У 2024 році Німеччина планує вдвічі скоротити федеральну допомогу, яку вона виділяє землям для покриття витрат на прийом та інтеграцію біженців. Таке рішення ухвалили на тлі посилення економії бюджетних витрат.
Як повідомляє Reuters із посиланням на джерела, у понеділок, 25 вересня, уряд Німеччини повідомив владу земель, що виділить максимум 1,7 мільярда євро на підтримку витрат на біженців у 2024 році. Примітно, що в цьому році ця сума становить 3,75 мільярда.
Федеральний уряд країни не обіцяє, що фінансування буде відповідати рівню 2023 року у майбутньому. Крім того, буде скасовано внесок у витрати на підтримку й інтеграцію українських біженців.
ВАЖЛИВО У центрах прийому українських біженців у Берліні більше немає місць
Представник Міністерства фінансів Німеччини повідомив агентству, що зустріч федерального уряду та урядів земель щодо фінансової підтримки біженців результатів не принесла.
“По суті, землі несуть відповідальність за розміщення біженців та піклування про них. Федеральний уряд усвідомлює національний вимір питання”, – наголосив він.
Khmelnichanka• 26 сентября 2023
Ответ дляMakkirta
Надо было с анонимами делать. Дискуссия о ’наконец-то’ была бы куда оживленнее.
Германия косвенно виновата в этой войне (Меркель пресмыкалась перед Путиным за дешёвый газ, ’не заметили’ Донбасс), так что пусть кружат наших граждан ещё долго.
А вы, беженцы, не слишком там ’пресмыкайтесь’ и расшаркивайтесь в благодарностях, немцы хорошо знают сколько нам должны и должны теперь.
Ответ дляlyudai
Звісно робоча сила потрібна. Але німці за півтора роки вже побачили, що на роботу ніхто з біженців не поспішає)
В смысле «не поспішає» центр занятости сам предлагает учить максимально немецкий , кому до в2 кому выше чтобы работать по специальности . Работы не предлагает без знания В2 минимум
Kristinka2106• 26 сентября 2023
Ответ дляГорськ
Та хай живе,вона вам дома нащо.Чи ви звідти її хочете відправити?То вона на пенсії,є і виплати і пенсія,куди спішити.
Не,не на пенсии. Свёкра скинула на нас,а нам хочется пожить одним. Выгнать мы его не можем,жалко его. А она просто там живёт в другой реальности
Ответ дляuul
Никогда не понимала,какой смысл Европе годами содержать кучу иждивенцев,я не про украинских беженцев, а вообщем,годами содержат здоровых трудоспособных людей,от которых им толку ноль.
Они содержат некоторых в первом поколении переселенцев. Второе уже хорошо интегрируется.
Ответ дляInci
Так если немцы должны, то должны помогать оружием и финансами, которые нужны ТУТ, в Украине, для того, чтобы выстоять в войне, поддержать экономику и людей.
А не тратить бешеные деньги на тех, кто решил комфортненько пересидеть на пособиях в Германии.
Татьяна_М5• 26 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
А беженцы в Германии можно подумать никуда не летают и не ездят?Серьезно?Это только украинцам нельзя?
Не ездят. У них паспортов нет
Татьяна_М5• 26 сентября 2023
Ответ длячаревна
Никто не будет бесконечно содержать беженцев. Это должно было быть понятно сразу. Да и беженец беженцев рознь. Кто то бежал от войны, оставшись без дома и потеряв родных. Кто то едет мир посмотреть и шару получить
Беженцев содержали и будут содержать. А с временной защитой нет, на то она и временная
Кайдашева дочка• 26 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Не ездят. У них паспортов нет
А куда они их дели?
Ответ дляssss12
БЕРЛИН, 25 сентября (Рейтер) - Германия планирует вдвое сократить федеральную помощь, которую она выделяет штатам для покрытия расходов на прием и интеграцию беженцев в следующем году в рамках ужесточения бюджета на фоне растущей инфляции после многих лет щедрых расходов, сообщили источники Reuters в понедельник.
Може це й не виплати, але щось точно збираються скорочувати. Якщо не пожартували, звісно 😁
Фінансування біженців в Німеччині ведеться різними структурами.
В ваший статті йдеться мова про скорочення первинного фінансування та витрат на інтеграцію.
Все закономірно. Потік біженців з України скоротився в рази. І не потребує того, що було в 2023 році.
Знов прибулих не так і багато. Вони не потребують тій кількості місць на інтеграційних курсах, як було в 2022-2023 році. Не потребують тій кількості таборів, як було в 2022-2023 р. Багато таборів просто вже повністю звернули, розселив людей.
Фінансовий виплати від Джобцентру / Соціаламту / Фамилиекасси - йдуть зовсім іншою статтею. І ніхто їх не скасовує.
Ответ дляjulia_kid
Именно. Дочке вон еще предложили курс профориентации для молодежи. Хотя уже полностью расписан план на два года с поступлением и т.п. Предлагают доплачивать 75 евро, если будет ходить. Сокращение в действии.
Ответ дляjulia_kid
Вы так написали, будто все беженцы - классные специалисты и все, что им осталось доделать, так это подтянуть язык на курсах.
Подавляющее большинство - это люди без специальности, опыта, да и просто те, кто не считает нужным работать. Для них в Германии есть куча работы, не требующая знания языка. Но кому нужна та неквалифицированная работа, да?)
VivaForever• 26 сентября 2023
Ответ дляscorpy
в принципі логічно, передбачається, що за 2 роки можна було підівчити мову і знайти роботу
Ага, помните даму с Черкасс которая недавно было в топе
Ответ дляMakkirta
И курсы не урежут. С новой реформой этого года основная задача ДЦ - способствовать получению/повышению квалификации. А наши, кто на пособиях, все в ДЦ.
Уріжуть, але пенсіонерам, бо вони деякі уже на В 1 повтор пішли в 75 років. Тепер для них передбачаються інші курси не інтеграційні, дешевші. Деяким взагалі не оплачують в БаМфі курси.
Люди по пів року чекають курси, а курси зайняті наполовину пенсіонерами. Тому логічно, що в першу чергу такі курси людям що мають працювати і платити податки.
Ответ дляOOH
це не моя стаття) і я не писала, що фінансові витрати хтось скасовує