Плету интриги• 10 сентября 2023
Зник токсикоз на 8 тижні
Дівчата, Підскажіть, в кого таке було. Вчора ходила як раз на УЗД, побачила ембріона та серцебиття, все добре, поставили 8 тижнів. Я якось видихнула, а ввечері не знаю чому прийшла мені думка така, що після УЗД часто буває завмерла ( я читала таке тут на форумі, не знаю правда чи так співпало, в мене просто схожа була ситуація, перша вагітність завмерла, пішла на УЗД поставили 6 тижнів + 1 день, а потім дізналась що в ті ж дні вона і зупинилась). Вчора доречі ще щось так втомилась що темп піднялась і себе погано відчувала. Сьогодні прокинулась наче добре себе почуваю, можу їсти, хоча до цього не було апетиту, тошнило і тд. І якось почала переживати. Раніше я відслідковувала чи все добре по хгч, зараз на таких термінах кажуть немає сенсу його здавати, УЗД наступне через 3 тижні, не буду ж я бігати кожного тижня його робити. Сиджу і думаю як себе цей час заспокоювати, якось хвилююче. Мене цікавить в кого зникли симптоми вагітності ось на 8 тижні але все було добре? Я читала що до 12 вони проходять, але можливо в когось раніше було? І так, можете не писати, що треба відпустити ситуацію, думати що все добре і тд, я це сама знаю, просто бувають моменти якогось хвилювання і коли я знаю що в когось теж так було мені стає легше.
Крошка Енот• 10 сентября 2023
Автор, а что если вам раз в неделю ходить к психологу а не на узи или анализы? И ему вывыливать свои страхи? Поверьте вам станет гораздо легче.
Плету интриги
• 10 сентября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я так і чудово розумію що мої страхи це ненормально і я розумію що мені буде казати психолог, я сама маю з цим справитись просто. Я ж кажу, я працюю з собою, просто інколи бувають моменти якогось хвилювання, я тут запитаю, мені скажуть і я заспокоюсь, що в цьому поганого? Наче у вас немає якихось проблем чи страхів
Крошка Енот• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
А чего вы на меня наехали? Вы спросили совета я вам советую, а вы агресируете.
Вы всегда такая или спишем на гормоны?
Пы.сы. вы почитайте свой текст темы. Явно же проблема психологическая. И очень самонадеянно думать что вы справитесь сами. Может и справитесь, но какой ценой? Вы явно не было у нормально психолога, иначе бы понимали эффект от ’разговоров’.
Вы всегда такая или спишем на гормоны?
Золота орда• 10 сентября 2023
Не было никогда токсикоза. Никаких хчг не отслеживала. Делала тест и до 11 недель не ходила ни на УЗИ никуда. Двое детей.
Плету интриги
• 10 сентября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Вы всегда такая или спишем на гормоны?
Та я питала поради просто в кого зник токсикоз і все було добре) дякую за вашу думку, але я думаю ще пару тижнів і цей страх зникне. Я так переживаю бо минулий раз саме на таких термінах все і сталось і навіть всі лікарі кажуть, самий небезпечний період до 12 тижня, є градація по тижнях коли закладка органів і щось може піти не так. Тому ( мені так здається), після 12 тижня мене попустить і все, але я розумію, якщо це і далі так буде, то звісно я звернусь за допомогою.
Крошечка-хаврошечка• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Страхи є у всіх. Але тут вже параноя
_Alekssandra_• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Слушайте, ну у меня токсикоз вообще был дней 5. Но тогда я встать с кровати не могла. Как раз пришлось на майские выходные, так что я даже на работу пошла как ни в чем не бывало.
Манка Я• 10 сентября 2023
Автор, если не хотите к психолога, то тогда выбирайте гинеколога, с которым можете быть на связи 24/7 .
Чтоб вы вот в такой ситуации могли его спросить норма это или нет.
Вам ещё долго вынашивать. И вам не желательно переживать
Плету интриги
• 10 сентября 2023
Ответ для_Alekssandra_
В мене прям сильний був лише тиждень, потім просто від деяких продуктів відвернуло, не було апетиту і нічого не хотілось. Я розумію що в кожного це індивідуально. Читала тут якось що у жінки в один момент пропав він, типу вчора вона не могла дивитись на чорний шоколад а сьогодні вже його їла щ задоволенням, то в неї все добре було)
Крошка Енот• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну смотрите, токсикоза может вообще не быть а может быть до родов самих и то и то-норма.
Если бы не первая беременность то вы бы сейчас радовались, что не тошнит, верно?
Вот и постарайтесь не связывать прошлый опыт с нынешним. Даже врачи не учитывают неудачную Б, если это одна. Бывает. В этот раз будет по-другому. Постарайтесь не допускать таких мыслей и не читайте других опыт, он совершенно бесполезен.
