20 сентября 2023

Проголосуйте, чи вважаєте дії Польщі ударом у спину?

показать весь текст
Результат:
вже голосів: 1101
781 (70.94%) Ні
320 (29.06%) Так
Sonnig 20 сентября 2023
Ответ дляLena24101987
Ні, не вважаю!!!!!!!
Руку допомоги вони нам протягнули коли нам ну дууууже треба було
Коли інші країни чекали 2-3 год, поляки вже перетинали кордон Польщі.
Але вони відстоюють свої інтереси. Працюють для своїх людей
Румыны стояли на границе уже 25 февраля. Кормили, поили , садили на авто и автобусы бесплатно
Sonnig 20 сентября 2023
Выборы в Польше..политика
Lena24101987 20 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Румыны стояли на границе уже 25 февраля. Кормили, поили , садили на авто и автобусы бесплатно
Ми зараз про Польщу
Я вперше почула саме про її допомогу
Sonnig 20 сентября 2023
Ответ дляLena24101987
Ми зараз про Польщу
Я вперше почула саме про її допомогу
Ну а я вам про те, що не тільки Польша.
Filomena 20 сентября 2023
Ответ дляSonnig
Ну а я вам про те, що не тільки Польша.
Памʼятаю як за два тижні до війни хтось написав, що в Румунії вже табори для біженців готують.
Я навіть тоді повірити не могла(
Sonnig 20 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Памʼятаю як за два тижні до війни хтось написав, що в Румунії вже табори для біженців готують.
Я навіть тоді повірити не могла(
Може бути..бо коли ми перехолили кордон 25 лютого, з того боку стояло новеньке контейнерне містечко. Я ще дитині кажу..щас нас туди мабуть запруть. Боялися дуже. Але ні..поїхали ми ділі .
Be_me 20 сентября 2023
Саме паскудне, що можна зараз придумати, то це казати: та що ті поляки там помагали і тд. Це висвітить саме нас, українців, в дурному світлі і дасть сигнал іншим державам, що вони дають допомогу невдячному народові. Рахую, що треба розглядати конкретну ситуацію, а не починати згадувати Річ Посполиту і тд. Все-таки, напочатку війни, наші люди не залишились за закритими парканами кордону, не залишились голодними і без даху над головою. Те, що поляки хитрили, ну то уявімо пересічного українця в цій ситуації. Скільки б наварили на цьому наші?
Але згодна з одним, де, бляха, ті всі успішні випускники-міжнародники? відчуття, наче в нас просто дипломатична прірва якась(
Bejza 20 сентября 2023
Ответ дляOkk -7ebd
У меня тоже много вопросов к медицине, особенно когда скорую хотела вызвать. Пыталась жаловаться на горячую линию, что я могла задохнуться если б не муж и частная клиника работающая ночью, они мне сказали очень жаль.
Я вызывала к онкобольному, умирающему, сказали- нет, вы что, сами колите, сами идете в аптеку, они ни при чем
mavka.cy 20 сентября 2023
мені здається, ми не в тій ситуації, щоб качати права і продавлювати тих, хто нас підтримує
Уаджит 20 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Это что бы народ раскачать и убрать Януковича.
Слаженно у них это получилось.
И многие им поверили, а к чему это привело, многие это и увидели и ощутили😔
Мне Янык никогда не нравился, потому что был жлобом и хотел часть Украины уничтожить, а свой карман обаготить, за счёт договора с компанией Shell.
А те, кто его подсидели и кышнули, оказались ещё большими жлобами, потому как, от добычи сланцевого газа им самим захотелось сладкий кусочек урвать, а в итоге, ничего у них пока не вышло, только от этого никому теперь не легче.
И да, договор о добыче так и не был разорван почему-то.
Жаль что люди не хотят видеть эту реальность.
24 января 2013 года Янык подписал тот злосчастный договор, дальше Вы всё сами видели, что начало и продолжает творится.
Kittu2008 20 сентября 2023
Нет, поляки нам ничего не обещали, братьями не называли и помогли в трудную минуту. Но свои интересы для них важнее наших.
автор kanareyka_tweety 20 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Тобто поляки гребуть дешевеньке якісне зерно( а у нас воно дійсно дуже якісне), а винні лише українці?
Вже ж пишуть, що неякісне, з сальмонелою та пестицидами. Поляки - шакали Європи
Filomena 20 сентября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Вже ж пишуть, що неякісне, з сальмонелою та пестицидами. Поляки - шакали Європи
Навіть коментувати не хочу.
Гроші на тому зерні заробляли, а тепер всих собак на нас, бо у них вибори.
Ну що ж іноді краще промовчати ніж як деякі поляки проклинати в інтернеті.
Більше користі буде.
Seehund 21 сентября 2023
Ответ дляУаджит
Слаженно у них это получилось.
И многие им поверили, а к чему это привело, многие это и увидели и ощутили😔
Мне Янык никогда не нравился, потому что был жлобом и хотел часть Украины уничтожить, а свой карман обаготить, за счёт договора с компанией Shell.
А те, кто его подсидели и кышнули, оказались ещё большими жлобами, потому как, от добычи сланцевого газа им самим захотелось сладкий кусочек урвать, а в итоге, ничего у них пока не вышло, только от этого никому теперь не легче.
И да, договор о добыче так и не был разорван почему-то.
Жаль что люди не хотят видеть эту реальность.
24 января 2013 года Янык подписал тот злосчастный договор, дальше Вы всё сами видели, что начало и продолжает творится.
Каждый думает о своем кармане. Там где я жила, жители села до войны с боем отстояли запрет на добычу радиоактивных компонентов. Теперь там россия и теперь она уже хочет начать эту добычу. Люди, к сожалению, для всех расходная единица.
kotovod 21 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
А я поки карту чекала роки,нічого не отримувала, взагалі,і податки більші від вас відраховую,до чого це.Нам щоб отримувати,ті нещасні 500 + потрібна карта,біженцям це все безкоштовно.Польща зробила дуже багато для людей,які приїхали,як біженці,мені є з чим порівнювати.Тому такі фрази,що Польща нічого не дає біженцям,мене дивують
ну не всі чекають карту роки, півроку всі мої знайомі максимум чекали
А! І ще всі вони подалися на 500+ з печаткою у паспорті, що подалися на карту
Але ж біженцям було заборонено подаватися...
Податки в мене теж більші, я пишу виключно про складки до ЗУС
I.nuska 21 сентября 2023
Особисто я вважаю ударом у спину дії керівництва нашої країни, яке ставить ультиматуми і погрожує судом нашому найбільшому другу і захиснику інтересів в Європі
nata.ant 21 сентября 2023
Ответ дляkotovod
ну не всі чекають карту роки, півроку всі мої знайомі максимум чекали
А! І ще всі вони подалися на 500+ з печаткою у паспорті, що подалися на карту
Але ж біженцям було заборонено подаватися...
Податки в мене теж більші, я пишу виключно про складки до ЗУС
Ну я у вроцлаві тут роки,печатка їм не підходила,і зазволеня теж, тільки карта потрібна була,але це ж теж було ще в 2018 році