Про це повідомив представник ГУР МОУ Андрій Юсов
"Звичайно, в національній валюті. Є офіційне законодавство, відповідний закон, підписаний президентом України в квітні 2022 року про відповідну компенсацію в разі, якщо людина переходить на бік України разом з технікою."Пілот і його сімʼя перебувають в Україні, родину завчасно вивезли з РФ.Цей пілот, втік в Україну на Мі-8 Свобода, новые документы и полмиллиона долларов.
Mrs.Ochmonek• 06 сентября 2023
Ответ дляTakamaka
Писали, что он вывез семью заранее. Героем прямо его не считаю, но сильно рискнул и поступил правильно. Поступило бы подобным образом хотя бы 50% рос. военных и наемников или отказались бы воевать, устроили бы нормальный саботаж и бунт - не пролилось бы столько украинской крови, а может и вообще бы не не случилось такой войны.
Так, достатньо було не виконувати злочинні накази
Ответ дляmusilda
Как интересно формируется мнение,представили бы его,как убийцу из Бучи ,был бы ,фу,какое мерзкое рыло , не отягощенное интеллектом....а тут сразу хороший ,умный ,приятный )) у предателей нет своих и чужих,запомните и не наделяйте его высоким интеллектом ,им движут другие инстинкты
Инстинкты движут наверняка, здесь не спорю. Но в то же время раша приютила у себя массу украинских предателей и не считает их таковыми, некоторых так и вообще считает героями в борьбе с «украинскими нацистами». Или снова «это другое» (с)?
Vittoria66• 06 сентября 2023
Ответ дляmusilda
А вы серьезно думаете что он жить будет,долго ?)) Ну-ну, он свой лучик славы получил,предатели никого не интересуют,свое он сделал.Там он не нужен,здесь все прекрасно понимают ,что предал своих,так тем более предать чужих еще легче.Предатели - они люди без родины,у них понятие своих отсутствует
Извините, но кого он предал - Родину? Так на его страну никто не нападал, чтоб становиться самоотверженно на ее защиту. А отказ умирать за преступный Путинский режим, пойдя против его преступных приказов убивать в ничем неповинных граждан соседней мирной страны, как раз, можно квалифицировать как подвиг.
Достойный поступок достойного человека. Надеюсь послужит хорошим примером и толчком для других его соотечественников, которые не хотят служить преступному режиму и становиться убийцами.
Клементина• 06 сентября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Він зрадник своєї армії, ніяка інша армія його не прийме.
США теж посилала своїх льотчиків бомбити Вєтнам, Сирію...
Він лише для українців герой, для усіх інших - ні.
А ви знаєте, що під час другої світової були військові німці, які готували замах на Гітлера? І не один раз. Операція Валькірія наприклад. Гітлер на жаль був лише поранений, але вижив.
То ці військові для вас герої чи зрадники?
От зараз така сама ситуація.
Renesmeе 16• 06 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Пілотів які відмовлялися виконувати відправляли піхотою невже не розумієте що там нікого не відпускають.
КлаваЧерепиця• 06 сентября 2023
Ответ дляammakat
У нас то герой, а там всю его семью и друзей нормально прижали. С допросов не вылазят наверное. Из-за него же не только вертолет потерян, а еще двое военных погибло. И у наших всегда будет мысль, что он может снова предать
Яка родина?
Він в інтерв´ю казав, що батьки вже півроку в Україні, дід помер декілька років тому, а з друзями не склалося, бо він не приховував симпатію до України, і його сторонилися.
А екіпаж загинув, бо тікати почали. Не рипались би, були б живі.
Все правильно хлопець зробив.
КлаваЧерепиця• 06 сентября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Військовим льотчиком його не візьмуть нікуди окрім РФ. Бо треба мін 3 роки проживання в країні, щоб з ним почали про щось говорити, потім пройти безпеку, а потім уже навчання і допуски на кожен вид техніки. А на цивільного - треба наново вчитися, ліцензія, усі допуски, а це дорого і довго.
Він вертольотчик, керував транспортним гелікоптером. Навіть і переучуватись не треба.
КлаваЧерепиця• 06 сентября 2023
Ответ дляmusilda
Прям по методичці шпарите.
Ответ дляmusilda
Кого він зрадив?
Чого він для нас зрадник, який «никому не нужен»? Це щось поза межами вашої уяви, що людина прийнла таке рішення? Він що, щось винен путіну, що він зрадник?
Ответ дляmusilda
У умних рашистів сильно великий вибір всріантів?
freedom_2015• 06 сентября 2023
Ответ дляammakat
Если бы наш пилот так сделал, СБУ бы до него и в рф добралось
в нас на жаль зрадників ще більше ,але якщо СБУ добереться то буде добре .Бо наші зрадники то такі самі вбивці ,а може ще гірше навіть .А цей пілот може відносно спокіно спати ,бо не став вбивцею ,а зрадити пуйла то добре діло
Olga Zelenyak• 06 сентября 2023
В каждой теме один и те же лица за рассиюшку переживают бедненькие.
L-i-s-a-92af• 06 сентября 2023
Ответ дляwer-inn
Я одна не понимаю , а что пилоту то с этого? Что такое 500 тыс уе в Киеве? Дом купить и все, опять без бабок? За границей тоже не разгонишся.
Лучше помереть на россии,да?
L-i-s-a-92af• 06 сентября 2023
Ответ длязавитушка
А я бачу вам прямо в голові не вкладається, ну як це пілот міг добровільно відмовитися від прекрасного життя в вялікай рассєє, да? Там же так добре, не то шо в цих загнівающих Європах і Америках.