Весела пiсенька• 26 сентября 2023
Чи багато тут вагітних?
Просто не спиться, 38 тижнів повних, донечка танцює що живіт вивертпється.
Цікаво скільки зараз вагітних. Розкажіть як ви наважились завагітніти в такий час?
Додам опитування, бо по нашому місту бачу купу вагітних, цікаво чи так кругом
Результат:
вже голосів:
47 (45.63%)
Ні
36 (34.95%)
Так
20 (19.42%)
Планую
Весела пiсенька
• 26 сентября 2023
Я дізналась про вагітність в перший день війни, нажаль ту вагітність не вдалось вберегти, плід завмер на 6тижні.
Ми дуже хотіли ще дитинку і наважились , хоч і переживали через ситуацію в країні. І от дякувати Богу уже 38 тижнів, зовсім скоро народжувати. ☺️
Весела пiсенька
• 26 сентября 2023
Ответ дляPadmavati
Я, почти 41 неделя.
Не планировала, точнее планировала позже. Но вышло так)
Ого, то Вам уже взагалі от от. Я надіюсь швидше впоратись 😁
Легких пологів Вам 🤍
Бритоножка• 26 сентября 2023
Ответ дляPadmavati
Я, почти 41 неделя.
Тоді легких вам пологів! Висипайтеся.
Весела пiсенька
• 26 сентября 2023
Ответ дляНепонятно
Вы боитесь рожать девченки?
Я зовсім ні, це другі пологи. Вірю що все буде добре. Як то кажуть, вагітним ніхто не лишився. Ну і я завжди собі повторюю, все проходить і це пройде, це ж точно закінчиться і буде спогадом.
Леннон_Жив!• 26 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Скільки вам років? Скільки дитині років?
Не можу наважитись, але ніби хочеться вже другого
Мені 36, дитині 8
Непонятно• 26 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
І я так себе заспокоюю((
Мені народжувати вперше.
Непонятно• 26 сентября 2023
Ответ дляPadmavati
Боялась, когда сказали , что лежит ногами вниз на 38 неделе. Но уже перевернулась) Это у меня третий раз.
Как себя настраиваете?
whenallissaidanddone• 26 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Я думаю вопрос задан в контексте войны...или нет?
Тундиринда• 26 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Звісно що все буде добре ! Моя донька практично ровесниця війни , дякуючи їй не зʼїхала з глузду ) так, з війна і біль , а але тут під твоїм серцем маленькі рученята і ніжки просять допомогти пізнавати світ і ти відволікаєшся від всього , . І ти дивишся в великі наївні оченята і кажеш все добре ,і приходить впевненість , бо по іншому не може бути ! Легких пологів )
Весела пiсенька
• 26 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мені 36, дитині 8
Мені 35, перші двійнята хлопц(12років)і, ми дуже хотіли дівчинку. Наважились і так вийшло що дівчинка, дуже раді. Діти теж чекають, я навіть не очікувала такої реакції від них, постійно говорять до сестрички, питають коли вже, допомагають готувати все для неї.
Эскиз бесконечности• 26 сентября 2023
Ми плануємо.Тточніше є затримка
але поки пару днів.Планували і до війни.Є певні проблеми зі здоров´ям у чоловіка.Але якщо Боженька дасть то будемо на 7 небі від щастя.
Леннон_Жив!• 26 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Супер, це велика радість, хай все буде добре у вас!
Весела пiсенька
• 26 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Це страшно звичайно, але ми живемо в відносно спокійній частині країні, ну і маєм фінансову подушку.
Зараз за світло взагалі не переживаєм, у нас свій будинок і своє опалення не залежне від електрики.
І всім серцем віримо в скору перемогу
Весела пiсенька
• 26 сентября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ми плануємо.Тточніше є затримка
Я б уже 1000 тестів зробила 😁. Почала робити ще до затримки і уже було видно . Бажаю щоб у Вас все вийшло.
Непонятно• 27 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Причем тут война?
Эскиз бесконечности• 27 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Дякую!Я робила)Але була пізня овуляція.
Тому поки одна полосочка пару днів тому.
Вірю в те що все вийде!)
Непонятно• 27 сентября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую!Я робила)Але була пізня овуляція.
Вірю в те що все вийде!)
Обязательно выйдет)
Весела пiсенька
• 27 сентября 2023
Мене найбільш напрягає, це постійне ходіння в туалет. Тільки лягла і знову треба йти 😀
Телячі ніжноСті• 27 сентября 2023
Планирую пятого.
Думаю тянуть уже некуда, сильно поздно рожать тоже не готова. Пока старшие не сильно большие.
Потом поедут в универе, не хочу младенцев. Будем жить уже для себя полноценно :))
Короче я думала с первого раза - нифига. Так что в этом месяца опять буду планировать :))