Пи Пи Пилюля• 22 сентября 2023
Де шукати жінку для сімейних відносин в наш час?
В свої 38 вже маю своє житло в Києві, машина, гарна робота, але з сімейними стосунками не склалось, в розлученні і дитині 6 років. Був на сайті знайомств, багато зустрічався, багато хто залишався на ніч, але сердце так і не йокнуло.
Цветов Мне срочно• 22 сентября 2023
З вашого опису ви ласий шматочок) А чому ж не склалося з попередніми стосунками?
хутряна володарка• 22 сентября 2023
Бідолаха)) йдіть уроки вчити з дитиною, а не на сайти знайомств )))
АБВГДэшница• 22 сентября 2023
Мабуть , справа в вас - підвищені вимоги до потенційної кандидатки у «дружини». Нє ?
Г@Л@В@ломка• 22 сентября 2023
Возникли вопросы:
1 а Вы на ночь приводили чтобы сердце йокнуло? Или для секса? Для сердца за женщиной принято ухаживать.. а не тащить в койку и сразу толпу... - это лишь примитивный инстинкт и точно ничего не йокнет...
2 по описанию впечатление, что Вы не готовы к отношениям... и позиция пассивности...
3 после брака как долго времени прошло?
Зліпок ступні• 22 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви не розгубились))) рієлтором працюєте?)))
Свахою
хутряна володарка• 22 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Тарологом
На паровозе• 22 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
+380633439471 Людмила
молодец, очередь заняли, но прынц наш замороженный, сердце не йокает
хутряна володарка• 22 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
А що там? В мене просто Людмила пише.
В коментарях написано що шахрайство під виглядом таролога медіума
Верочка 100%• 22 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
Суженый мой суженый, голос твой простуженный
хутряна володарка• 22 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
Та принц це і є Людмила
Через 15 хвилин напише яка вона класна бо зняла прокляття безкоштовно
Ряженка• 22 сентября 2023
Шукати далі ) на сайтах , на роботі можливо
Знайомтесь в місцях де буваєте , на заправках багато дівчат заїжджають , кофейні , багато місць
хутряна володарка• 22 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ось тобі і рієлтор)))) медіум це круто))))
Та да. В війну ще й не таке повилазить
Очікуєм як 90ті полчище бабок, гадалок, сумнівні схеми лікування по типу урінотерапії
Бо у людей на нормальне лікування грошей немає
Радикальная• 22 сентября 2023
Бо певно жадібний егоїст, тому і не склалося
З кублом тараканів у голові
У такому випадку ані квартира, ані машина не допоможе
З кублом тараканів у голові
Верочка 100%• 22 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Yura это муж ее.
Скорее всего писала с его профиля
Пи Пи Пилюля
• 22 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
З кублом тараканів у голові
Зовсім ні, і наразі, тема не про моє минуле. Але, якщо у вашому житті були такі події, це не свідчить, що всі такі...
всемВсёИмного• 22 сентября 2023
І у мене серце не йокає... Після довгих років самотності важко заводити нові стосунки.
КохайтесьЧорнобровi• 22 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А про що тема? Ви тут хочете шукати жінку? Тоді не пишіть під анонімом.
Може хтось і відгукнеться.
КохайтесьЧорнобровi• 22 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я наприклад шукаю друга, з ким буде круто ходити в кіно, готувати разом їжу, їздити на відпочинок. Мені зараз кохання не треба, сімейні відносини теж.
Шукайте всюди, знайдете
Пи Пи Пилюля
• 22 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Може хтось і відгукнеться.
Дивлячись Ваші відповіді, то бачу що краще спати кожні вихідні з новими дівчатами, не в шкоду собі
КохайтесьЧорнобровi• 22 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Саме мої, чи загалом? Можливо і краще, якщо Ви ніжний
Пи Пи Пилюля
• 22 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не жаліються