Сірничок• 27 сентября 2023
А от давайте правду
На роботі мої жіночки тримають чоловіків вдома, хтось не працює, хтось перевівся працювати віддалено. Тай кажуть що чоловіки не ходять у магазин навіть.
Одна каже , мій їздить на роботу на таксі 400 грн в день , щодня.
Просто вже ніхто не приховує це.
Раніше там казали , так підуть захищати неньку Україну.
А от ситуація тепер вже інша. Думку змінили.
Хлопці які їздять у рейси закордон по шляху, хочуть виїхати і там лишитись , але не можуть бо кожен раз везуть то людей то посилки
Чи багато ви знаєте таких людей? Які не соромляться і кажуть вже відверто що ніхто не хоче йти на війну
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Просто вже ніхто не приховує це.
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Ответ дляЦідило правди
Если артиллерия накрывает, то хоть тысяча там будет солдат, хоть десять тысяч. Все погибнут. Потому что без поддержки с воздуха, без оружия, без нормальной артилерии, хоть миллион солдат, это бесполезно. А нам дают только несколько танков в месяц, каски, и т п.
Поэтому призывы отправить всех, это тупо убийство и тупость.
А що ж робить тим, хто вже там?
Очікування їхні теж не виправдались. Що їм робить?
Ответ дляПекельнаКрасуня
я искренне не понимаю тех кто остался без работы и прячется.
у кого есть работа - тех понимаю. есть люди незаменимые
муж мой не прятался. в ЗСУ. я им горжусь
Коли тема була з анонімами, то тут майже прямим текстом писали, що потрібно Україну під росію, бо немає різниці де жити
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
но тут вижу тема порохоботская какая-то.
на фронте оказывается депутатов защищают
Ответ дляБізешка
Якщо вже без анонімів, то давайте поговоримо, багато хто пише, що потрібно закінчити війну, я теж мрію, щоб вона закінчилась, але як? росія обіцянки свої не тримає, під росією нам буде жити ой як не солодко, Європа приймати біженців не буде . Що тоді робити звичайним людям?
Будут верхушки ’дагаваривацца’
Рано или поздно
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Доречі, студенти теж не підлягають мобілізації, але їх не випускають.
Зате, кобель з трьома дітьми від трьох жінок вільно живе і далі
А вообще, какое обоснование было? Или, как обычно: народ все проглотит!
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Можливо, ви маєте бачення, як закінчити війну якщо українці і зсу сам на сам з зовнішнім і внутрішнім ворогом, не маючи необхідної зброї для перемоги
Як ви це бачите?
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Может быть, они жить хотят?
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
та вижу регулярно такие темы.
это ужас что в головах.
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Як ви це бачите?
внутришний ворог это президент?
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Может быть, они жить хотят?
а на фронте все смертники, по-вашему?
все идут умирать?
вы не поверите, но идут защищать свою страну
все идут умирать?
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Вакханалія і бєспрєдєл
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
а на фронте все смертники, по-вашему?
все идут умирать?
Все, поняла, Вы - бот, больше Вам не отвечаю.
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
вы прикалывайтесь?
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
внутришний ворог это президент?
Та ну що ви, боярє, звісно
Не підкажете, хто призначив на посади зрадників ?
Ответ дляtanysha777
Як ви це бачите?
Як би я бачила, то б написала свою думку, я вас запитую, зараз моя надія це ЗСУ, як і в багатьох людей
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А зсу - це тільки людський ресурс ?
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Та ну що ви, боярє, звісно
мы бояре? это вы про что?
каких зрадныкив? давайте с фамилиями. и на кого надо менять - тоже фамилии давайте. будем обсуждать предметно
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
мы бояре? это вы про что?
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Прикольно, я теж тоді бот, мій чоловік теж не вмирати пішов
Пусть вернется живым и здоровым, как можно скорее. Но Вы понимаете ситуацию на фронте?
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
вы нормально говорить не можете?
ясно-понятно
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
а что там?
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
вы нормально говорить не можете?
ясно-понятно
.
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
вы нормально говорить не можете?
ясно-понятно
З вами - ні
Слава богу, що вам хоч щось ясна- панятна
Протуберанец• 27 сентября 2023
Кто то верит в это, все уже насиделись.
Тем более в Киеве нет смысла и так вроде тихо. Вот таких сказочников на слушаются и дома сидят, вместо того чтобы на море в Одессу поехать или в Карпаты.
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ні, не тільки людський, але без людей (людський ресурс гидотно звучить) ця вся машина стане, бо без командира танку та екіпажу до дупи той танк.
Так немає ні танків, ні літаків, ні ракет - нічого, щоб можна було перемогти