scorpioshka• 19 сентября 2023

Знову взялись за вакцинацію

Антиваксеров прошу не писать,даби не разводить демагогии.
С чем связано то,что снова взялись за то,что не пускать детей без вакцин в школу?У нас директор разослала писюльку,что недопуск до занятий,переходите на семейное обучение.
Teonaa• 19 сентября 2023
Може щоб одне одного не заражали просто?

Проработник• 19 сентября 2023
Ну есть нормальные вакцины , можно и прививаться . Кто не хочет есть типа Оптимы 🤷‍♀️
Кіма кепка• 19 сентября 2023
Ответ дляПроработник
Нормальных вакцин НЕТ! Действие любой до конца не изучено, если изучалось вообще. Это эксперимент над организмом.
Шопингмонстр• 19 сентября 2023
У нас такого немає, у нас немає однієї вакцини, лікар дав справку в школу а на справці написав, що ми відмовилися від вакцинації.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Чим?
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Чим?
Ну буде вірус ходить. Вакциновані не заразяться, точніше заразяться, але не захворіють (носіями стануть), а невакциновані захворіють. Прийдеться карантин провести.
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Ви самі в це все вірите?
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ви самі в це все вірите?
А що? Не такий механізм?
Я не антиваксер. Но і не люблю дуже ці принуділовки. Аж бісить. Сподіваюся на це є хоч причини якісь адекватні. От навела як можливий приклад, чого вони причепилися
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
А що? Не такий механізм?
А я вигрібаюча ПВУ. Точніше мама вигрібаючих дітей. Танунафіг. Просто знущання над організмами людськими. Короче стала антиваком лютим.

Кіма кепка• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Це міф, який вже давно визнали, - що ванциновані НЕ хворіють. Хворіють! Бо все залежить саме від конкретного організму. Іноді із ускладненнями, іноді з летальними наслідками, якщо були передумови чи недообстеження.
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Що за наслідки
А що це ПВУ
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
У нас кпк погано пройшла
Лімфовузли місяць і лейкоцитоз. Но воно ж пройде рано си пізно. Тож не так критично, думаю, щоб аж істерить. Лікарі кажуть от , що менінгокок погана внфекція, краще було б привитися…треба було от уже, но з такими лімфоцитами - поки не стала. Було б ок, пішла б зробила
Фантазерша• 19 сентября 2023
В сестри малий пішов ось у перший клас, то походив трохи і захворів. Тепер не дають довідку, що він здоровий, бо в нього немає одного щеплення. Сестра просила , щоб дали часу дитині на відновлення.
Відмовили. Тобто дитина сидітиме вдома , поки вони не вакцинуються🫠
Лінива, не каюсь• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Що за наслідки
А що це ПВУ
Поствакцинальні ускладнення. Неврологія, астма і ще купу всього.
Чижик Пижик• 19 сентября 2023
Ой дівчата. Після всього що знаю, більше ніколи нічого в дитину не вколю.
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
І яка вакцина не зайшла?
Teonaa• 19 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
Суки
Твердая валюта• 19 сентября 2023
А ось це бачили?
Кримінальна відповідальність за ’зараження’
Мона Лиза• 19 сентября 2023
Удалено администрацией...

Тріль підпільний• 19 сентября 2023
Ответ дляМона Лиза
Удалено администрацией...
А потом у нас статистика с заболевшими «вакцинированными»
Кошка Мурка• 19 сентября 2023
Завезли много вакцины с подходящими сроками, вот и утилизируют ее
Кошка Мурка• 19 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ну так если реально вакцинированных не признают больными, то это своего рода обраточка)
Кіма кепка• 19 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
Я передбачала всі ці нерви і свого часу купила дитині майже всю карту щеплень. Так, недешево, але після того, що ми пережили після однієї з вакцин, я замислилася, вивчила це питання і зрозуміла, що кращий захист - не вакцинація, а зміцнення імунітету. А вакцини діють проти нього.
Закуйовджена життям• 19 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А знаєте откуда?)
люблю_тортики• 19 сентября 2023
Жесть какая
Roza9• 19 сентября 2023
Ответ дляМона Лиза
Удалено администрацией...
Напишите пожалуйста в личку как нашли где купить!
Ковбой Хагис• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Чем?
Ковбой Хагис• 19 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Не пишите бред.
Какой вирус куда будет ходить? Если он ходит только к невакцинированным, то вакцинированные чего боятся? Они же себя защитили.
Наездница• 19 сентября 2023
только недавно видела сбор мальчику на лечение, после акдс нервная система дала сбой, стал плохо ходить, развиваться, нейровоспаление, эпилепсия и тд. мамочка бегает по всем городам лечит, у нее самой доброкачественная опухоль в головном мозге образовалась, наверное от стрессов и переживаний.
Наездница• 19 сентября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Не пишите бред.
вакцины не защищают. они теоретически возможно уменьшают симптомы.