Тихомандражная• 19 сентября 2023
Купили б взуття Б/У але стан новий майже
Взуття вдягнуте 3 рази, ціна приваблива 800 грн ( шкіряне, деми-сезон)
Результат:
вже голосів:
70 (64.81%)
Так
38 (35.19%)
Ні
Тихомандражная
• 19 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Взуття треба міряти
Звичайно, міряти
Щедрик ведрик• 19 сентября 2023
Майже новий, тобто, виглядають новими, без заломів та подряпин, так.
А у нас макарошки• 19 сентября 2023
Конечно. Чего нет? Если состояние новых и мне подходит модель
Тихомандражная
• 19 сентября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Саме так
Тихомандражная
• 19 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Я грибка боюсь, не купила бы.
А коли міряєте в магазині взуття, теж страшно?
Мама Чели• 19 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Чуть чуть))
Перемелица• 19 сентября 2023
по власому досвіду - ні, бо я своє таке продаю коли мене воно не зручне, натирає, парить і т.д., тобто все класне - в мене носиться часто і не продається в такому стані, а все ’неугодне’ отакот продається
Бачу_майбутнє• 19 сентября 2023
Я таке і купляю завжди
Проте шкіру вже давно не купляла.. синтетика рулить
Коржик• 19 сентября 2023
смотря что за обувь, насколько пне нравится, в принципе за 800 если реально одеты три раза и этому соответствует подошва - купила бы.
Иногда ищу более ранние модели обуви и среди современных таких не найти. Если кто-то не носил и это то, что мне нравится - нкжно брать.
Коржик• 19 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ціна приваблива, це нове скільки коштувало?
це теж питання, бо якщо нове вартувало 1200 грн то я б сказала 800 то дуже висока ціна. Якщо нове вартувало 3000 то тоді норм
ЯсноВидящая• 19 сентября 2023
Якщо гарний стан та є можливість примірки, якщо не підійде, то так.
Коржик• 19 сентября 2023
ще такий ньюанс - наскільки жовго воно лежало в коробці. Якщо його не носили роками і не змощували креиом воно може швидко потріскатись, навіть шкіра.
В мене у самої є такі сґчобоьт массімо дутті, на вущьку ножку, я їх продава навіть за 300-400 грн (ніхто не купував). Не пам.ітаю, здається жодного разу я їх не вділа. Коротше кажучи вони вже роки 4 лежать у мене
Тихомандражная
• 19 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Зараз нове вартує від 3000, але мені норм, на осінь низька підошва
Мішечок щастя• 19 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Размер?
Тихомандражная
• 19 сентября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Размер?
Ага зараз побіжите шукати взуття моє по сайтам 🤪😀39 розмір фото взуття не дам
Українська зірочка• 19 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Взуття треба міряти
И как все по интернету заказывают?
Перемелица• 19 сентября 2023
Ответ дляКоржик
оце я так раз дитині купила, нові шкіряні чоботи, щось забула глянути на рік тої колекції - і я їх дістаю з коробки, а вони в мене в руках прям посипались...продавець перепрошувала, каже що в шафі довго лежали та вона їх не перевірила перед відправкою, то повернула кошти
Мудробаба• 19 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Я грибка боюсь, не купила бы.
Грибок можно где угодно подцепить.... И в магазине с новой обувью.
Мама Чели• 19 сентября 2023
Ответ дляМудробаба
Можно, никто не спорит, но в б/у обуви вероятность больше.
Мочалкин блюз• 19 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Взуття треба міряти
А онлайн як замовляють всі?
Тепличная• 19 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
теж саме, я купу взуття відправила на Херсон з посилкою, літнє, один два рази взуте, бо в мене ноги отікають і я не ношу те, шо мені давить, натирає
Хачапууури• 19 сентября 2023
Ответ дляКоржик
’І рибку з´їсти, і на... сісти’
Губка Боб• 19 сентября 2023
Сама хотела взять новые Майкл Корс и цена так от 5 тыс грн … думаю та ну его поищу бу в идеале )))