Ду да ду да ду• 14 сентября 2023
41 день дієти і знову по накатанній.
Зранку встала і зла як відьма сама на себе.
40 днів харчування ПП,інтервалка + відмова від цукру і хліба.
-7 кг
Зраділа, дала собі перепочити,купили хлібчик з семками і ще там чимось, потрошку їла зранку до кави ,і вчора в 11 ночі як в тумані з´їла торт,який купила чоловіку.Шматок так грамів 150. Все це наче пелина,я зриваюсь і знову все наберу(ну є розум?Як ви думаєте?
-7 кг
Птица секретарь• 14 сентября 2023
Це тому що ви, по-перше, на інтервальному - довгі періоди без їжі призводять до різких стрибків цукру. По-друге, не нагороджуєте себе за успіхи іншими нехарчовиси задоволеннями. Радуйте себе, балуйте себе завчасно здоровим чином.
Попразендовна• 14 сентября 2023
Позволяйте себе торт в процессе похудения. Иначе будет хуже. Будут срывы.
Хвець-тець• 14 сентября 2023
Ой, ну и что?Устроили себе чит-милл, имеете полное право - 7 кг!!
Утром встали, забыли и снова в бой!
Птица секретарь• 14 сентября 2023
Звісно, один зажор не нівелює всього 40-каденного ПП, але це має бути вам дзвіночком, щоб продумувати такі речі.
Попа как у Кардашьян• 14 сентября 2023
Ви не наберете за один раз. Просто вода затримається. Продовжуйте і далі ІГ. Нічого страшного не сталось
Танцепесенная• 14 сентября 2023
В мене так само. І зовім цукор виключати не можна, стевія до дупи та, не смачно з нею. Їсти солодке в міру, враховувати в норму калорій пару раз на тиждень. На повне абсолютне ПП перейти дуже важко багатьом
ЧорноброваЯ• 14 сентября 2023
Если вы на интервальном, то там как раз рекомендуется устраивать читмилы. Например, раз в неделю вечером можете нажирать и баловать себя. А утречком опять в систему. Таким образом вы будете знать, что вам позволено и конкретно когда позволено будет съесть всё и в любом количестве то, что хочется. И вы не будете страдать от пожизненных ограничений, типа вы наказанная в монастыре на хлебе и водичке. А просто вы ведете здорровый образ жизни и для того,чтобы спустить пар и порадовать себя иногда устаиваете сброс пара вот такими перекусами. Раз в неделю
Пиу!Пиу!• 14 сентября 2023
Ненадо самобичевания.)
Вы ж не человека убили и сьели, а тортик и хлеб.
Продолжайте свой ПП марафон.
Но, правильно сказали выше- не награждайте себя едой, как собаку награждают ’сахарком’ за правильно выполненные команды. Выкидывайте это мышление из головы, это примитивно.)
Продолжайте свой ПП марафон.
Анонім Перший• 14 сентября 2023
У всех бывают срывы! Я с 21 июля на ПП, за этот период пару раз вино сухое пила и 1 раз тортик съела. Осознанно. Потому, что ПП, это не диета, а образ жизни, то есть бессрочно. А иногда побаловать себя можно и нужно. Просто двигайтесь дальше!
Я только за!• 14 сентября 2023
Який у вас інтервал? І з якої ваги почали
За 40 днів -7 кг добрий результат
І не звинувачуйте себе, зриви в всіх бувають, головне налаштуватись далі йти до мріяної ваги
За 40 днів -7 кг добрий результат
Чу Ча• 14 сентября 2023
Вам не треба рахувати дні, бо закінчите дієту, наберете.
Це повинно бути ваш спосіб життя. Я вже рік на ПП і інтервальному і збираюсь так все життя.
Голова колгоспу• 14 сентября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Раз в тиждень це ви загнули, тоді немає сенсу в іг взагалі. Раз на місяці 2
Анонім Перший• 14 сентября 2023
И да автор, я давно освоила ПП рецепты тортиков, пельменей, хачапури и тд. Тут главное баланс кбжу и правильные продукты. ПП может быть вкусным!
Попразендовна• 14 сентября 2023
Я ем 3 раза в день, полноценно. Худею. Уже 9 неделя сейчас.
Отказываться от сахара, хлеба резко нельзя.
Танцепесенная• 14 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Невкусное оно с сахзамом, самообман. Выглядит красиво, мороки много с готовкой, а есть невкусно, особенно пп тортики
Злюка бобер• 14 сентября 2023
Тому що не можна голодувати. Я дозволила собі їсти все, але маленький шматок, і рахувати калорії, тільки тоді перестала зриватися.