Сірничок• 27 сентября 2023
А от давайте правду
На роботі мої жіночки тримають чоловіків вдома, хтось не працює, хтось перевівся працювати віддалено. Тай кажуть що чоловіки не ходять у магазин навіть.
Одна каже , мій їздить на роботу на таксі 400 грн в день , щодня.
Просто вже ніхто не приховує це.
Раніше там казали , так підуть захищати неньку Україну.
А от ситуація тепер вже інша. Думку змінили.
Хлопці які їздять у рейси закордон по шляху, хочуть виїхати і там лишитись , але не можуть бо кожен раз везуть то людей то посилки
Чи багато ви знаєте таких людей? Які не соромляться і кажуть вже відверто що ніхто не хоче йти на війну
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Просто вже ніхто не приховує це.
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляПусин Кукин
99 процентов из тех кого знаю, такие, а чего хто они должны защищать, рискуя жтзнью, а многодетные жопы прикрыты на законодательном уровне?
Тоже не понимаю ценности многодетных. Хорошая потенция?
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляСірничок
Вертаємо Яника
До чого це ???
Якраз яник і підготував все для можливості окупації України, чи так від Порошенко пучить, що тикаєте його скрізь
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Що за потік свідомості?
Ви написали, що мають у ТАКИХ війнах воювати профі.
Так от ТАКА війна - це 1 і 2 світові.
Все ясно. У вас хвороба.
Вы уже на войне? Вы с автоматом?
Сірничок
• 27 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну краще. аніж квартальний голова, який завгспа-фсбшника за собою на світову арену тягає
Ахаха да да
Дуже краще
Бабка-байкерша• 27 сентября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Так якого до 24 не виїхали ?
До 24 не було війни.
Марфа Українівна• 27 сентября 2023
Ответ для90x60x90
Вы знаете, что большинство бронёй- это необходимые в тылу люди?
Ті. що я знаю, так.. Дороги будуть і плиткою фонтани обкладають. Бронь зашибісь
Сірничок
• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
До чого це ???
Читай коментарі
І розслабся трохи
90x60x90• 27 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну это печальный. У нас на бронях только те, кто для оборонки пишут. И каждую бронь проверяют сильно и их очень мало
Йосип_молодий• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Так, про те й мова
А тепер руки заламують про жахи Бучі, а про те, що за тиждень з-під Києва було знято дві бригади, як мінімум - ні слова.
Из под Херсона за две недели, с вертолетной части все вывезли, чтоб технику спасти. А люди остались.
Мне муж позвонил 13-го, готовится к вторжению. Снять наличку, купить по возможности еды, запастись водой и двигаться в Западную часть страны.
Знали.
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляСірничок
Читай коментарі
І розслабся трохи
Я читаю, а ти, бачу, не взмозі осмислити прочитане
Колгоспниця• 27 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Де я написала що війну почала Україна? Де? Дайте посилання на мною подібне написане? Чи брехать вмієте а воювати ні? Де знецінила? Напишіть.
То почитайте свої попередні повідомлення, де ви стверджуєте, ніби воювати нема сенсу і пропонуєте домовлятися з ворогом, який не дотримується ніяких домовленостей, і взагалі натякаєте на ’пасорілі брацкіє народи’
Перловая Кашка• 27 сентября 2023
Ответ дляСірничок
Ну Пєтя наш гетьман 🤴
’неполітики ’ дійсно ж краще, перед війною з прибацаним сусідом. Особливо, коли були попереджені, що отей сусід точно піде вбивати наш народ..
90x60x90• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Какое ваше собачье дело? Как баба, которая вылезла мужика на выплаты может рассуждать кто должен страну защищать?
Та пройшла вже хвиля патріотизму. Вчі втомились. Ніхто не думав, що все так надовго. Дуже шкода хлопців в окопах. Багато шкодують, що вони там. А якщо це тільки половина війни?
Такі панічні настрої часом. Фронт на одному місці. Підтримка у війні зменшуєттся. Зброї недостатньо, щоб їх вигнати. Незрозуміло що буде далі взагалі
diamond_shop• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Автор, ку ку , ви де? Чи вже Ви закінчили тут писати?
те саме хотіла спитати, шкода що аж 8 сторінок під анонімами накатали вже
herba fresca• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Особенно смешно когда пишут, что надо илти на фронт и защищать своих детей?
Почему тогда многодетных не мобилизуют, а бездетных, в том числе чайлдфри и бесплодных, то есть у кого никогда не будет детей, аж бегом гребут?
Пишут, что многодетные поднимают демографию, почему их тогда выпускают за границу, ведь большинство из них там и останется.
Якщо вже без анонімів, то давайте поговоримо, багато хто пише, що потрібно закінчити війну, я теж мрію, щоб вона закінчилась, але як? росія обіцянки свої не тримає, під росією нам буде жити ой як не солодко, Європа приймати біженців не буде . Що тоді робити звичайним людям?
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляherba fresca
Вот меня тоже поражает эта логика. Страна теряет ценный демографический ресурс! Предлагаю закрыть все многодетные семьи, вместе с детьми! А папаш - на фронт, пусть свое семейство сами и защищают !
tanysha777• 27 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Доречі, студенти теж не підлягають мобілізації, але їх не випускають.
Зате, кобель з трьома дітьми від трьох жінок вільно живе і далі
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
я искренне не понимаю тех кто остался без работы и прячется.
у кого есть работа - тех понимаю. есть люди незаменимые
муж мой не прятался. в ЗСУ. я им горжусь