Стетоскопуло• 08 сентября 2023
І я за свої сни напишу, допоможіть розгадати
Мені вже багато років періодично сниться що я знаходжусь в старій бабусиній хатині (там же жила в дитинстві) і там павутина і павук в ній, і щоразу це різні павуки. І я прошу вбити павука, і мама вбиває його. (А я і в реальності страх як боюсь павуків). Але це вже стає дивно... оскільки повторюється знову і знову..роками.
Що думаєте?
Герцогиня• 08 сентября 2023
Що ви не можете взяти в свої руки та до кінця доробити?
Щось сказати? Кому? Якщо з дитинства сон, то хто вас образив?
Добре що мама тоді щось таки зробила, що у мозку вона як ваші руки.
Думайте, десь є ситуація яку не відпустила маленька дівчинка.
СамавиховуюКота• 08 сентября 2023
У Вас страх заводить личные отношения, подпускать близко кого либо, психологически страхи родом из детства, мама причина и ассоциация защиты, если живете с ней, надо разбегаться, ну и пора брать ответственность за свою жизнь, быть более самостоятельной
Стетоскопуло
• 08 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
За особисті стосунки це правда. І вона да...причина в ній. Я вже не живу з нею давно, але позбутись цього не можу. Я самостійна у всьому і незалежна від неї абсолютно. А от щодо цієї теми да..дуже сильно тригерить
СамавиховуюКота• 08 сентября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Осознание проблемы это 90% ее решения, проработайте страхи, самостоятельность не в финансовом плане, избавитесь от страхов, можно будет говорить о свободе и самостоятельности