Мавка• 06 сентября 2023
Коли не вистачає коштів на ....
Коли не вистачає коштів на одяг для дитини що ви робите ? Де купляєте ? Нажаль склалася така ситуація у мене що деякі покупки прийдеться скоротити . Гроші потрібні для інших цілей. Де не дорого купити теплий одяг для дитини на 1.5 -2 р.
Залізний занавіс• 06 сентября 2023
На таку маленьку дитину не складно знайти одяг дешево в секонді чи на олх, на місцевих барахолках, якщо вони є у Вашому місті. Я трьох дітей так одягала, нічого, виросли.
На привозе• 06 сентября 2023
На олх б/у покупайте.
Но я на ребенке не экономлю. Понимаю не купить одежду если нет денег. Но не когда ’деньги нужны на другие цели’. Только если это не здоровья касается
Воленс-неволенс• 06 сентября 2023
Моя подруга народила під час війни, грошей не було від слова зовсім. Вона ходила по секондам та стокам, ще коли була вагітною та купувала усілякі дитячі речі за копійки, в гарному стані. Зараз навіть свій міні-інтернет магазин відкрила в інсті, речі реально гарної якості.
Мавка
• 06 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
На олх б/у покупайте.
У нас саме із зубами деякі проблеми. Треба лікувати.
КаваЗМолоком• 06 сентября 2023
Мені багато речей віддавали подруги, потім я теж свої віддавала. Або секонд.
Шлях до зірок• 06 сентября 2023
Напишите даже здесь. Могут помочь бесплатно. Я лично не однократно уже отправляла так вещи.
На привозе• 06 сентября 2023
Ответ дляМавка
В таком случае олх и не парьтесь
Ниф_ниф• 06 сентября 2023
дочитала до 1,5-2 р.. на секонді,на олх б.у. я до 5 років нічого нового практично не купувала. лише як дитина в школу пішла,аж тоді..
Забрала і не сказала• 06 сентября 2023
У Вас хлопчик чи дівчинка? Якщо хлопчик, то можу подарувати куртки, штани, взуття на ваш вік. Відкрийтеся.
Залізний занавіс• 06 сентября 2023
Ответ дляМавка
Не виправдуйтеся, Ви самі вирішуєте, і це справді не соромно. Соромно красти. Дітей ц всі часи одягали в бу, навіть як не було секондів. Я третя дитина в сім´ї була, одяг носила старших сестер або сусідських, тоді віддавали люди. Мої діти ніяк не постраждали від цього також, з самого народження майже весь одяг з секонду, бо ми виплачували валютний кредит на квартиру, але якби і ні, то теж би там вдягала.
Залізний занавіс• 06 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Так само, і то, в школу куртки я теж бу купувала.
Добро с Кулаками• 06 сентября 2023
можете пошукати волонтерські хаби з речами. Зазвичай, звісно, одяг для ВПО, але того дитячого одягу приходить тьма-тьмуща, можливо, Вам підуть на зустріч.
Баррикадница• 06 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Аналогично. Меня еще и спрашивали - ого, у Вас куртка из новой коллекции? Ну для нас это дороговато))
Эт вернячОк• 06 сентября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Жах
Эт вернячОк• 06 сентября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Для Вас
Для чого тих дітей тоді народжувати. Щоб ходили в обносках
Залізний занавіс• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ходіть в новому, я на Ваш вибір не впливаю. Добавлю, мій чоловік теж носить речі з секонду, працює на електростанції, начальник зміни. Ви після цього може електрикою не будете користуватися, бо Вам бе?
к.Буланова• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Я б не була такою категоричною. В мене син вже підліток, і майже в сі в оточенні в б/у але фірмових речах, ноунейм з анді категорично не хоче купляти
Эт вернячОк• 06 сентября 2023
Ответ дляк.Буланова
А в мене син в нових фірменних. І друзі також. Секонд фу для нього, так як і для нашої сім´ї
к.Буланова• 06 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Щиро за вас рада, як на мене обгортка не завжди найважливіша, імхо