KROX@• 24 сентября 2023

Найцікавіша книжка з англійської молодша школа. Яка?

Family and friends, Fly high, Academy stars, English World.
Все не те. Підкажіть що ще подивитися 2, 4 клас?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 сентября 2023
Шо Ви маєте на увазі під ’найцікавіша’?

Salsa-24da• 24 сентября 2023
Усі «цікаві»))
Пушкининиана• 24 сентября 2023
А вони бувають цікавими? У малого Флай Хай, зараз на екстернаті, то я з ним її проходжу. Нема там нічого особливо цікавого, перші теми про подорожі, ну, багато хто зараз подорожує? Особисто мене ця книга не вражає.
Партизанка• 24 сентября 2023
Для младшей они все однотипные, а вот уже для подростков есть, где разгуляться
автор KROX@ • 24 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Мене теж не вражає. Тому шукаю щось цікавіше.
Фенте Фря• 24 сентября 2023
Super Minds хороша, але бажано працювати в комплексі, відео до кожного розділу і чудові інтерактивні вправи є на платформі або на сайті . Family and friends як на мене застарілі , там часто зустрічається слово russia… дітки готові видерти ті сторінки
Анна-6444• 24 сентября 2023
Smart Junior
автор KROX@ • 24 сентября 2023
Ответ дляФенте Фря
Дякую! Забула про цей курс, подивлюся.
автор KROX@ • 24 сентября 2023
Ответ дляАнна-6444
Smart Junior
Дякую!

все по ГОСТу!• 24 сентября 2023
У меня в школе интересные были chatterbox, с удовольствием английский учила. Комиксы интересные. Свои друзьям отдала, поищите в сети
Хочу барабульки• 24 сентября 2023
Fun for Starters, Movers and Flyers
Міняйловна• 24 сентября 2023
Я с сыном с 5 лет по get set go занимаюсь. Сейчас 10 лет, 5 уровень проходим.
Виктория 2013• 24 сентября 2023
В нас така, дуже класна!!!
Мяо мой мяо• 25 сентября 2023
Ответ дляKROX@
Дякую!
Як на мене він дуже простий і не дуже цікавий. Знайдіть онлайн версію, подивіться.