Попробуйте может сейчас вообще оградить себя от информации как может быть. Читайте о развитие плода на этой неделе. А о всяких ’ньюансах’ не читайте и не ищите. Кроме лишнего страха такая информация вам нечего не принесёт. А страха у вас и так в избытке.
_Alekssandra_• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Вам нужно стараться мыслить позитивно. Еще было бы неплохо найти врача, к которому можно в любой момент обратиться для того, чтобы задать вопросы и получить ответ.
Плету интриги
• 10 сентября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Почула вас, дякую, спробую так робити, дійсно хороша порада
Крошка Енот• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Берегите себя! Пусть все пройдёт легко и в радость!
Багиня• 10 сентября 2023
Вам вище вже написаали. Все індівідуально, і кожна вагітність між собою ні як не пов´язана. В мене токсікоз був з першого дня і ще місяць після пологів. Живіть і радуйтесь, а не зациклюйтесь, і не робіть висновки. Якщо буде вже щось не так, то звернитися до лікаря, а так все гаразд.
Пописанная парта• 10 сентября 2023
8 недель все тоже самое, токсикоз прям сильный был буквально три дня, ничего есть не могла, даже похудела на 5 кг , потом резко стало легче, начала кушать, тошнота только редкими периодами , прям накрывает, потом проходит и снова сильно хочется кушать🤷🏻♀️
На узи ходила тоже( уже три раза, но не по этой причине).
Сегодня проснулась кажется что грудь меньше, хотя может накручиваю, вот отвращение к некоторой еде ( то не могу смотреть на это, то ем с удовольствием)присутствует и к запахам.. сама переживаю постоянно
Понимаю Вас
Тумба-юмба• 10 сентября 2023
1 день - це ні про що. Він ще може повернутись.
Якщо не повернеться - через тиждень сходіть до лікаря.
Плету интриги
• 10 сентября 2023
Ответ дляПописанная парта
Понимаю Вас
Ой те саме все) в мене є привичка кожного дня перевіряти груди, але в мене все хвилями. Типу зранку груди можуть бути мʼякі і не боліти, а під вечір підіймаєтесь температура, наливаються груди і болять. То ще той квест) не хвилюйтесь, все буде добре, я вже зрозуміла що все індивідуально. Якщо живіт не болить, з виділеннями все ок, значить це хороший знак що все йде як треба, а якщо ваш організм сильний то він міг просто відразу прийняти зміни, токсикоз і вам стало легше)
Новопоштинская• 10 сентября 2023
А я ходила раз в неделю на УЗИ до скрининга и результата НИПТа, и потом делала УЗИ намного чаще и все с ребёнком впорядке. От УЗИ не замирает, это бред. Токсикоз мог пропадать на пару дней, потом возращался
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Автор, не хвилюйтеся, все у Вас добре. Те що токсикоз зник не означає проблеми у вагітності. У мене нажаль перша вагітнісь завмерла. Лежала в лікарні. Токсикоз продовжувався ще кілька днів коли точно знали що вагітність не розвивається і навіть після чистки. Але у Вас все добре.
Небалувана Галя• 10 сентября 2023
У кожного своя історія і вона не буде подібна на вашу,а навіть якщо буде-нічого не дасть.Що має бути,то і буде.Мала завмерлу,тепер завагітніла і все ок.Теж були страхи і бігала хгл здавала і вічно на труси заглядала чи нема виділень.Потім забила на то все і жила.Ну а що я зможу змінити?Нічого!!!Як має бути,так і буде.
Небалувана Галя• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
А потім страхи,бо генетичні аналізи і т д.Видихнути можна буде,коли народите здорову дитинку.
Коренная киевлянка• 10 сентября 2023
В мене до 11 тижня то пропадав, то знову був… і навіть груди стухали. Я така ж сама як і ви, тому рекомендую на майбутнє, з 15-16 тижня користуйтесь фатальним доплером, не пожалійте ту 1000 грн, і вам буде на багато спокійніше. Бо коли почнуться ворушіння, вони теж перші тижні не зовсім стабільні, і я з розуму сходила що щось не так! Маю просто дві попередні невдалі, дуже бажана дитинка зараз, і я думаю я не заспокоюсь поки не народжу) якщо ви така сама, доплер точно беріть)
Плету интриги
• 10 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую, чула вже за доплер і хочу його купити) читала що хтось з 9 тижня вже навіть користувався, але що важко ще знайти серцебиття на такому терміні через нього, то думаю на тижні 12 хоча б куплю.
Коренная киевлянка• 10 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Купляйте бо я дурна не купила, то як мала трошки затихла в 24 тижні ( перевернулась ) в мене така паніка була, що я налякала і себе і чоловіка і мого Г, ото нерви мої не витримали)
Ms. Искренность• 11 сентября 2023
От узи не замирает плод. Замирает в основном изза хромосомных аномалий. У меня так было.