Чоловік Продає телефони та їх ремонт. Продаж не дуже багато, бо це не основна робота,( підробіток) але все ж, чек людям треба видавати.
Що краще підключити щоб чеки формувати в телефоні чи на планшеті, і відправляти клієнтові на емейл.
Дуже прошу поради, і може хтось підкаже яка процедура підключення цього всього.
А то все повісті на мене, а я навіть не маю в кого спитати
Хто користується, порадьте
Дарьюшка555• 10 сентября 2023
Звертайтесь, я бухгалтер, супроводжую ФОПів
Проведу консультацію та розкладу все по поличкам ))