Допоможіть будь ласка, встановлюю новий додаток Ощадбанку, бо з 1 жовтня старий припиняє роботу, отримала повідомлення.
Яким чином ви змогли здійснити цей веб дзвінок до Ощадбанку, якщо немає укр.зв´язку? Розумію, що швидкість інтернету невисока, однак численні спроби не дали результату, весь час пише, що виклик завершено. Як авторизуватись?
P.s: я в окупації .
Businka_05• 07 сентября 2023
Я не знаю, какой новый, какой старый. У меня установлен вот такой. (Скрин 1)
Инструкция по получению доступа к приложению с неподконтрольных территорий (скрин 2,3)
Businka_05• 07 сентября 2023
Ответ дляyana_zab
Все так і роблю, дзвінок не виконується, з оператором не з´єднує.
Попробуйте через телеграм @OschadBot
или вайбер
получить консультацию
или вайбер
получить консультацию
Ответ дляBusinka_05
Попробуйте через телеграм @OschadBot
или вайбер
получить консультацию
или вайбер
получить консультацию
Для цього необхідно авторизуватись, тобто смс код ввести, який я не можу отримати взагалі. В мене встановлено Вайбер на інший номер телефону, хто ж міг уявити тоді подібну ситуацію..
alenat300982• 07 сентября 2023
Вам надо выехать куда-либо, где ловит МТС(хотяб в роуминге) сделать переадресацию на номер родных или знакомых, кто находится в зоне покрытия МТС, и звонки будут идти им, там всего один раз нужно принять звонок от ощада, чтоб приложение авторизовалось, потом вводить только 4-х значный пароль, который вы придумаете