Сірничок• 27 сентября 2023
А от давайте правду
На роботі мої жіночки тримають чоловіків вдома, хтось не працює, хтось перевівся працювати віддалено. Тай кажуть що чоловіки не ходять у магазин навіть.
Одна каже , мій їздить на роботу на таксі 400 грн в день , щодня.
Просто вже ніхто не приховує це.
Раніше там казали , так підуть захищати неньку Україну.
А от ситуація тепер вже інша. Думку змінили.
Хлопці які їздять у рейси закордон по шляху, хочуть виїхати і там лишитись , але не можуть бо кожен раз везуть то людей то посилки
Чи багато ви знаєте таких людей? Які не соромляться і кажуть вже відверто що ніхто не хоче йти на війну
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Просто вже ніхто не приховує це.
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Мейк-ап форева• 27 сентября 2023
Ответ дляПік Антна
В моем окружение, кто хотел - пошел, а кто еще не на войне, все открыто заявляют, что не хотят и не пойдут 🤷🏻♀️
Мои близкие так же говорят
Точно так само
Погляди, позиції майже всіх, ща окремими винятками, змінились в протилежність, порівняно з минулим роком.
Звісно що війна, то біда, але ще гірше усубляє то тотальна БРЕХНЯ
люди прозріли, хто скорше, хто згодом
Відкушу все що стирчить• 27 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Дивина, та й годі))
Тут - всі чоловіки поховалися.
На вулиці, в супермаркеті - повно чоловіків.
Тут - всі чоловіки поховалися.
Авторша уже в кассу за пельменями стоит. Отработала
Пік Антна• 27 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Дивина, та й годі))
Тут - всі чоловіки поховалися.
Что значит «спрятались»? Среди моих знакомых попрятались только трое, остальные не прячутся, но воевать не собираются. У кого-то отсрочка, у кого-то бронь, кто-то просто не реагирует на повестки
Анонимба• 27 сентября 2023
Є одні знакомі, він звільнився, в магазини не ходить, на дачу не їздить, сидить в неї на шиї, хотя в нього батько інвалід 2ї групи і інших дітей не має.
Вона нервує, тримається за ту роботу, 25 тис. Заробляє. Я згорнула спілкування, мені не приємно. Ми з чоловіком вирішили, якщо його призовуть, то піде, бронь на роботі не робив (можливість була), але поки повісток не було.
Клептоманка• 27 сентября 2023
А правда в том, что количество погибших солдат не изменит ход войны. Вот вообще ничего не поменяет, сколько бы туда живых людей не отправляли
Колгоспниця• 27 сентября 2023
Автор, ніхто не хоче воювати, в тому числі ті, хто це робить. Дурна тема
Обстановщица• 27 сентября 2023
Ответ дляКлептоманка
100%
Вимагаю спілкування• 27 сентября 2023
Поражают вообще женщины , которые не понимают что вообще происходит. На что направлена эта война и ее смысл . Я читаю что нужно максимально постараться , что бы не попасть туда и поддерживаю тех , кто дорожит и бережет свою жизнь . А всем провокаторам дорога прям на 0.
Обстановщица• 27 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
нет хотят. те кто отдает приказы сидя в роскошных кабинетах и пряча своих родственников и детей.. им похрен, они зарабатывают и воруют на всем этом..
Сусідка знизу• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ні, ну от серйозно, як ви все це бачите? Зараз всі ховаються, хлопці, які воюють дуже замучені, їм потрібен відпочинок, якось же мають проводити ротацію. Якщо винна влада, то чому ніхто нічого не робить? Всі чекають, щоб прийшли хлопці з війни і розбирались.
Заканчивать войну, раз больше никто не хочет воевать
Прикуси Язика• 27 сентября 2023
Ответ дляЦідило правди
И в чем суть темы?
Да, свой муж каждой дорог. И защищать уже депутатов никто не хочет. Тоже мне секрет...
Все уже всё поняли.
Тобто наші ЗСУ захищають депутатів? А їх потрібно захищати?Вони себе захистили на 100 років вперед.
Пік Антна• 27 сентября 2023
Ответ дляMarty
Автор уже давнім давно не тут) Очень интересно если бы админы открыли ее ник
Если снимут анонимы, мнение людей не поменяется. Достаточно посмотреть на кол-во лайков и дизлайков под соответствующим комментом. Единственное, что открыто писать многие не решаются
Цідило правди• 27 сентября 2023
Если артиллерия накрывает, то хоть тысяча там будет солдат, хоть десять тысяч. Все погибнут. Потому что без поддержки с воздуха, без оружия, без нормальной артилерии, хоть миллион солдат, это бесполезно. А нам дают только несколько танков в месяц, каски, и т п.
Поэтому призывы отправить всех, это тупо убийство и тупость.
Прикуси Язика• 27 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Многие даже в рашку готовы выехать, только бы не мобилизировали
Так якого до 24 не виїхали ?
Колгоспниця• 27 сентября 2023
Ответ дляОбстановщица
Це відміняє те, що ворог хоче отримати нашу землю без людей?
Сусідка знизу• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Як? Віддати території? То тоді росія захоче ще більше України, домовлятися? Та ніби вже пробували
А вам территория важнее или жизни людей?
Добрая свекровь• 27 сентября 2023
Та никто не прячется. Но и служить не хотят.
Посмотрите на улице по сторонам, куча мужчин ходит, никто не прячется
Колгоспниця• 27 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Звертайтесь до путіна, щоб вивів війська
Меряю от 0• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Кто хочет , тот выехал. Наша семья выехала.
Не у всех есть деньги, нужные связи и знакомства... Поэтому не все, кто хотел, выехали.
ПыСы. Мы выехали.
Цідило правди• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ищут новых солдат не для ротации. А взамен убитым. Неужели вы до сих пор этого не поняли? Не будет никаких ротаций
Може, це залежить від міста.
Мій чоловік, як і вся їхні команда (а там переважно чоловіки) ходять у офіс. Бронювань не мають.
Так само й мої колеги-чоловіки всі в офісі.
Регулярно зустрічаємося з друзями, ходимо в різні заклади.
З усього кола знайомих до 10 людей виїхали незаконно або приховуються.
Мало хто хоче йти воювати, але в більшості є розуміння, що а) ця необхідність може виникнути в будь-який момент; б) наше майбутнє залежить тільки від нас.
Прикуси Язика• 27 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Враховуючи менталітет рашки і їхню історію то там вони «відсидяться»недовго.та чума без воєн не може.
Сусідка знизу• 27 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Выключайте марафон, я серьезно.