20 сентября 2023

Проголосуйте, чи вважаєте дії Польщі ударом у спину?

показать весь текст
Результат:
вже голосів: 1101
781 (70.94%) Ні
320 (29.06%) Так
Filomena 20 сентября 2023
Ударом не вважаю. Вважаю політичною кризою.
Наші полиці теж заповнилися польськими товарами. Наш виробник теж страждає.
Потрібно домовлятися. І це не значить, що ми маємо все мовчки ковтати.
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Нет,, они и так кучу денег уже потратили. Вот бы еще Германия выдворила кучу дармоедов
Навіщо ви так?
Повернуться в Україну люди з лкпованих та розблених міст, міст, котрі щодня обстрілюють. Що Україна їм моде запропонувати? Житло? Роботу? Виплати аж 2000 грн.
Чи може ви поселете цих людей у себе вдома?
11 1
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Автор почитайте топ
Уже обговорили
А їй не треба знати, читати, їй потрібен срач
2 1
Мандарина 20 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А скільки Польща від нашої війни отримала плюшек? Варто почати з тих же Абрамсів замість Т, Апачі замість Мі та інше.
Так все страны старье скинули и обновили свои запасы. Кое-кто отлично заработал, страны остались с новым вооружением. В плюсе все
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А скільки Польща від нашої війни отримала плюшек? Варто почати з тих же Абрамсів замість Т, Апачі замість Мі та інше.
То краще б не допомагала?? То можеб весь світ краще б не допомагав, адже вся оборонка отримала замовлення, роботу, фінансування???
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляHupBaHa
пусть радуются, что Украина вообще сопротивляется, иначе рашисты уже были бы у них
Ну, це да.
Україна форпост всієї Європи і Польщі зокрема.
Але що полякам сцяти, вони в нато.
Вика31 20 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Тоесть каждая страна в праве решать и делать так, как выгодно.
Тільки Польща дуже не хоче, щоб Україна заборонила ввіз овочів. Поляки не думають, як наші фермери вирощують яблука і капусту, а ми не думаємо про них. Країни ЄС дуже думали про нас коли завалили нас дешевою свининою? Скільки ферм тоді збанкрутіло?
nata.ant 20 сентября 2023
Ответ дляАфри
Нет. Когда привык к лёгким деньгам то зачем от них отказываться.
Не выгодно им отказываться от беженцев и не откажутся пока весь ЕС не откажется.
Ні,Польща в цьому плані не слухає ЕС,вони самі приймають рішення.Ті хто може працювати,і платити податки отримають карти,ну а всі інші їм не потрібні
.
kotovod 20 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
А виплатити 40+,місця в школах,курси були ,500+,ті хто жив безкоштовно,на все це гроші з не ба впали)
всі курси ітд- це не від держави, а від різних фондів, ООН ітд
500+ отримуватимуть всі хто працює і/чи має карту побиту
школи державні і раніше були для іноземців безкоштовні
40+ - це власникам житла на перші місяці біженців і вони самі казали, що на це дає кошти ЄС
kotovod 20 сентября 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Пособия былитвсем, а сейчас есть детям, ну и как обычно этим многодетным плюшки
например?
когда єто были всем??
аа...или 300 зл 1 раз?
о да...это мегапособие))
2 2
Filomena 20 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Ну, це да.
Україна форпост всієї Європи і Польщі зокрема.
Але що полякам сцяти, вони в нато.
А ви не думаєте, що польський політикум надто сильно розійшовся через дзеркальну заборону на яблука та помідори?
Чи чому польська влада не може всередині країни врегулювати «незаконну» купівлю укр зерна?
Даксо 20 сентября 2023
У Польщі неадекватна влада. Ще по забороні абортів можна було це зрозуміти. І ’допомагають’ вони нам віддаючи своє старе барахло, а в той час отримуючи від ЄС гранти на нову американську і південнокорейську техніку. Ось такі брати. Ще Бандера їм не подобається, бачте.
9 2
Афри 20 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
Ні,Польща в цьому плані не слухає ЕС,вони самі приймають рішення.Ті хто може працювати,і платити податки отримають карти,ну а всі інші їм не потрібні
.
Точно нет
Продлят статут укр и после 4 марта, если война не закончится.
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляFilomena
А ви не думаєте, що польський політикум надто сильно розійшовся через дзеркальну заборону на яблука та помідори?
Чи чому польська влада не може всередині країни врегулювати «незаконну» купівлю укр зерна?
Не знаю шо там з яблуками, але з укр зерном я їх розумію. Кожна країна повинна діяти в своїх інтересах, а не розбазарювати зброю в угоду інших, як ми.
2 1
Filomena 20 сентября 2023
Ответ дляДаксо
У Польщі неадекватна влада. Ще по забороні абортів можна було це зрозуміти. І ’допомагають’ вони нам віддаючи своє старе барахло, а в той час отримуючи від ЄС гранти на нову американську і південнокорейську техніку. Ось такі брати. Ще Бандера їм не подобається, бачте.
Нормальна там влада. Нам би таку.
Але це не значить, що ми маємо з усим погоджуватися і мовчати.
Filomena 20 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Не знаю шо там з яблуками, але з укр зерном я їх розумію. Кожна країна повинна діяти в своїх інтересах, а не розбазарювати зброю в угоду інших, як ми.
