Ламборджини• Изменено 13 сентября 2023
Дай мне Бог пережить сентябрь!
Молчу уже про одежду и обувь на осень.
На фонд класса за 2 детей - 1000.
Пособия 550, атласы+к.к ещё 300.
Обложки только на все эту разноформатную хрень 200 грн вышли.
Завтраки по 70 грн каждый день.
Бесплатная в том году секция при школе стала в этом году 800 грн/месяц.
Где найти клад?
На фонд класса за 2 детей - 1000.
Пособия 550, атласы+к.к ещё 300.
Завтраки по 70 грн каждый день.
Где найти клад?
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
А нащо вчителю квіти, я не розумію? Вона/він собі квіти не може купити? І які ще свята? Якщо моїй дитині треба щось купити я купую , а на що там хто збирає я не знаю бо мені і ніхто не каже. Все нормально. Син розумний, вчиться добре. Нащо мені тратити гроші лівій тьотьці на квіти,? Я що на вчителя ще працювати маю ?
+100000000000000
ніколи не розуміла чому:
1. вчительці на 1 жовтня квіти дарують, а мені на профес свято ні
2. нашо моїй дитині фігнє-подврунок ’аби було’ дарувати ’від класу’ якщо воно і=фігня і то просто гроші на вітер?
ніколи не розуміла чому:
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ для100%
Що ці обкладинки були подані як величезна проблема, а потім з´ясується що це проблема тільки для автора і половина класу або ці обкладинки взагалі не купляла або папером обернула за 10-20 грн впоравшись і нормально себе почувають.
ну Ви ж розумієте що у Автора КУПА проблем - комплекс, де обкладинки - то елемент?
Лиса Патрикевна• 13 сентября 2023
Ответ дляЛамборджини
Спорт нужен для здоровья.
Из тех секций, что нам подходят по графику, мы выбрали ту, куда сын сможет сам ходить.
Ну Вы же по карману выбирали? По средствам. Ну не верю я, что в долги лезли, чтобы за ребёнка такие деньги платить
А спорт любой важный. Почему жалуетесь, если так важен именно этот, который выбрали? Или сейчас Вас тренер прочитает на Советчице и пожалеет, скидку сделает?
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так это чудо какое-то произошло? Вы не знали, что дети растут? Иногда, даже очень быстро. Если бы не школа, кроссовки бы не покупали?
Вы не знали, что когда рожаешь детей, то расходы семьи увеличиваются? Особенно в школьно-подростковый период
якщот б не школа, автор можливо купувала б не ДВІ пару кросівок, а ОДНУ
або дитина ходила в старих шкіблетах - які на дворі в селі норм, а в школу не норм
Ви не розумієте те?
Удачная• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
є лист паперу формату а4
ЯК ним обернути книгу, кожна сторінка якої формату а4 ЧИ а3?
В моєму тупому понятті це має папір до палітурки скотчем клеїться. А це - псування. Ваші пропозиції БЕЗ псування для тупих як я?
Папір клеїться до паперу.
Примерно так:
100%• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Звичайно розумію. Це в неї по життю так. Я там вище писала зараз комплексно проблемний вересень, потім в жовтні щось інше буде до того комплексні проблеми з всіма іншими сферами. І всі проблеми суцільне пекло, навіть обкладинки котрі ’200 гривень не зайві але 200-300 гривень погоди не зроблять’
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Папір клеїться до паперу.
Примерно так:
дякую, реально - актуально!)))
КонхфЭдкаТузик• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
в цій темі про ДР, п*янки і ліс нема ні слова
Это ничего не меняет,всегда одно и то же,чем угостить,потом как дожить до конца месяца
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ для100%
але таке у Автора життя
і не з великої радості ддля неї умовні 200грн - то проблема
а від безгошівля, що зумовлене ситуацією в країні/сім станом/проче/пятое-десятое
Але від того що НАМ ЦІ проблеми є ’мелочью’, для неї вони вагу НЕ втрачають - ні в вересні, ні в жовтні
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
у Вас є факти-підтвердження що ТА тема і ЦЯ - одного автора7))))
а догадки за вуха до спраив не приш*єш))))))
Удачная• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
дякую, реально - актуально!)))
