Сірничок• 27 сентября 2023

А от давайте правду

На роботі мої жіночки тримають чоловіків вдома, хтось не працює, хтось перевівся працювати віддалено. Тай кажуть що чоловіки не ходять у магазин навіть.
Одна каже , мій їздить на роботу на таксі 400 грн в день , щодня.
Просто вже ніхто не приховує це.
Раніше там казали , так підуть захищати неньку Україну.
А от ситуація тепер вже інша. Думку змінили.
Хлопці які їздять у рейси закордон по шляху, хочуть виїхати і там лишитись , але не можуть бо кожен раз везуть то людей то посилки
Чи багато ви знаєте таких людей? Які не соромляться і кажуть вже відверто що ніхто не хоче йти на війну

Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Файна цьоця• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Такі теми потрібно створювати не анонімно, бо як тільки адміни їх знімуть, автор зникне. В моєму оточенні я цього не помічаю
А кто вам правду без анонимов напишет?
Обстановщица• 27 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Це відміняє те, що ворог хоче отримати нашу землю без людей?
любая война заканчивается. только правитель адекватный и понимающий, что жизнь людей бесценна, любящий свой народ готов делать все что бы остановить кровопролитие. кто здесь должен думать о нас.. враг, конечно, нет.
здесь полигон для прокси войны, здесь никто не думает о будущем кроме простого народа. здесь не 2 стороны в войне, все гораздо сложнее и враг и все думающие здесь понимают это. количеством пойманных и насильно отправленных на передовую никто ничего не решит. все только хуже
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А чого інші чоловіки мають вашого захищати? То давайте нехай всі кидають фронт і вся Україна буде як Буча ? Чи Вам так не підходить?
Ну то йдіть і захищайте. А я вам донат скину, на зимову шапочку, бо скоро холодно буде.
Відкушу все що стирчить• 27 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Выключайте марафон, я серьезно.
Так то не рашка напала?
А ну расскажите, что там в антимарафоне говорят?
Колгоспниця• 27 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Выключайте марафон, я серьезно.
Хто хоче жити в раші, той може туди їхати, сюди узкій мір тягти не треба
Добрая свекровь• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ні, але достатньо того, що мій чоловік там, а в мене на руках дитина 4 роки, мені її в дит будинок здати, щоб чоловіка вашого захищати?
Обнимаю вас
Человеку, у которого кто-то из семьи служит, сложно достучаться и объяснить что-то умникам. Уже пишут, что я его не отправляла. Дальше больше(
Пік Антна• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А чего чужого мужа защищать, а не своего ребенка? Сейчас потерпит, чтоб потом жить в свободной Украине, которую мама поможет отвоевать
Сусідка знизу• 27 сентября 2023
Не пириживай• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ні, ну от серйозно, як ви все це бачите? Зараз всі ховаються, хлопці, які воюють дуже замучені, їм потрібен відпочинок, якось же мають проводити ротацію. Якщо винна влада, то чому ніхто нічого не робить? Всі чекають, щоб прийшли хлопці з війни і розбирались.
Який бл... відпочинок?! Хто його дає? Ротація в 14-19 роках була.Зараз лише щоб поповнити замість вбитих і поранених.Досить нести маячню! Втрати страшні! Тому і гребуть людей безперервно!
Альдебаран• 27 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
А вам территория важнее или жизни людей?
Еммм, візьмімо Крим.
По факту московія там господарювала на повну. Наших військ на межі було аж нічого.
Що посунуло і полетіло з тих ’неважливих територій’ 24.02?
КвартираЧья• 27 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Многие даже в рашку готовы выехать, только бы не мобилизировали
Хотят сохранить жизнь любым способом, а что здесь такого ? Все жить хотят
Поміркована думка• 27 сентября 2023
Ответ дляАнонимба
Жгучего желания нет, но понимания долга и ответственности есть. А Вам желаю в своей же желче утопиться с мужем под юбкой.
Вы за своим мужем следите, а то его желание так из под вашей юбки и вылазит!
Файно Замало• 27 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Території без людей нічого не варті.
Як і війна без зброї, але деякі хочуть щоб чоловіків взагалі не лишилося
Не пириживай• 27 сентября 2023
Ответ дляYasyaMo
Може, це залежить від міста.
Мій чоловік, як і вся їхні команда (а там переважно чоловіки) ходять у офіс. Бронювань не мають.
Так само й мої колеги-чоловіки всі в офісі.
Регулярно зустрічаємося з друзями, ходимо в різні заклади.

