Як так вийшло, що при "самом лучшем образовании" найкращі вузи були і є в Великобританії, США і впринципі в Європі?
Anastasiya-f052• 12 сентября 2023
Я не вважаю що тоді була краща освіта і що зараз така. Наші дипломи треба ’підтверджувати’, верифікувати і тп, а дипломи американських і європейських ВУЗів - ні. Це вже про щось говорить?
Ну і економіка там була краща, промисловість, і науково-технічний розвиток, і медицина... Але народу приємно думати, що найкраща освіта - іхня, хоча школа вчила здебільшого переказувати параграфи. А ерудицією вважалося знання купи інформації різного рівня непотрібності. Про українську школу взагалі мовчу. Відрижка совка.
Tasya-Natusya• 12 сентября 2023
Технічна освіта була дійсно тоді високої якості. Моя бабуся архітектор, а тато інженер, скільки у них стажерів було, то казали, що вчать погано зараз, є просто здібні люди, але це не заслуга сучасної системи освіти.
Александра333-0d63• 12 сентября 2023
Я пам´ятаю як в школі нам розповіли, що ми живемо в самій розвинутій країні. А в капіталістичних країнах ніхто не піклується про дітей. І як дітям радянського союзу пощастило.
Це саме стосувалося освіти.
А потім розвалився союз і дві мої однокласниці з батьками виїхали за кордон і розповідали про життя, в яке мені тоді не вірилося. Я ще вірила пропаганді про щасливе дитинство.
Це саме стосувалося освіти.
Ответ дляАлександра333-0d63
Це саме стосувалося освіти.
Пригадую ілюстрації, як наші ровесники чистять черевики на вулицях.
І ти такий думаєш, я до школи ходжу, а вони бідні працюють.
Ответ дляАнна_Бель
Ракети, якими стирають нас і палять техніку заходу, не дадуть ´соврать´
О, тут я з вами згодна. В чому в чому, а в ракетах Радянському Союзу рівних не було. З кожного закоулка боєголовки стирчали. Правда, це і згубило вєликую страну. Виходить, іноді наука зло.
Ответ дляЛизочек
С учётом того, что после открытия железного занавеса масса мозгов в области физики, математики, инженерии и т.д. утекло на Запад, вывод все таки в пользу СССР.
В совку було майже 300 мільйонів населення, яке понад 70 років тримали в клітці.
Звісно, за цей час народились, відродились розумні, талановиті люди.
Але не в такій кількості, як могли б за сприятливих умов.