Yegonyashka• 21 сентября 2023

Хвилюваться будем?

Совсем не могу спать в тревогу
LudaSHS• 21 сентября 2023
Запад еще красный
Ищут остатки
Если Киев 20 сбивал. То сколько их? 30?
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляmax2013
Нічого собі розслаблення
Ви читали результати нічної атаки?
Вы поняли о чем я? Первые 2 группы и отбой
И потом как пво уже отработали.
Третья, я про третью группу ракет после отбоя. Да что ж так читают то

Самолеты 2 часа висели
И не было пуска 3 группы
Потом сделали.
Басина• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Нехай кава буде гарячою, а русня холодною.
Наші хлопці із ЗСУ як кава: міцні та гарячі. А орки як чай: розсипні або в пакетиках
Леска• 21 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Теж хороший тост!🍷
Ви вже 🍷🍸🍹 з самого ранку?
Zelenkа• 21 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Ви вже 🍷🍸🍹 з самого ранку?
Ні, я, як Шурік, тости записую🤣
Леска• 21 сентября 2023
Ответ дляБасина
LudaSHS• 21 сентября 2023
С начала месяца было 27/28 х-101
Потом недавно 10
Сейчас ? 30?

Их , х-101. делают ушлепки 45/50 шт в месяц. Опять копить будут?
Мысли чего ждать.
Дроны понятно.
LudaSHS• 21 сентября 2023
Пишут в завод Пепси в Вишневом
noree• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишут в завод Пепси в Вишневом
Стратегічний обʼєкт, нічого не скажеш
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляnoree
Стратегічний обʼєкт, нічого не скажеш
Ото ж
Куда пуляли
Это помимо склада в Дарницком
Люблю море• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишут в завод Пепси в Вишневом
Нет там никакого Пепси. Есть пепсико
Be_me• 21 сентября 2023
Уфф.. нічка(( хай би вони до кінця життя на своїй пєдєрації так спали🤬🤬🤬
Хоч новини з Криму підбадьорили трохи..
uma• 21 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Наші там вночі весь західний крим захерячили, аеродроми і військові бази
Дайте где посмотреть. Мне нужно порадоваться.
annac• 21 сентября 2023
Ответ дляЛюблю море
Нет там никакого Пепси. Есть пепсико
Это разве не одно и то же?
Люблю море• 21 сентября 2023
Ответ дляannac
Это разве не одно и то же?
Одно. То я попутала с их молочкой
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляЛюблю море
Нет там никакого Пепси. Есть пепсико
А это что? https://t.me/smolii_ukraine/42781
COTTONNAJA• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
фигня, кока колу пейте пока пепси починят
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
С начала месяца было 27/28 х-101
Потом недавно 10
Сейчас ? 30?

Мысли чего ждать.
Дроны понятно.
Ви ще врахуйте, що навіть у томагавків третина ракет не долітає, а тут можна сміливо збільшувати на половину число загальне запущених від кількості тих, що прилетіли.

Місцеві пишуть що все каспійське море ракетами засрали. Не зря вони саме звідти запускають - щоб дефектні в море попадали
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Помітила, що від ракет страждають в основному ті західні компанії, які не вийшли з рашки - Ашан, леруа, пепсі от
Davidka• 21 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Не, не, все норм. Просто есть всякие разведчики и они так прощупывают обстановку в Киеве
🤦я на форумі більше 10 років, це по-перше. І запитання звучить про вибір району серед двох з точки зору безпеки. Бо є різниця, наприклад, зняти житло по сусідству з в/ч чи в спальнику де навкруги жодного об´єкту підвищеної уваги ворога... Небезпечно скрізь в країні, це зрозуміло, але коли я маю вибір де зупинитись, то обиратиму максимально безпечний варіант із можливих.
Читака• 21 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Корегуєте наступну хвилю ракет? Нафіга писати де прилетіло?
то це ж наче мимо литівшу ракету збили і уламки впали, а не прямо туди цілились
Даксо• 21 сентября 2023
Ответ дляDavidka
Максимально безпечний варіант - маленьке місто, а ще краще село як мінімум 100 км від найближчого великого міста
Читака• 21 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Просто тупий, наш мер теж таке робив, але на самому початку війни.
коли він виклав, ці фото були вже у всіх новинах
чир• 21 сентября 2023
У нас воды до сих пор нет и причину еще не выяснили.(((
Lizater• 21 сентября 2023
Читаю сейчас тему, и вижу много радостных смайлов под сообщениями о взрывах.
Русские сучки радуются.Знайте что вы прокляты навеки.Чему вы радуетесь идиотки?Ваши сопливые дети и внуки будут все отгребать и гореть в аду за убийства мирных.
Подрысь• 21 сентября 2023
Ответ дляBe_me
Хоч новини з Криму підбадьорили трохи..
а шо там? бо пропустила
РойЛеля• 21 сентября 2023
Скільки біди наробили за ніч, кілька заводів розбомбили, падлюки. Тепер , мабуть, без роботи лишусь. Ракета розфігачила все у нас. Щн доставку повинні були робить сьогодні на інший завод. Кажуть нема вже його.
Така лють, горіть суки в пеклі
Playland• 21 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишут в завод Пепси в Вишневом
А компанія і надалі нехай працює в рф (
Ніяких принципів - тільки бабло
Playland• 21 сентября 2023
Ответ дляLizater
Це вже матеріал для глибинного дослідження психіатрів та антропологів в майбутньому. Як так з маси населення зліпити бездушне стало без елементарної емпатії.
antoninalav• 21 сентября 2023
Ответ дляРойЛеля
Така лють, горіть суки в пеклі
😢 Ви з Києва?