Король дивана• 12 сентября 2023
Стрижка на длинные волосы
Девочки, у кого длинные волосы, какую стрижку вы носите, или какая вам нравится? Сейчас хожу с ровными срезом, но хочу перемен)
Всім шампаньського• 12 сентября 2023
Приходжу до перукаря і прошу підстригти як душа бажає для мого типу волосся. Стрижуть, як правило, щось типу подовженого каре. Але довге волосся у кожного то різне поняття. Ношу по лопатки, це довге для вас?
Радість моя• 12 сентября 2023
Ну а які стрижки для довгого волосся?
Прямий зріз або каскад. Ну ще чілку можно рубануть. Підстрижить каскад з чілкою, зараз модно це
Алина-1240• 12 сентября 2023
Ровный срез.не хочу больше ничего другого.чикнула летом волосы чуть ниже опы до поясницы,в такой длинне они меня устраивают
Ms. Любмая жена• 12 сентября 2023
Варіації на тему каскаду за рахунок довжини слоїв, філіровки, чубчика. Від майстра багато залежить, щоб більш сучасного вигляду надав стрижці.
Король дивана
• 12 сентября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Длинна сейчас как на фото
Король дивана
• 12 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
Ну а які стрижки для довгого волосся?
Спасибо, посмотрю варианты)
Всім шампаньського• 12 сентября 2023
Ответ дляКороль дивана
Длинна сейчас как на фото
У вас довге дійсно. Можна каскадом трохи зрізати або до центру довші, якщо не хочете прибирати довжину. Щоб щось змінити, напевно, тільки підрізати хоча б до лопаток.
Ms. Любмая жена• 12 сентября 2023
Ответ дляЩебетушка
Фен щіткою
Гарна укладка і волосся! Підкажіть, яка модель фена?
Король дивана
• 12 сентября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Я убрать хочу длину но сантиметров на 10, мне с такой комфортно. А вот срез действительно думаю о каскаде, чтоб если собрать в хвост то был «лисий», с ровным убудет слишком давно хожу
Щебетушка• 12 сентября 2023