Навіть якщо до цього жодного разу не сиділи, але маршрут дуже цікавий?
Ответ дляPrervana
Смотря на каком. На спорте даже из Киева в Одессу было паскудно. А на моем максискутере 600-кубовом обкатали всю страну и норм. На Голде вообще прекрасно, максимальный комфорт, особенно по адекватным дорогам)
голда занадто важка, а т-макс, то не мотоцикл)
Яичница с беконом• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
Ні, ось резіденція
Дуже гарно. Ви багато подорожуєте?
PORKA• 24 сентября 2023
Років 10 тому я об´їздила пасажиркою майже всю Європу і Туреччину. Так, спала і в наметі. Які чудові були часи...
Щодо питання у старпості, то зразу вперше їхати в дальняк небажано, краще не далі 100 км.
PORKA• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
100 км, це взагалі ні про що.
Людина, яка вперше сіла на мото, за 100 км добре заклякне і прокляне все на світі, бо 99% не матиме ідеально підходящого екіпу. Все треба робити поступово, you better learn to crawl before you can walk, якщо Ви розумієте, про що я.
Ответ дляPORKA
за 100 км?
жодного разу ніхто не жалівся)
Пенек Возмездия• 24 сентября 2023
В 20 років так. Зараз вже ні. Хочеться більш комфортних умов. Хоча в наметі на ніч ще можна було б)) але пересуватись на авто.