Сірничок• 27 сентября 2023
А от давайте правду
На роботі мої жіночки тримають чоловіків вдома, хтось не працює, хтось перевівся працювати віддалено. Тай кажуть що чоловіки не ходять у магазин навіть.
Одна каже , мій їздить на роботу на таксі 400 грн в день , щодня.
Просто вже ніхто не приховує це.
Раніше там казали , так підуть захищати неньку Україну.
А от ситуація тепер вже інша. Думку змінили.
Хлопці які їздять у рейси закордон по шляху, хочуть виїхати і там лишитись , але не можуть бо кожен раз везуть то людей то посилки
Чи багато ви знаєте таких людей? Які не соромляться і кажуть вже відверто що ніхто не хоче йти на війну
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Просто вже ніхто не приховує це.
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ничего я не путаю. Забыла уже ник, но есть тут советчица, которая без анонима открыто пишет, что у неё жизнь такая же, как и раньше, и война её не касается. Одна подруга в ИФ, вторая в Черновцах, они даже на тревоги не реагируют. Иногда в тг новости смотрят - все
И что? По трем людям судите? Бред.
Альдебаран• 27 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Что вы несёте? Вы историю почитайте ’кем’ воевали! У нас даже населения, вместе с детьми, женщинами, стариками, да что там, даже с мертвыми душами НЕ ХВАТИТ, чтоб хоть отстоять без потерь то, что имеем.
Очнитесь! Это просто убой мирного населения.
Що за потік свідомості?
Ви написали, що мають у ТАКИХ війнах воювати профі.
Так от ТАКА війна - це 1 і 2 світові.
90x60x90• 27 сентября 2023
Не смогла бы жить с таким. У меня муж живёт нормальной жизнью, везде ходит и ездить.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Так и есть. Подтверждаю. Живём, работаем. Хватает на все. И на отдых тоже . В Украине не бедствовали, но все было через терни к звёздам.. тут лайт режим. Даже не верится, что так бывает
Все за свій рахунок? В немає жодних виплат від іншої країни,і не було? Відразу приїхали зняли житло і пішли працювати,з вокзалу?)
Марфа Українівна• 27 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
За що голосували те й отримали
Не треба жалітися, всіх про це попереджали
Я не голосувала за клоунаду. І хошражом - огидно було дивтися.Але 73 скалали і ржати хотіли... ржьотє далі
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Вибачте, Ви гадаєте, що агентів кремля в нас немає? Треба навіть просто знати-Єрмак, Подоляк ..це те , що в очі лізе
Так, про те й мова
А тепер руки заламують про жахи Бучі, а про те, що за тиждень з-під Києва було знято дві бригади, як мінімум - ні слова.
Сірничок
• 27 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну Пєтя наш гетьман 🤴
90x60x90• 27 сентября 2023
Ответ дляПусин Кукин
99 процентов из тех кого знаю, такие, а чего хто они должны защищать, рискуя жтзнью, а многодетные жопы прикрыты на законодательном уровне?
Не знаю ни одного такого, кто сидит дома.
КвартираЧья• 27 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Який бл... відпочинок?! Хто його дає? Ротація в 14-19 роках була.Зараз лише щоб поповнити замість вбитих і поранених.Досить нести маячню! Втрати страшні! Тому і гребуть людей безперервно!
Пока всех не выгребут, не успокоятся. Потом рашка спокойно заберёт все, что хочет и никто ей не помешает, так как некому уже будет мешать
Добрая свекровь• 27 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
По сути, какой бы президент у нас не был, ничего не менялось. Как воровали, так и воруют.
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Коли в 1991 році? коли в нас при владі були патріоти?)
Такого жахіття я не пам´ятаю, хіба що, при януковичі
Були корупціонери , але не вороги
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
Їй нема коли, то в Париж по справах, то благодійний ярмарок на користь війни. Їй подобається
То нехай у віночку суп солдатам наливає на 0!
Сірничок
• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Були корупціонери , але не вороги
Вертаємо Яника
младокошкина• 27 сентября 2023
А хто хоче йти на війну чи хотів чи жити у війні? Захищати це необхідність, без «хочу/не хочу», інша справа, що справедливості нема, і ті, хто з грошима виїхав, ті, що військовий досвід мають, сидять у Києві у штабах/ при начальстві і т. ін. Корупційна держава, шкода, що молоді хлопці і взагалі чоловіки/жінки/діти розплачуються за ігри політиків. Але які варіанти зараз у простих чоловіків/сімей?
