Вбигудях• 21 сентября 2023

Чи можна завести нову трудову?

На роботі хочуть влаштувати офіційно, але я десь посіяла свою трудову.
Що буде, якщо заведу нову?
Це буде мати якісь наслідки для мене пізніше, при виході на пенсію, наприклад?
Білий Лосик• 21 сентября 2023
її взагалі можно не заводити. все в базі зараз заповнюють
КартаБезКомиссий• 21 сентября 2023
можно.а зачем?сейчас же все в электронном виде,и та что потеряли оцифрована?
Ща как дам• 21 сентября 2023
Якщо є записи до 2004 року, то треба відновлювати. З 2004 все є у ПФУ. Подивитися можна на порталі ПФУ або через Дію, довідка ОК-5 і ОК-7
Шотуткоїться?• 21 сентября 2023
Можно , конечно. А старую не успели внести в базу ПФ?
Шотуткоїться?• 21 сентября 2023
Ответ дляЩа как дам
ОК-5 - это просто про доходы. Нужно , чтоб скан копия была загружена в личный кабинет.
автор Вбигудях • 21 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не знаю. Звільнялася офіційно в 2013 р. ще через біржу.
автор Вбигудях • 21 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
А хто її вносив? Як дізнатися?
КартаБезКомиссий• 21 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
так надо узнать
автор Вбигудях • 21 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
так надо узнать
Де про це можна дізнатися?
КартаБезКомиссий• 21 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
Де про це можна дізнатися?
сайт пенсионного
Капуста Маша• 21 сентября 2023
Зайдіть на портал ПФУ і завантажте витяг з ЕТК, для роботодавця цього буде достатньо. Або завантажити застосунок на телефон «Пенсійний фонд» і там також можна замовити витяг з ЕТК. Звертаю увагу, що роботодавцю саме витяг з ЕТК потрібен, все інше не підходить.
Хитрушка-чекушка• 21 сентября 2023
Ответ дляКапуста Маша
а если трудовую не сканировали? то никакого витяга не будет.
Хитрушка-чекушка• 21 сентября 2023
автор, если есть ЕЦП от привата, заходите на портал ПФУ и нажимайте Вход, а дальше За КЕП.
если у вас нет ЕЦП от привата,но есть какое-то приложение банка -то нажимайте За ID.GOV.UA. дальше интуитивно понятно. в кабинете посмотрите свои данные, зар.плата, страховой стаж, электронная трудованя книга (ЕТК) и т.д. если в разделе ЕТК нет данных, то вам ее никто не сканировал, просто внесены записи да и все. покупайте новую трубовую и подавайте работодателю. бумажный вариант тоже желательно иметь. не известно,как оно в жизни повернется.
Тектологиня 80lv• 21 сентября 2023
Якщо трудова не відсканована і загружена в ПФ, то вона потрібна, інакше ви не пітвердите свій стаж. Шукайте стару.
автор Вбигудях • 21 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ок, я її знайшла.
Хто має її сканувати і вносити дані?
Тектологиня 80lv• 21 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
Ок, я її знайшла.
Хто має її сканувати і вносити дані?
Можете сама це зробити і загрузити в ПФ.
Тектологиня 80lv• 21 сентября 2023
автор Вбигудях • 21 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую! 🌺
Хитрушка-чекушка• 21 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
Ок, я її знайшла.
Хто має її сканувати і вносити дані?
Також фахівці управління поінформували про технічні вимоги, яких необхідно дотримуватись під час сканування трудових книжок працівників:

виконати скан-копії всіх заповнених сторінок трудової книжки в хронологічному порядку;
скан-копія повинна бути кольоровою;
скан-копії мають бути чіткими та відображати всі реквізити документа (підписи, печатки тощо);
роздільна здатність під час сканування — 300 dpi;
скановані копії зберегти у форматі jpg або pdf;
розмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Mb.
На вебпорталі Пенсійного фонду України в особистому кабінеті страхувальника потрібно завантажити скан-копії працівників у розділі «Комунікації з ПФУ» в меню «Відомості про трудові відносини робітника».
Хитрушка-чекушка• 21 сентября 2023
так же сканируйте и подавайте дипломы, так как в страховой стаж входит учеба до 01.01.2004 г. если вы учились как раз в тех годах и вам положен стаж, не стесняйтесь, заранее сами подайте цветные сканы дипломов.лишним не будет.погуглите,как правильно это сделать.
Капуста Маша• 21 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Буде. Вся персоніфікація з 2004 року.