Мао_Мяо• 07 сентября 2023

Чи варто одружуватись після таких слів від чоловіка? не можу наважитись і забути

Ще коли ми зустрічались місяці з 4, він мені сказав, що може закохатись у іншу під час стосунків зі мною.
З тих пір я його абсолютно не довіряю, у мене в голові тверде упередження, що це все - паперовий будиночок, який може розвалитись у будь-який момент.
По ставленні до мене, вірності, фінансах - претензій аж ніяких, можна збоку подумати, що любить мене ну дуже сильно.
Все це було сказано 2 роки тому, але я досі пам´ятаю, як зараз. Я не довіряю йому абсолютно, хоч нічого і не кажу. Та і казати нічого - за 2 роки ні разу не бачила навіть поглядів на іншу.
Але не довіряю, хоч вбий. Хоч що роби, у мене в голові ці слова. Зробив пропозицію, я погодилась. Але чи варто мені у 25 років пов´язувати своє життя з ненадійною людиною? Можливо я просто дуже злопам´ятна? Я не хочу трястись все життя, переживати. Я не знаю що робити.
Диверсификация• 07 сентября 2023
Выходить за него замуж - нет
Нічого вдягти• 07 сентября 2023
Может он просто тупой. Ляпнул по дурости
ЗаведУющая• 07 сентября 2023
Ви з ним про це більше не говорили? Якого він таке вам сказав?
Проговоріть це з ним - вам може стане легше.
автор Мао_Мяо • 07 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
та не сказала б
має свою айті компанію
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
Давайте так: если бы и не сказал ничего - это вам никакой гарантии не дало бы.
всемВсёИмного• 07 сентября 2023
правду сказал. и вы можете в другого влюбиться, только молчите об этом.
а вам романтику одну подавай 24/7?
автор Мао_Мяо • 07 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
звісно, але я постійно переживаю через це, розумієте?
автор Мао_Мяо • 07 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
а вам романтику одну подавай 24/7?
я? коли разом з ним? ні.
більша ймовірність що на землю впаде місяць, ніж це станеться
я дуже його люблю
Я така бойова• 07 сентября 2023
Я також не знаю що вам робити.
Кидайте мабуть його, й на інших навіть не дивіться, вони всі балбеси і мелять що попало.
Самій 💯 краще.
Пацелуйнитуда• 07 сентября 2023
Не варто.
Ольчик1998• 07 сентября 2023
Запитайте в нього, він тоді серйозно це казав, якщо так, то поставте друге питання, чи змінилась його думка? Якщо ні, то ну його
Та хоча я б одразу кинула його, як тільки почула б таке
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Так, але це не має сенсу. У пості 6 вам правду написали. Але жоніх ваш тупенький реально. Про таке не говорять вголос.
автор Мао_Мяо • 07 сентября 2023
Ответ дляОльчик1998
я питала недавно, він сказав що 100% ні
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
Ответ дляОльчик1998
От дійсно, чому автор це не зробила в той самий момент, цікаво..
Паратруперсупер• 07 сентября 2023
В чем проблема проговорить это с мужчиной?
По большому счету, что вы теряете?
автор Мао_Мяо • 07 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
він дуже гарно і наполегливо залицявся, носив на руках
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Бо вище автор написала що він при грошах)) все ясно тут
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Але ж сказав, що ви, ймовірно, тимчасова жінка в його житті.
Рубаю олівлє• 07 сентября 2023
«Я не довіряю йому абсолютно, хоч нічого і не кажу.» в моём понимании это подло, не доверять, а замуж согласиться.
Каким образом можно создавать совместную жизнь с человеком, к которому не то что Любви, не то что Веры, а даже ДОверия нет(((
Весёлая морковка• 07 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Если тупой, то важно, если ли деньги у него. Богатый и тупой- мой любимый типаж.
А бедный и тупой- горе в семье и точно не стоит.
Пліткарка• 07 сентября 2023
Запитайте зараз в нього ,чи зможе він закохатись в іншу. Може ляпнув ,тако аби ляпнути щось.
Нічого вдягти• 07 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
та не сказала б
має свою айті компанію
Они тупые. И это факт. Подумайте, и в свою пользу обыграйте
Рубаю олівлє• 07 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
я? коли разом з ним? ні.
я дуже його люблю
Бред.
Я люблю, но не доверяю)))
Любовь это то чувство, которое стоит поле доверия и веры.
Вы любовь с чем-то путаете)) не торопитесь замуж.
Фоточки нема• 07 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
та не сказала б
має свою айті компанію
Это не показатель ума в жизни. Айтишники вообще многие с приветом, по себе знаю. Так поговорте с ним, может у него изменилось мнение на этот счет.
Бронетапці• 07 сентября 2023
Так спитайте в нього ’Вася ти тоді таку фігню ляпнув, тому що дурак, чи це ти мене так готуєш до майбутніх подружніх зрад?’
Саджу все зарання• 07 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
та не сказала б
має свою айті компанію
Мій колишній айтішнік по 100 перлів на день видавав. Один раз мені сказав, що дітей заводити треба, якщо є спонсор типу батьків, бо це дорого. От ляпав не думаючи, хоча в роботі він супер. Але там і тарганів було дохрена тому і колишній
Рожева юбка• 07 сентября 2023
А что он такого сказал? Ну не было у него к вам любви спустя 4 месяца отношений. Сказал честно, что еще выбирает, присматривается
Та прям багіня• 07 сентября 2023
А зачем вы встречаетесь с тем, кому абсолютно не доверяете?
Дякую_аж_підскакую• 07 сентября 2023
пусть квартиру вам подарит и запишет только на вас .
тогда можете выйти за него, а потом бросите
Саджу все зарання• 07 сентября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Ви зробили мій день дякую