Марфа Українівна• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Так, про те й мова
Я можу продовжити.Чорнобиль- зробили шлях( зона відчудження. мільони доларів вбухали, орків путили, а перед цим регранізували бригаду, яка на кордні з білорашистами стояла.Совпадєніє?
90x60x90• 27 сентября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Мне подходит чтобы все так все, а не давать привиллегии. Еще и эта бронь, половина мужиков забронированы , четверть хитрожопые льготники, процентов 10 реально больных, остается малый процент кто воюет
Вы знаете, что большинство бронёй- это необходимые в тылу люди?
Шкідлива молекула• 27 сентября 2023
Ответ дляСірничок
Вертаємо Яника
Это самое глупое, что можно было написать
младокошкина• 27 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
На жаль, можливий сценарій, домовляться на тих умовах, які росія виставить
Королева спама• 27 сентября 2023
Мій чоловік медогляд пройшов, але їхати не хоче. Він коли порося різали свідомість втратив як кров побачив. Але кого це хвилює.
Марфа Українівна• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Так, про те й мова
І те, що весь оборонний бюдет пішов на дорожні роботи- ні слова.
Надо пєрєстать стрєлять.. Перестали?
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ворог хоче перетворити нашу країну на цвинтар під аквафрешем. Якби військові не давали відсіч, загиблих було б набагато більше. Ви знецінюєте їх подвиг і мішаєте все докупи, аби розвести срач.
Війну почала не Україна.
Де я написала що війну почала Україна? Де? Дайте посилання на мною подібне написане? Чи брехать вмієте а воювати ні? Де знецінила? Напишіть.
Меряю от 0• 27 сентября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А так не бывает что ли? Мы квартиру сняли ещё будучи в Украине, взяли отпуск на две недели, выехали, обустроились, вышли на свою удалённую работу, потом уже занимались переходом в местный офис. Никаких пособий и выплат нет.
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Меня другое интересует: уже желающих нет. Те, кто сейчас на фронте все равно рано или поздно получат травму (в лучшем случае) и их отправят домой. Войны конца и края нет. Что будет потом?
Домовленості.
младокошкина• 27 сентября 2023
Якщо жінки заробляють стільки, що чоловік може роками сидіти вдома і не працювати, то дуже непогано.
Перловая Кашка• 27 сентября 2023
Ответ дляКлептоманка
Да знаю и стыдным не считаю
В начале войны мои знакомые мужчины все пошли в военкоматы, им сказали сейчас не нужно, перебор. Тогда только с опытом брали, тех кто не служил отправляли домой сразу
А сейчас страшно, понимают что убьют
Да ещё и противно после всей вылезшей коррупции, а сколько ещё не знаем
А сейчас страшно, понимают что убьют
а чому противно? Зеленський же сказав,що то не гроші допомоги союзників,а наші, нам- ’якарізниця’ ? Свої слуги, котрі ми вибрали великою більшістю, та дали їм повноваження керувати нашим життям, от і потрібно підтримувати своїх вибраних. Стидаюсь запитати, ви дійсно думали, що артист розмовного жанру з тамадою та весільними фотографами нам тут побудують Лас-Вегас?
Вони руководять як уміють, на скільки клепки вистачає. . А нам- насолоджуватись результатом свого вибору і жити в цій реальності.
Ответ дляБізешка
А чого інші чоловіки мають вашого захищати? То давайте нехай всі кидають фронт і вся Україна буде як Буча ? Чи Вам так не підходить?
Не тупите! Война весной 22го и сегодняшняя - это разные вещи. Мы тогда удерживали территорию, а сейчас просто идем в расход. На жаль так.
Сірничок
• 27 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Та ні,, кажуть що мало
Життя безцінне
Марфа Українівна• 27 сентября 2023
Ответ дляСірничок
Ну Пєтя наш гетьман 🤴
Ну краще. аніж квартальний голова, який завгспа-фсбшника за собою на світову арену тягає