З усього кола знайомих до 10 людей виїхали незаконно або приховуються.

Мало хто хоче йти воювати, але в більшості є розуміння, що а) ця необхідність може виникнути в будь-який момент; б) наше майбутнє залежить тільки від нас.
Точно впевнені , що ’ лише від нас’ ? Чи знову аби лозунги викинути ?
КвартираЧья• 27 сентября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я так понимаю, что русаков где-то поджарили хорошо. Раз темы опять такие пошли.
Извините, а украинцев не жарят? Вон уже за условно пригодных взялись. Наверное потому что наших не жарят, только русаков
Файно Замало• 27 сентября 2023
Ответ дляYasyaMo
Може, це залежить від міста.

Не тільки від нас. Одного бажання замало
Меряю от 0• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Люди въезжали в Херсон и выезжали через Крым. Все . Со всей Украины, кто хотел. И пока пускали. А пускали долго.
Вы там были? Вы видели сколько было разбитых машин, убитых семей?
Все, кто хотел... У всех кто хотел, есть машины? Или автобусы рейсовые туда ходили? Пропускали с пропиской или за деньги. Не все, кто хотел выехали, я знаю кучу людей, кто хочет хоть тушкой выехать, но нет возможности.
Альдебаран• 27 сентября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А давайте проверим кол-во дизлайков под постом, что расея-страна гной и все ее население мудаки
Ай, нашо ж ви попередили?)
Поміркована думка• 27 сентября 2023
А вообще печально все. Народ грызется между собой, а верхушка и приблеженные к ней, на войне наживаются.
Ответ дляКвартираЧья
Что там? Инвалидов призывают? Знаем-знаем))
Пік Антна• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
И смотрите, вот вы пишете, что не готовы отдать в интернат 4-летнего ребенка, ради того, чтоб пойти воевать за территории. Но удивляетесь, почему кто-то другой не готов отдать за территории свою жизнь.
КвартираЧья• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А почему все ждут хлопцев с войны? Больше некому разобраться?
Добрая свекровь• 27 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
фото
Жёстко. Но правда(
Ответ дляАльдебаран
Ай, нашо ж ви попередили?)
Даже так ведутся одноклеточные)
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Обнимаю вас
У меня муж, проф., военный. Там жесть что делается. Никого, ни разу не отправляла на фронт с 2014 года, а наоборот — всех предостеригаю. Это называется ЧЕЛОВЕЧНОСТЬ. А не вот это ваше — ’а даФайте всех мужиков туда’. Идите. Сами идите.
В такого рода войне, должны РАБОТАТЬ, профи и найманці! А не гражданские, как мясо. Точка.
КвартираЧья• 27 сентября 2023
Ответ дляАнонимба
Є одні знакомі, він звільнився, в магазини не ходить, на дачу не їздить, сидить в неї на шиї, хотя в нього батько інвалід 2ї групи і інших дітей не має.
Вона нервує, тримається за ту роботу, 25 тис. Заробляє. Я згорнула спілкування, мені не приємно. Ми з чоловіком вирішили, якщо його призовуть, то піде, бронь на роботі не робив (можливість була), але поки повісток не було.
Это пока повесток не было, вы так рассуждаете, а когда прийдёт сразу по другому будете думать
Добрая свекровь• 27 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Почему вы пишите ваше, я никого не отправляю. Написала, что человека, у которого служит близкий, не понять человеку, для которого война в новостях, и по сути нет страха каждый день, что мужа, или брата, или отца и так далее, убьют
Губной рояль• 27 сентября 2023
Серед моїх знайомих лише одна жінка вважає, що треба йти на фронт, але вона стара діва без дітей та чоловіка.
КвартираЧья• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Кто хочет , тот выехал. Наша семья выехала.
Правильно сделали. Мы тоже планируем
Колгоспниця• 27 сентября 2023
Ответ дляОбстановщица
То ви пропонуєте коли українців вбивають, не захищатись, а спокійно йти в новий Бабин яр або підставляти своїх на смерть, щоб вижити