Будь ласка.
Я подозреваю, что при желании можно учебник и пищевой пленкой обернуть в несколько слоев для прочности. Но сама не пробовала
Лиса Патрикевна• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви не розумієте те?
Не розумію) ага, у самої двоє. І грошей норм йде. Але цей стогін це щось)
Як там кажуть, ще одного хай рожає)
Диво таке дивне, що, дітям одяг і взуття треба покупати!
Як там кажуть, ще одного хай рожає)
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Будь ласка.
я сьогодні пробуватиму...)))
нє, ну а шо?)
Удачная• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
я сьогодні пробуватиму...)))
нє, ну а шо?)
Та пробуйте. Нічого складного в тому нема
КонхфЭдкаТузик• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
але таке у Автора життя
Вы точно понимаете ,что за человек автор? Никакой ситуацией в стране это не обусловлено.
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Як там кажуть, ще одного хай рожає)
а я розумію - і поясню
Ми з дитиною мешкаємо на дачі. Тут вона влітку ганяє в шортах/трусах і з футболкою/без
ВСЕ
на ногах - шльопкі... часто - без
В місті вийдеш так надвір навіть на площадку? ні....
В школу ттреба одяг ’пристойний’. Моїй дитині поФігу ЩО носити, але треба в школу ’прІлІчнІнькоЄ’
ВСЕ
на ногах - шльопкі... часто - без
100%• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
але таке у Автора життя
Там все обумовлюється що це людина така. Саме ліпше в цій темі що те як робити обкладинки з паперу може стати у нагоді якійсь іншій людині.
КонхфЭдкаТузик• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Нет это не догадки,можете быть уверенны,что это Таня
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
я знаю зо жопа може бути у всіх
і піднятися може кожен, хто спіткнувсі - раз чи 259 раз
Вся така шо куди там• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
так, на жаль, там з психологом і психотерапевтом треба роками працювати,
сама така( але не настільки
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ для100%
мені)
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
догадкі до спраши не приш*ємо
КонхфЭдкаТузик• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
я знаю зо жопа може бути у всіх
Почитайте Татьяна 89
Удачная• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
а я розумію - і поясню
ВСЕ
на ногах - шльопкі... часто - без
ВСЕ
на ногах - шльопкі... часто - без
Ну так зараз осінь. Вона в Вас без школи до снігу в шльопках би бігала?
КонхфЭдкаТузик• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
догадкі до спраши не приш*ємо
Да мне все равно,верите вы или нет.
100%• 13 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
я сьогодні пробуватиму...)))
нє, ну а шо?)
Якщо в вас є якась для подарунків - вона теж норм, вона глянцева і довго не витирається
Додаю напруги• 13 сентября 2023
Ответ для100%
Она так умеет все описать что не жизнь а армагеддон. Как будто не задолбаешься значит не живешь
С этим соглашусь.
КонхфЭдкаТузик• 13 сентября 2023
Ответ для100%
Я вот теперь думаю,а зачем книги заворачивать. Чернилами уже никто не пользуется,библиотечные вон не обернутые и ничего.
к.Буланова• 13 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
У нас так було в старій школі, все смачне. А в новій несмачно.
То я роблю так - вранці п’ють чай з чимось білковим. Цього тижня у нас сирна запіканка з родзинками на збитих білках. На перекус після другого уроку - бутер із зельцем, до нього помідорку, перчик і салат. На обід термос із булгуром та тушкованими реберцями-карі. Додатково - фрукти.
Кожного тижня продумую меню. Всі ситі, по грошах вигідніше, ніж платити в столовці.
О, точно, надо запеканку сделать! Спасибо, что напомнили )))
Тушьмушьнюшь• 13 сентября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Почитайте Татьяна 89
і?...
жопа може бути як у Катьки90, так і у Татьяні89