже часто за кредитні
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
10-15 тис. грн - це мало на життя в Украіні?
Часто пропонують таку зп (не в Киіві)?
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Пенсія 3 тис. грн - це достатньо хвороі людині, якій потрібні ліки?
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Тут на форумі пишуть люди, що богато заробляють. Вони в Киіві усі? Там такі зп?
Робот Вертер• 06 сентября 2023
У всіх різні обставини. Таких людей, яким не вистачає, достатньо. Що дасть вам ця інформація?
Люблю джаз• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Не все в Києві.
Во всех городах разные слои населения.
В больших проще заработать естественно.
Матраскин Брат• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Часто пропонують таку зп (не в Киіві)?
А ви не в Україні?
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Що я не одна така. Богато пише, що мало заробляють ті, що не хочуть. Але я три місяця шукала роботу, кращу зп не пропонували. 10 - 15 тис. - це пропонують скрізь.
Тут люди пишуть що зароблябть більше 100 тис. Це правда? Чи вони не в наймі працюють?
Кайдашева дочка• 06 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
А зараз що заважає чоловікові працювати закордоном?Якщо так сильно хвора дитина то має бути напевно інвалідніть
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А ви не в Україні?
В Украіні, звісно, мені мало. Чи я за кордоном гривні отримую, по-Вашему?
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Інвалідность не по всім хворобам дають. І не всі хочуть отримати 1 та 2 групи (непрацездатні). Вони обмежують людину. А 3 група таких льгот не має, наскільки я знаю.
Кайдашева дочка• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Так речь о ребенке.Им группа не дают.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Мені б зп в 30 тис. задовольнила потреби. Хтось таку пропонує зараз (найм, не керівництво, без освіти)?
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Так речь о ребенке.Им группа не дают.
Дітям теж дають групи. Потім спецшколу або інтернат можуть пропонувати, батьки, мабуть, не хочуть.
Кайдашева дочка• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
У меня ребенок с инвалидностью.Есть группы А и В.Если группа А то больше ввплат в 2 раза.Мой ребенок ходит в школу со всеми детьми.У него аутизм.Какие интернаты?
Кайдашева дочка• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Если будет инвалидность отец сможет уехать из страны или всей семьей.
Скромняшка• 06 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Інвалідності не має. Дитина народилася на 30 неділі. З ураженням ЦНС. Не має інвалідності, не дають. Та я і не наполягала, інші часи були. Хто знав, що таке буде. Мені не потрібні були виплати і щоб за них ще хабаря давати. ДЦП ставили, але ми дитину витягнули. Масажі і неврологів посилено проходили до 2 років. Але маємо наслідки з неврології. Одне лічиш, інше калічиш як кажуть. Є доброякісні пухлини, які все таки ростуть і час від часу видаляємо в онкодиспансері. Наприклад лучі спровокували падіння зору, а пухлини- наслідки приймання нейролептиків. маємо патологію нирок, слабкий зір, і на додачу вже автоімунне, яке не лікується, а тільки вимагає підтримки. Суми інколи бувають шестизначні, але ми нікого не просили. З вигляду здорова дівчинка, але ніхто не знає мій вклад, в цю дитину, в її розвиток. Скільки мені це коштувало сил. Дитина навчається на відмінно, зростом вже більше мене. Автоімунне кажуть споровокував стрес від війни... у нас є в родині смерті
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Зп 10 тис. грн може базові потреби задовольнити? Якщо в сім’і діти, хворі пенсіонери, непрацездатні особи?
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
В Украіні зараз малі зп? В порівнянні з Польшою, наприклад. Якщо порівнювати ціни, рівень життя?
Чому, якщо починаєшь говорити, що в нас люди бідні, починають казати при іномарки та відпочинок за кордоном. Богато так живе зараз?
В нас нема мшини та не відпочиваємо вже декілька років(
Матраскин Брат• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Тут нещодавно писала жіночка, десь так в неї на прибиранні виходило в місяць.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Частний клінінг, не оформлена?
Бо прибиральниця на підприємстві (12 годин, 2/2) - пропонували 10 тис.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
30 тис. офіційно - є таке?
Этожзвяздаяегообожаю• 06 сентября 2023
Вы статью пишете?
Матраскин Брат• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Частний клінінг, не оформлена?
Ну звичайно часний)
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вы статью пишете?
Ні.
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну звичайно часний)
Але це не надійно і стаж не йде. І не знаєшь, скільки отримаєшь. Я офіційно влаштовуюсь завжди та зп такі, невеликі.
Добра, коли сита!• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Автор, ну ви ж самі розумієте,що більша за вимагає від людини більш х вмінь та навичок. Некваліфікована праця в усіх країнах сплачується мінімально. Тому,якщо хочете заробляти, то доведеться вчитися и напрацьовувати досвід
автор Chaterbox • 06 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Але ця зп повинна хоч базові потреби задовольняти (іжа, ліки, одяг, комуналка, діти)?
Добра, коли сита!• 06 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
У кожного потреби різні,навіть базові
Горлаю зрання• 06 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Вибачте, що влажу. Подивіться постанову 1161 кабінету міністрів про важкі орфанні захворювання. Може в переліку є ваші діагнози і можна оформити виплати, зараз трошки більше 5 тис на місяць. Здоров’я вам і дитині