Біле пальто• 07 сентября 2023

Не могу забеременеть, посоветуйте врача

Мне 34 года, есть ребенок совместный с мужем, хотим второго уже год, но не могу забеременеть.Прошла обследование, гормоны отлично, маточные трубы проходимы, мужской фактор проверили, все идеально, но беременность не наступает. Задумалась о ЭКО, посоветуйте врача Репродуктолога в Киеве, для меня это темный лес.Заранее спасибо!!!
Борець за гаманець• 07 сентября 2023
Извините, а зачем эко если все нормально? Разве оно делается не по показаниям?

побольшомусекретику• 07 сентября 2023
Хажиленко Ксенія Георгіївна. Раніше працювала в Ісіді, зараз в інший клініці.
Ми до неї зверталися в 2018 , перша спроба - вдала)
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2023
а ви фоліікулометрію робили, хоч три місяці підряд? овуляція може відбуватись не чітко на середину циклу, навіть якщо цикл тютелька в тютельку
автор Біле пальто • 07 сентября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Робила тільки один цикл, лікар казала, коли буде овуляція, але знову прольот
Инстагра_мерша• 07 сентября 2023
Холодно Ірина Ярославівна, входять до неї, вона може без ЕКЗ проблему вирішить
автор Біле пальто • 07 сентября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
У меня руки опускаются, вижу как муж расстраивается, что в этом месяце снова пролет.Не вижу выхода, кроме ЭКО
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
не поспішайте. відслідковуйте овуляцію, якщо ви обидва здорові, все вийде. репрудуктологи при таким данних, кажуть займатись коханням кожні 2-3 дні, все у вас получиться. не нагружайте свій мозок, краще розслабтесь і робіть усе в задоволення, а не ’ ми маємо зробити дитину’. . я у Вас вірю)
автор Біле пальто • 07 сентября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую за слова підтримки.
Малая Налегке• 07 сентября 2023
Якщо Ви з Києва, то спробуйте звернутися до Петренко Галини Олександрівний (клініка GALA, якщо не помиляюсь).
Допомогла подрузі років 5 тому, теж не виходило завагітніти другою дитиною

КаваЗМолоком• 07 сентября 2023
Раджу з’їздити з чоловіком на вихідні відпочити удвох з вином)
Інно4каа• 07 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
я до неї зверталася,хороший лікар,але не репродуктолог
Інно4каа• 07 сентября 2023
ви здавали АМГ,ФСГ, ЛГ?
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2023
Ответ дляІнно4каа
ви здавали АМГ,ФСГ, ЛГ?
автор написала, що пройшла повних ’техогляд’ по гормонам, трубам
Інно4каа• 07 сентября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
ви до неї зверталися чи знайомі?
Аленький носочек• 07 сентября 2023
Якщо Ви у Києві, то спробуйте звернутися до Шалун Маргарити Вікторівни. Подруга 7 років не могла завагітніти, ЕКЗ було безуспішне. І лише після лікування в неї завагітніла й народила двох дітей з різницею у 2 роки.
Інно4каа• 07 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
де вона приймає?
Аленький носочек• 07 сентября 2023
В районі м. Шулявська
Аленький носочек• 07 сентября 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-313119
Я_и_моя_собака• 07 сентября 2023
Если всё проверили, то не бедать впереди паровоза с желанием эко. Овуляция не ежемесячно, плюс не стабильно в середине цикла, если и будет. Отпустите ситуацию, занимайтесь сексом ради удовольствия , а не по грфикам и тестам. Год, это ещё на повод кипишевать и делать эко. У вас всё и так получится!

Чарівна патика• 07 сентября 2023
я тоже больше года пробовала но не получалось. поздавала кучу анализов все норм. были на отдыхе и решила там сходить еще к врачу. оказалось что есть загиб матки. порекомендовала после акта ложиться на живот, так как на спине все сразу вытекало. как ни странно на второй месяц все получилось. малому уже 9 год.
Инстагра_мерша• 07 сентября 2023
Ответ дляІнно4каа
ви до неї зверталися чи знайомі?
Зверталися, маю дитинку)
Тільки не про гроші• 07 сентября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
А потом родится после пьяного зачатия с кучей болячек
Аноним Советчик• 07 сентября 2023
Не зациклюйтеся, бо не вийде.
КаваЗМолоком• 07 сентября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
не судіть по собі .....келих хорошого вина ще нікому не нашкодив.
Тільки не про гроші• 07 сентября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
У меня хватило ума беременеть на трезвую голову
Вероятненько• 07 сентября 2023
Гістероскопію робили, на хронічний ендометрит перевірялись?
Борець за гаманець• 08 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Та ну, с чего вдруг? У вас же все впорядке. Вы как-то уж сильно грузитесь. Хотя по факту причин нет. Нужно отслеживать овуляцию а муж пусть дней 5 до овуляции терпит. Так накапливается больше спермы. И вот когда вы хотя бы 6 овуляций сделаете, то тогда уже и посмотрите.
Lilme• 08 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Сильний загиб до заду. Вагітність наступила з першого циклу і без поворотів на живіт чи спеціальних поз)) це міф що при загибі важче завагітніти.
Малая Налегке• 08 сентября 2023
Ответ дляІнно4каа
подруга до неї зверталась саме з проблемами, як у автора і проблема вирішена ) а уж як це називається - діло десяте )
Зі сторінки клініки
’Лікар акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики, фахівець з естетичної гінекології. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань, має досвід роботи з питань естетичної корекції в гінекології. Компетентна в питаннях невиношування вагітності, безпліддя, ендокринних порушень гінекологічної сфери. Займається веденням вагітності, включаючи вагітності після ДРТ і вагітностей груп високого перинатального ризику. Проводить УЗ-діагностику в акушерстві та гінекології.’
Інно4каа• 08 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Зі сторінки клініки
У мене є порушення,але Галина Олександрівна впевнена,що я і так завагітнію без додаткового лікування і еко,хоча в мене низький АМГ і підвищений ФСГ, читала що в таких випадках самостійно завагітніти дуже тяжко, але вона мене запевняє що все вийде і назначила мені тільки фолієву кислоту. Ось саме тому я і задумалася,чи дійсно все таки краще звернутися до репродуктолога