Совсем не могу спать в тревогу
Ответ дляЛеска
🫵 УВАГА ‼️
НАГАДУВАННЯ ‼️ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ‼️
‼️ РЕЖИМ ПОВНОЇ ТИШІ ДО І ПІСЛЯ ВІДБОЇВ, ТОБТО 🫵:
🚫 ЗАБОРОНЕНО ’ПАТЯКАТИ’ В ЧАТАХ ДЕ і ЩО ЧУЄТЕ ЧИ БАЧИТЕ — ДЕ, ЩО, КОЛИ і КУДИ ЛЕТИТЬ ЧИ ПАДАЄ ‼️
🤫 ЗАВЖДИ МОВЧАТИ ПРО ДЕТАЛІ РОБОТИ ППО і ПОВІТРЯНИХ АТАК КАЦАПО-ПІДАРСЬКИХ НАЦИСТІВ, ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
📵 🚯 ЗАБОРОНЕНО ЗНІМАТИ І ВИКЛАДАТИ РОБОТУ ППО ЧИ САМЕ ВЛУЧАННЯ КУДИСЬ РАКЕТ-ДРОНІВ КАЦАПО-ПІДАРСЬКИХ НАЦИСТІВ, ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
📵 В ЧАТАХ НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ЯКЩО ХТОСЬ ’РОЗНЮХУЄ’, ПИТАЮЧИ ’ПРОСТО ТАК’ ЧИ НЕ ЗНАЄ ХТОСЬ ’ЧИ ПРАВДА ЩО БУЛИ ВЛУЧАННЯ ТУДИ-ТО-ТУДИ’, ’ЧИ ПРАВДА ЩО ТАМ-ТО-ТАМ ПРАЦЮВАЛО ППО ЧИ БУЛО ЗБИТО’, ’КАК ВЫ ТАМ?’, ’ЧТО-ТО СЛЫШНО?’ І ПОДІБНА ХРІНЬ КАЦАПСЬКА — ЩОБ НЕ ДАВАТИ ЇМ КОРЕГУВАТИ ЇХНІ ПОТОЧНІ-НАСТУПНІ АТАКИ‼️
🖕ШЛІТЬ їХ НАХ🖕Й ЗА КОРАБЛЕМ і НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ ‼️
✅👀📲 💻📡 ПОВІДОМЛЯТИ МОЖНА ТІЛЬКИ ПРО КАЦАПО-ПІДАРСЬКІ НАЦИСТСЬКІ ВОРОЖІ ЦІЛІ, І ТІЛЬКИ ОСОБИСТО В ЧАТ-БОТИ, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ, наприклад 👉 Yug_mopedi_bot ‼️
ВЖЕ ВСІМ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО ⁉️
ДО КОГО ЩЕ НЕ ДОХОДИТЬ — ВКЛЮЧІТЬ СВІЙ РОЗУМ НАРЕШТІ ‼️
🤬🤬🤬🤬 РОСІЯНИ-КАЦАПСТАНЦІ — НАЦИСТИ ПІДАРСЬКІ‼️
💪✊🫡 ВІРИМО В КОЗАКІВ-ЯНГОЛІВ
— ЗСУ, ВПС і ППО та ’інші’‼️💛💙
✊ Захищаймо небо всі разом‼️
🇺🇦 Разом – до перемоги‼️
🫡 Вічна Вдячність, Шана, Пам´ять і Слава всім Козакам всіх часів ‼️
НАГАДУВАННЯ ‼️ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ‼️
📵 В ЧАТАХ НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ,
ВЖЕ ВСІМ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО ⁉️
💪✊🫡 ВІРИМО В КОЗАКІВ-ЯНГОЛІВ
— ЗСУ, ВПС і ППО та ’інші’‼️💛💙
✊ Захищаймо небо всі разом‼️
🇺🇦 Разом – до перемоги‼️
Мне кажется, это для того,чтобы мы ничего не знали. Та сторона все знает не из соц.сетей,к сожалению...
Байрактарочка• 21 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
Нет, не будем, я все проспала. Ну хоть выспалась
так само. тривогу правда чула і перший вибух, встала закрила балкон і далі лягла спати.
