Неначасі• 07 сентября 2023
Чоловік свариться що я ношу до хати коробки ( каже навіщо цей хлам
А я організовую порядок в шафі, холодильнику
Органайзери
Він каже що це за манія засоряти хату
Органайзери
Він каже що це за манія засоряти хату
Неначасі
• 07 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Что вы положите на эту освободившуюся часть?
Ще не придумала
КинДза• 07 сентября 2023
І навіщо накопичувати речі, якими не користуєтесь. Ще й коробки для них купувати. Взяли та й викинули.
КинДза• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Навіщо???????
Чавонадо• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ага в епіцентрі купую по 500 грн
Покажите,может и мне нннадо такие.
Повітруля• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ось в шкафу коробка
Після того як речі в неї склала то ще половина полки вільна стала
Та ну, незручно ж користуватися на постійній основі. Так можна запихувати, якщо треба на літо сховати зимові речі, або на зиму літні. Щодня то витягувати та щось там шукати - так собі розвага.
Винник• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Так выбросите. Зачем такое хранить? Ещё и тратить на их хранение 300- 500 грн. За эти деньги лучше кофточку красивую купите, которую здесь и сейчас будете носить
Голубка миру• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Та нє
Не користуюсь
Там плаття з роботи, я в декреті вже 5 рік
Не користуюсь
Тогда проще купить вакуумные пакеты - в них влезет больше и меньше места занимают и на самых верхних полках хранить.
А то у вас полезную площадь занимают вещи которыми не пользуетесь.
Одна_на_всей_планете• 07 сентября 2023
У мене картоні стоять))) багато,частину для відправлення потрібно,а частина для окопних свічок. Ось де хлам, але чоловік не сварить,бо це потрібні речі
Повітруля• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Та нє
Не користуюсь
А Ви ті плаття ще колись плануєте носити?
Бо якщо ні, то навіщо взагалі зберігати?
Хоча якщо плануєте, тоді погоджусь, розумний підхід.
Джонсонюк• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ось в шкафу коробка
І толку з того, шо вона вільна? Ви закладете те вільне, то коробку не можна буде дістати.
Трактор Віка• 07 сентября 2023
Ответ дляПовітруля
Ну вибачайте, Ви так сформулювали в старт-пості, що у мене тільки картонні покинуті коробки в голові й виникли.
А красиві органайзери - штука загалом корисна, але якщо без фанатизму.
Скажімо, для шкарпеток-трусиків, або для швейних дрібничок, - це зручно.
А от навіщо вони в холодильнику - я не дуже розумію.
В мене вони тільки в холодильнику і є) з кришками. Бутербродний набір, миті овочі... В мене діти ну ніяк не бачать їжу в холодильнику. А так, на судочках наклейки, то вони бачать) ну і я не їм м´яса, а запах ковбаси, наприклад, мені неприємний. З коробочок не пахне
Томатико• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Я купила 2 шт таких прозорих
Але то шо на фото там дійсно перебор
Коробочки в коробочках)) это мания какая-то? Удобства такое не доставит, место сожрет, деньги потратятся, интересно, что в плюсах?)
Муркошечка• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Та які картонні..
Красиві пластикові від 200-500 грн за штуку
Очень классно, покажите какие у вас? Я так жалею что мало купила в икеа, жаль что они закрыты, купила бы еще, есть вот такие офигенные, очень красивые, прочные, храню в них овощи
Голубка миру• 07 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
У меня на кухне таких икеевских с десяток
Повітруля• 07 сентября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Вибачте, я не те що хочу з Вас посміятися, але у мене чомусь зразу така дурнувата ідея в голову прийшла: можна ці коробочки з наклейками ще підключити до смартфонів, і написати мобільний застосунок, щоб дітям на смартфони приходили нагадування про те, що треба поїсти. Прямо бізнес-ідея для стартапу, треба бігом робити, поки хтось інший не перехватив!
Гидроусилитель руля• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ось в шкафу коробка
Скажу вам по секрету- в своем огромном шкафе-купе на некоторые полки я поставила коробки из-под айхерба. Разного размера.
В них вещи, хлам, канцтовары, пролёты на продажу. На самом верху зимнее в вакууме и в такой коробке. Всё подписано.
Наконец-то ничего не вываливается.
И не по 200-500 грн))
Наконец-то ничего не вываливается.
И не по 200-500 грн))
Томатико• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ось в шкафу коробка
Вы их там похоронили. Если это не сезонное что-то, удобнее по вакуумным пакетам без воздуха утрамбовать
Радість моя• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Та нє
Не користуюсь
Так вы точно плюшкин.
5 лет не носите платье-чего оно в шкафу тогда?))
Отвечу за вас-вдруг когда пригодится мусор вынести в нем.
Голубка миру• 07 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Наконец-то ничего не вываливается.
И не по 200-500 грн))
Наконец-то ничего не вываливается.
И не по 200-500 грн))
У меня в обычных картонных коробках (разные заказы приходили) хранится на самых верхних полках сезонная обувь.
И бесплатно и всегда порядок.
Ща как дам• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ось в шкафу коробка
Шо за супергра на верхней полке? О чём она?
У меня есть сынишка 5 лет, хочу ему купить какую-то игру, но не знаю какую.
Краля-Галя• 07 сентября 2023
У нас не большая съемная квартира. За последний год коробки стоят на шкафах, на открытых полках. Коробки подбираю по цвету, как мне нравится. Муж тоже был против. Я делаю так как мне удобно. Он бы только в гараж стеллажи покупал.
Гидроусилитель руля• 07 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
И бесплатно и всегда порядок.
У айхерба плотнее картон. На века! Причем они уже пережили переезд и в отличном состоянии
Голубка миру• 07 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
У меня двум картонным коробкам 20 лет
Ещё двум 8
Секс-Бомба• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
так выкиньте их или отдайте, поверьте, вы их больше не наденете.
Братья Капли• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ось в шкафу коробка
И куда это ваше типа место освободившееся использовать? И как?
Для носков, трусов ещё да. А остальное как по мне , то смысла не вижу. Неудобно.
Ща как дам• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
А почему не носите?
Если эти вещи малы, то распродайте на Кидстаффе.
Если по размеру нормальны, но корпоративного стиля (узкие тканые юбки и т.п.) и действительно будете носить а не впрыгнете в удобные джинсы, то пусть лежат.
Альфред Шнитке• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Фу, як назвали некрасиво. Мертвим речам треба або дати друге життя (віддати, продати) або виникути на смітник, а не тримати роками вдома.
Братья Капли• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Может лучше их продать, отдать, чем покупать для них коробку?
Трактор Віка• 07 сентября 2023
Ответ дляПовітруля
Якби можна було, то я б робила, чесно)) ну воно дивно виглядає, але оце ’мам, а де ковбаса (хліб, сир, помідор, масло...)?’ Омг, і холодильник невеликий, але не видно. А телефони видніше 😂
Сижуревувшоке• 07 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Це мертві речі
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Вони лежать
Останній раз 5 років тому одягала
Такі простіше віддати