Майор Медуза• 15 сентября 2023

Такси Болт, время ожидания

Уже несколько раз замечаю, что в приложении цена на мою поездку несколько выше и добавлено время ожидания. Откуда это? Ожидания на самом деле нет, потому что такси вызывала уже будучи на улице. Платила водителю денег ровно столько, сколько изначально высветилось в приложении. Это потом уже увидела, что в истории поездок стоят бОльшие суммы.
Кубик Рубика• 15 сентября 2023
Я на Уклон перейшла, там дешевше навіть з чаєвими.
автор Майор Медуза • 15 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я сегодня вообще не поняла, ездила 3 раза, у меня в приложении откуда-то скидка 50% на поездки, а я переезжаю, перевозила вещи потихоньку. Еще и смотрю кто-то из водителей единицу влепил, хз за что вообще, может за то, что по скидке ездила или что чаевые не оставила, так мне за мою работу их тоже не оставляют. А потом увидела и это странное время ожидания.
Кубик Рубика• 15 сентября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ой, мені якось таксист занизив оцінку бо мій нішевий парфум йому не сподобався. Хто зна чим ви йому не догодили.
автор Майор Медуза • 15 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
А как вы это поняли, что именно из-за этого?
Кубик Рубика• 15 сентября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Бо закашлявся і вікно відкривав))).
Лінива, не каюсь• 15 сентября 2023
Це все, так собі...
Фірма скидає дуже часто, тижневі знижки.
Але треба всі свої витрати контролювати - в кожного таксиста має бути портабельний кассовий апарат, а ви б мали б отримати чек за поїздку.
Саме головне - Доїхати (багато аварій надивилась - ну, що ж, звичайні люди - не професіонали...)
автор Майор Медуза • 15 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Це все, так собі...
Я плачу всегда наличкой вызываю в приложении. Дело в том, что я уже по факту увидела эти минуты ожидания, что приписали.
Это получается у меня сейчас такая скидка 50% - на неделю?
Лінива, не каюсь• 15 сентября 2023
Ответ дляМайор Медуза
У нас демократическая страна)
Можно доверять - но,нужно и проверять))
Доброго времени суток, Вам)
Мамина квіточка• 15 сентября 2023
Ну и название Господи. Придумал же кто-то
Морожена_курка• 15 сентября 2023
Ответ дляМамина квіточка
А що не так з назвою?
Морожена_курка• 15 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ну ви те даєте, набрискатися і сісти в таксі. Є чутливі люди до запахів, особливого коли «ніша» тхне. Таксист не ваш чоловік, йому може і не подобатися ваші парфюми.
Кубик Рубика• 15 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Він мене що безкоштовно везе? Чи мені також занижувати оцінку коли я викликаю комфорт а приїжджає в жару авто без кондиціонера, чи пахнючка смердить на всю машину що і я вікно відкриваю, чи коли кондиціонер не почищений що я починаю кашляти і в прямому сенсі слова душитися, чи коли від водія потом сиердить бо цілий день в машині їздить і т.д.? Жодного разу не занизила оцінку плюс чаєві завжди даю.
Морожена_курка• 15 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ну з цим важко посперечатися. Я також «пахнючки» не люблю ніяки, краще нехай ніяк не пахне, ніж смердить.
Ну піт це нормально, хоч і неприємно оточуючим. А з приводу кондиціонеру, то якщо авто компанії, то це компанія безвідповідальна в цьому плані, бо водій не повинен чистити за власний кошт.
Я іноді підпрацьовую у доставці на своєму авто, то люди теж є неадекватні і відбиті що ховайся. То ходжу з перцевим балончиком. Працювати з людьми завжди важко 😥 а ще іноді ті хто платить за послуги вважає що їм хтось що винен, але це не так. І повага повинна бути з двох сторін.
Кубик Рубика• 15 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я не вважаю що мені хтось винен, тим більше розумію яка це важка праця і мізерний заробіток. Але мені хочеться якоїсь поваги коли в водія до мене як людини чи клієнта немає суттєвих претензій і навпаки.
Морожена_курка• 15 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Є такі неприємні особистості.
А ще є такі хто любить поговорити, іноді є настрій підтримати розмову, а іноді хочеться помовчати. То тут теж є які перегинають
75В• 15 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ну так это вы решили не снижать оценку, при этом пострадав от вони. А он решил снизить. Вы по-разному смотрите на вещи и это нормально)
Мамина квіточка• 15 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
А що не так з назвою?
Грубе, і вживається в негативному значенні іноді.
Морожена_курка• 15 сентября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Є таке. Іноді вони так і роблять до своїх клієнтів.