потім вранці встала, відкрила балкон і як раз другий відбій був
antoninalav• 21 сентября 2023
Ответ дляРойЛеля
Не знаю чи треба писать звідки
Зрозуміло. Просто в телеграмі пишуть про завод пепсі
Rosa Blanca• 21 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Бажано, а то скільки вже цього гівна у нашій землі.
За гарний врожай!
Ого наша Нептун
⚡️⚡️⚡️ Уночі СБУ та ВМС нанесли масштабний вогневий удар по військовому аеродрому ’Саки’ в окупованому Криму.
За даними джерел Цензор.НЕТ у Службі безпеки, на летовищі було щонайменше 12 бойових літаків (Су-24 і Су-30), а також ПЗРК ’Панцирь’. Там же знаходилася база підготовки операторів БПЛА ’Mojaher’. Саме ці безпілотники використовують росіяни для координації власних повітряних атак, а також як бойовий ударний дрон.
Удари Служби безпеки та Військово-морських сил влучили в ціль і завдали серйозних пошкоджень техніці окупантів. Для ураження ворога використали безпілотники, які перенавантажили російську ППО, а потім - запустили ракети ’Нептун’.
Ого
2---
36 з 43 крилатих ракет знищено над Україною під час останньої атаки рф, – Залужний.
Влучило - 7 ракет.
(Не враховуючи С300 по Харкову)
Ого
Влучило - 7 ракет.
(Не враховуючи С300 по Харкову)
Почитала
Из 43
На Киевщине сбито 20+
Ппо Львова сбило 4
А Литва впервые учится сбивать дроны с Насамс сейчас, на сегодня - в ркмынии был шахид, потом позавчера на мине в румынских волах пострадал корабль. Потом 2 фермера умерли от ракеты в Польше, потом в Болгарии в море упал беспилотник с выбухивкой.
хорошо идем. И все делают вид - проскочат(
Из 43
На Киевщине сбито 20+
Ппо Львова сбило 4
Ответ дляЭйфик Х
Почему никогда в новостных списках нет про Херсон? Ну реально. Его терроризируют каждый день, но не пишут.
Сегодня тоже было и есть, а в новостях его не включают..
У мене у чоловіка рідні в Черкасах, так він сьогодні весь ранок «аааааа в Черкаси поцілили, ааааа». Дзвонить всім, лютує, колегам розповідає.
А я що? А я з Херсона. Бісить мене сьогодні. Хоч це і не правильно
Ответ дляЭйфик Х
есть, сегодня было много информации о Херсоне, обстрелах и жертвах ((
Ответ дляЭйфик Х
Перша новина, яку я прочитала, була про наслідку обстрілу Херсону. Вчора півтори години слухала ефір місцевої активістки про Херсон - від початку війни до сьогодення..чесно, досі під враженням. Не знаю звідки таке враження, дійсно не ви перша зауважили, але звичайні люди точно не байдужі і знають який там жах..
Ответ дляLudaSHS
Почитала
Из 43
На Киевщине сбито 20+
Ппо Львова сбило 4
Из 43
На Киевщине сбито 20+
Ппо Львова сбило 4
хай би вже й по ним йобнуло трохи. Ну реально. А то сидять в рожевих окулярах і контранаступ їм не достатньо швидкий.
Ответ дляЛеска
Вы знаете, по их риторике весна 22 они сцяли и боялись войска Рф. А что теперь? Глобальная проблема для них стала региональной, выдохнули, и снова делают вид, что все ’ хорошо’ , опять ’ варить лягушку медленно’ бдить свои интересы.
Забыла к списку добавить инцидент осени 22. Как русские су пустили ракеты по британским самолетам, над Черным морем был случай. Те засекретили, и приняли типа ’ ошибка’
Так вот, часто прощать ошибки рф приведет к большой глобальной Ошибке. Те в порыве гадрстности и вони могут учудить ’ случайно’ , что хочешь. А с случаев начинаются большие войны.
Ответ дляLudaSHS
Звісно, що видохнули, українці нехай самі тут їбу.ся. Всю зброю дають, але дають занадто пізно і невчасно. Хай би спробували трохи рос. чобота для витверезення.
Україна реально як форпост всієї Європи, а вони сидять й яйки чухають.