Пирожкиня• 12 сентября 2023
корм brit для котенят
Взяла кошеня,йому 2 міс.Купила корм Brit premium і щось не дуже його хоче.Зїдає 25 грам,загрібає лапою біля миски.На який корм перейти?
Басноплетка• 12 сентября 2023
моя кошка Брит тоже не заценила, он жирноват. Кошеня ще мале, ви в консервах давайте.
Грабля• 12 сентября 2023
Кошка не стала есть брит, даю роял конин. Он чтоли более питательній, не знаю, вроде по кдассу віше, но не ест.
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
Консерви давала,але теж не дуже охоче їсть.Більше завітрюється
Басноплетка• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
та для сухого корму кіт ще малий
Та легко!• 12 сентября 2023
Роял конін купую зараз кошеняті, теж чуть більше 2 місяців. Бріт рекомендували, але не сподобався саме мокрий, сухий їла.
Та легко!• 12 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
та для сухого корму кіт ще малий
Нам лікар сказав, що з 2 місяців вже ставити сухий корм , щоб постійно був. Ну і звісно свіжу воду. А мокрий потроху давати, поїло, мисочку прибрав відразу.
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
та для сухого корму кіт ще малий
Можливо різуться зуби,гризе все підряд і мої руки.Кошеня звичайне,народилось в селі.Важить зараз 1 кг
Та легко!• 12 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
мой котик обожает Brit Care
просто брит и премиум не ест.
Я теж сухий купила саме брит кар, то їсть. А мокрий купувала синенькі, преміум і відмовилася. Але конін їсть дуже добре.
Басноплетка• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
ого шо це кіт? Він мейн кун? 1 кг в 2 місяці, я хочу це побачити)))
Басноплетка• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
він в селі певно на свіжих харчах був, м´ясце їв.
Та легко!• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
А 4 лапи не пробували? Я читала зміст, то дуже не поганий, краще деяких преміумів вищого класу. Мама своїм кошенятам в селі купувала, поки не роздала. .
Апрель Ивановна• 12 сентября 2023
Наша Brit та Royal Canin не захотіла. Зупинилися на ProPlan. Можливо пошукайте магазини, де на вагу корм продають. Доки не знайдете корм, який захоче їсти кошеня.
Апрель Ивановна• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
Чайну ложечку давайте за вимогою.
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Басноплетка• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
Вона,
о боже як мою схожа, теж в селі брали. Гарнюня.
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
Теж хочу спробувати,читала гарні відгуки і друзі таким годують
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Боюсь купувати на вагу.Не знаю скільки він там лежить
ОйЙой• 12 сентября 2023
Я теж купувала Бріт, різні смаки - понюхає і відходить. Потім мені порадили Пронатюр і Фест Чойс - пішло діло, почав істи так що аж гарчав
Басноплетка• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
не бійтесь, на вагу дешевше, він розкупається швидше ніж в пачках
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
Можливо,подивитись по зоомагазинах.Біля мене їх аж 5.Якоїсь черги ніколи не бачила.Або не придивлялась, не було пухнастика
Я тертий жук• 12 сентября 2023
Мій вередливий їв Royal Canine для кошенят та вологі Gourmet Gold.Візьміть пакет 400 грам та спробуйте,як піде.
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Зараз буду обирати,пройдусь ще по зоомагазинах,подивлюсь які там є.
Раз одела не бу• 12 сентября 2023
Купите консервы Brit care, эта линейка лучше премиума. Консервы котенок будет есть точно, а там на корм перейдёте
Капитанша• 12 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
Це звичайне кошеня. Подивіться їх норми. В 2 місяці вони 800-900 г в середньому, в 3 - 1,3 кг.
Басноплетка• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитанша
можливо я вже забула яка моя була, моїй кішці вже 6й рік то вона невелика 5,5кг важить.
Капитанша• 12 сентября 2023
Наше кошеня теж не захотіло Brit. Теж 2 місяці йому. Я купила HomeFood, його краще їсть.
Капитанша• 12 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
У нас дорослі кішки близько 5 кг. А тут нещодавно прибилось кошеня, то довелось згадати) йому як раз 2 місяці десь було.
Пирожкиня
• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитанша
Не знаю,моє перше котеня.
Дуже грайливе,але погано щось їсть той корм.
На пачці написано 30-50 грам до 3 міс
Чи просто чекати?
На пачці написано 30-50 грам до 3 міс
Чи просто чекати?
Капитанша• 12 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
Не знаю,моє перше котеня.
На пачці написано 30-50 грам до 3 міс
Чи просто чекати?
На пачці написано 30-50 грам до 3 міс
Чи просто чекати?
Я про розмір писала, що 1 кг в 2 місяці - це нормальна вага.
Щодо корму, я теж купила своєму Brit, а йому не сподобався, теж не їв. В нас ще дорослі кішки, в них в мисочках їх корм насипаний, то він у них підїдав.
Довелося інший корм купити)