Мавка• 06 сентября 2023
Коли не вистачає коштів на ....
Коли не вистачає коштів на одяг для дитини що ви робите ? Де купляєте ? Нажаль склалася така ситуація у мене що деякі покупки прийдеться скоротити . Гроші потрібні для інших цілей. Де не дорого купити теплий одяг для дитини на 1.5 -2 р.
Эт вернячОк• 06 сентября 2023
Ответ дляк.Буланова
Щиро за вас рада, як на мене обгортка не завжди найважливіша, імхо
Імхо різні просто рівні життя. Да і все
Глас_Народа• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Для чого тих дітей тоді народжувати. Щоб ходили в обносках
І навіть війна нічому не навчила людей. Я в шоці.
Глас_Народа• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
А в мене син в нових фірменних. І друзі також. Секонд фу для нього, так як і для нашої сім´ї
Я кхочеье займатись потреблятсвом, то не смійте стидити інших за їх вибір або можливості.
КучМала• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Імхо різні просто рівні життя. Да і все
Різні фінансові рівні і це норм. Одяг не так сильно впливає на дитину, як виховання та оточення. Хтось, може, теж не хоче жити в світі людей, яких виростили зверхні сноби. Але, на щастя, сторонні не вирішують кому і скільки народжувати.
Марічка• 06 сентября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Моя подруга народила під час війни, грошей не було від слова зовсім. Вона ходила по секондам та стокам, ще коли була вагітною та купувала усілякі дитячі речі за копійки, в гарному стані. Зараз навіть свій міні-інтернет магазин відкрила в інсті, речі реально гарної якості.
По продажі секонду?
Воленс-неволенс• 06 сентября 2023
Ответ дляМарічка
По продажі секонду?
Так, вона деякі речі ремонтує, деякі - ні, бо вони і так в гарному стані. Можна там за 30 грн дитині на рік повсякденну сукню взяти. Це до слова про ціни на такі речі.
Люблю порядок• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Імхо різні просто рівні життя. Да і все
Рівень життя може дуже різко змінитися, особливо зараз.