Зупка_цем• 19 сентября 2023
Наші діти під загрозою
Дочекалися … татусів винищать
А тепер і дітей
Коли лікарі будуть ОСОБИСТО відповідати за смерті дітей від вакцин?
А тепер і дітей
Белая котичка• 19 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Можно и не лечить.
Назло всем.
Назло врагам продам корову, чтоб дети молока не пили😆
Баба_Воля• 19 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Згідно графіку вакцинацій все правильно. Як Ви не вакцинуєте свою дитину за мед.показаннями, то надайте відвід і проблема вирішена. Всі зацікавлені в тому, щоб в конкретному закладі не було спалаху інфекційних захворювань, тому і вимагають те, що завжди вимагали - інформацію про вакцинацію або мед.відвід.
В садочку були всі щеплені і був спалах, прийшлось йти на карантин
Зупка_цем
• 19 сентября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Це не примха лікарів чи вчителів. Дітей вакцинують в усьому світі.
Добровільно
Ужгород• 19 сентября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
А тех кто без прививок заболел, не знаете случайно?
Вот я ни одного, благо!
А вот проблемы поствакцинальный- у двух близких девочек с детьми
Мульйонерша• 19 сентября 2023
Вообще не вижу проблем, честно. Там же написано - есть противопоказания - принесите справку. Ну так принесите, если не хотите тех прививок. Что в этом сложного?
Черговий по кухні• 19 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я знаю особисто тих хто заболів після щеплення, мені досить
ну не делайте,в чем проблема,живите вне общества
Белая котичка• 19 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
А вы не допускаєте, що спалах у ніби то щеплених, може натяками, що не всі реально щеплені?
Зупка_цем
• 19 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Автор, ще за вашого (і нашого) дитинства таке було. І якось винищує нас тільки русня срана
Автобуси голубеньки ще в ваше місто не приїхали? Чекайте, на Хмельниччині вже люди протестують
Баба_Воля• 19 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Добровільно
Боряться з цим в усьому світі .
Ми вже проходили це , коли пішла реакція на платну вакцину, і як усі лікарі кричали - це не від вакцини , це вірус такий вона підчепила
НеКонец-Света• 19 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Проблема в том что на словах врачи говорят не делать прививки, а медотвод не дают. Иначе получат по шапке. Я не говорю за всех детей , я пишу свой случай.
Ужгород• 19 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Ну вас полюбому вера в забобоны, а не вакцинация спасет)
Мне Вас жаль..
Пишу_граммотно!• 19 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
А у вас в планах, чтоб ребенок заболел полиомелитом?
Ну удачи! Вы главное потом к врачам не обращайтесь, а народными методами всё.
Цікаво де він його підчепить?
графиняВишенка• 19 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Діти, автобуси, татусі. Шо за каша у Вас в голові?
Ужгород• 19 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ща скажут что у всех были справки купленные))
Баба_Воля• 19 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Не щеплені є скрізь , куплять довідки
І ніяких спалахів у школах не було.
Хворіли того року на скарлатину багато дітей.
І ніяких спалахів у школах не було.
Зупка_цем
• 19 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ви хочь за новинами слідкуйте, щоб в курсі бути а то так і життя проживете
Ужгород• 19 сентября 2023
Ответ дляМульйонерша
Некоторым просто дорого, не думали?
графиняВишенка• 19 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Шо це за слово таке ’хочЬ’?)))
всегдаДаДа• 19 сентября 2023
Вакцинація - це на сьогодні дешевий спосіб знизити витрати на госпіталізацію і лікування тих, хто захворів. Плюс прибутки фармкомпаній. При теперішньому розвитку медицини і медичної техніки практично жодне захворювання, від якого вакцинують, не становить загрози, якщо його правильно лікувати. Ну, окрім кашлюка у зовсім маленьких дітей (це дійсно небезпечно) і правця. Але якщо будуть хворіти масово, буде велике навантаження на стаціонар і лікарів. Тому, щоб не допускати масовості, використовують вакцинацію. А зовсім не для того, щоб ’захистити’ вашу дитину.
Королева Сарказма• 19 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Там как раз народ поболее развит в этом плане
Так там вообще цивилизация и интелект
Salsa-24da• 19 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
В Африке как раз активно вакцинируют и ведут испытания новых вакцин.
Вероятно еще и поэтому смертность процветает.
Айайай! Шо твориццо!
Я думала это от того, что им есть нечего и от того, что живут в антисанитарии, а оно вакцины😡
Баба_Воля• 19 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Этого никто знать не может.
Ну все поголовно купить не могут.
Потужна махіна• 19 сентября 2023
Моей дочери 22, она привитая от всего . Я только против прививок от короны . Сама не прививалась и ей запретила
Белая котичка• 19 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Не щеплені є скрізь , куплять довідки
І ніяких спалахів у школах не було.
Спалах кору був того року, мій щеплений син не хворів, хоча в оточенні були хворі.
Карамелька• 19 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ні, не вимагали
Так а що змінилось? І зараз не вимагають.
Назва теми в найкращих традиціях жовтої преси.
Безпорадна Кроко• 19 сентября 2023
А никого тут не смущает тот факт, что пока официально не подтвердили опасность вакцин (тот же Пфайзер теперь должен платить миллионные штрафы) и жуткие побочки и повышенную смертность от ковидных вакцин, у наших мамочек и в мыслях не было того, что нужно остерегаться вакцинации? раньше мы все своим детям делали прививки по умолчанию, а учебные заведения не заламывали руки какими-то ненормальными требованиями: пущу в школу - не пущу в школу. а теперь остается только юридическое саморазвитие! изучать иерархию законодательства. что выше? закон или постанова? и кто ее должен исполнять? гос. органы или обычные граждане.... а? чувствуете разницу?))))