Тобто поляки гребуть дешевеньке якісне зерно( а у нас воно дійсно дуже якісне), а винні лише українці?
iryna _b 20 сентября 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Нет,, они и так кучу денег уже потратили. Вот бы еще Германия выдворила кучу дармоедов
Я в Украине, но так не думаю о беженцах.
nata.ant 20 сентября 2023
Ответ дляkotovod
всі курси ітд- це не від держави, а від різних фондів, ООН ітд
500+ отримуватимуть всі хто працює і/чи має карту побиту
школи державні і раніше були для іноземців безкоштовні
40+ - це власникам житла на перші місяці біженців і вони самі казали, що на це дає кошти ЄС
Правильно біженці карт не мають,500+ отримують,ще є родинний кіпітал,доплата до жлобека.Емігранти все це отримували,лише при наявності карти,біженці ні.А безкоштовний проїзд ,теж вже всі забули
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляДаксо
У Польщі неадекватна влада. Ще по забороні абортів можна було це зрозуміти. І ’допомагають’ вони нам віддаючи своє старе барахло, а в той час отримуючи від ЄС гранти на нову американську і південнокорейську техніку. Ось такі брати. Ще Бандера їм не подобається, бачте.
Старе не означає барахло. Он на війні танки 1954рокі випуску росія використовує та вбиває наших героїв.
І де б ми були без того ,,барахла,,. А те що вони там отримують то вже справа друга. Вони в нато і можуть і можуть отримувати зброю від Америки, в т.ч й нову
Татьяна_М5 20 сентября 2023
Ответ дляВика31
Тільки Польща дуже не хоче, щоб Україна заборонила ввіз овочів. Поляки не думають, як наші фермери вирощують яблука і капусту, а ми не думаємо про них. Країни ЄС дуже думали про нас коли завалили нас дешевою свининою? Скільки ферм тоді збанкрутіло?
Удалено администрацией...
Даксо 20 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Нормальна там влада. Нам би таку.
Але це не значить, що ми маємо з усим погоджуватися і мовчати.
Де вона нормальна? Це популісти самі звичайні. Те, що Польщі історично пощастило опинитися на гіганських потоках грошей з ЄС та у них відносно мала побутова корупція не значить, що у них хороша влада.
Teonaa 20 сентября 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Нет,, они и так кучу денег уже потратили. Вот бы еще Германия выдворила кучу дармоедов
Дармоїди у нас в міді та в раді. Чому ви кажете дармоїди на людей?
2 1
nata.ant 20 сентября 2023
Ответ дляАфри
Точно нет
Продлят статут укр и после 4 марта, если война не закончится.
Як то кажуть подивимся,що його гадати.Ну те що, Польща сама приймає рішення,то так,чхала вона на умови ЕС
iryna _b 20 сентября 2023
У нас явно слабая дипломатия
2 3
Leeloo_aloha 20 сентября 2023
Ответ дляЛеска
То краще б не допомагала?? То можеб весь світ краще б не допомагав, адже вся оборонка отримала замовлення, роботу, фінансування???
Краще б наша влада вміла домовлятися з усіма сусідами і не допустила б цієї гарячої війни на своїй землі.
5 1
Леска 20 сентября 2023
Ответ дляВика31
Тільки Польща дуже не хоче, щоб Україна заборонила ввіз овочів. Поляки не думають, як наші фермери вирощують яблука і капусту, а ми не думаємо про них. Країни ЄС дуже думали про нас коли завалили нас дешевою свининою? Скільки ферм тоді збанкрутіло?
А у вас є відповідь чому в Польщі мясо дешевше українського?
Може це питання до нашої влади чому так??
Даксо 20 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Старе не означає барахло. Он на війні танки 1954рокі випуску росія використовує та вбиває наших героїв.
І де б ми були без того ,,барахла,,. А те що вони там отримують то вже справа друга. Вони в нато і можуть і можуть отримувати зброю від Америки, в т.ч й нову
НАТО це не благодійна організація. Зазвичай зброю країни там купують за свої кошти. Польща же отримує за віддані танки нові Леопарди і Абрамси
Leeloo_aloha 20 сентября 2023
Ответ дляВика31
Тільки Польща дуже не хоче, щоб Україна заборонила ввіз овочів. Поляки не думають, як наші фермери вирощують яблука і капусту, а ми не думаємо про них. Країни ЄС дуже думали про нас коли завалили нас дешевою свининою? Скільки ферм тоді збанкрутіло?
Це теж питання до влади. Це регулюється митом, якщо звісно держава захищає своїх фермерів та виробників. От поляки своїх захищають, це видно.
Вика31 20 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
А що заважає полякам продавати своє зерно дешевше? Напевно також лінь.
Filomena 20 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Де вона нормальна? Це популісти самі звичайні. Те, що Польщі історично пощастило опинитися на гіганських потоках грошей з ЄС та у них відносно мала побутова корупція не значить, що у них хороша влада.
А в чому популізм?
Чи ви гадали, що завжди по шерсті все буде?
Вони за свої інтереси. І поки ці інтереси співпадають з нашими, мир-дружба-жвачка.
Але так завжди бути не може.
Є проблема, її потрібно вирішувати.