Телефон Рубика• 29 сентября 2023

Лор -інститут Київ..Може хтось має номер лікаря хірурга?

Дівчата скоріш за все потрібно буде робити там операцію.. Проблема-втрата слуху,можливо у когось є номер телефону лікаря -хірурга,щоб проконсультуватися..? Буду вдячна
Я б такое не носила, но продаю• 29 сентября 2023
В институтах наших лучше не лечиться , ищите врача в отделении многопрофильной больницы

Всех в сад• 29 сентября 2023
там майже кожен лікар операції проводить.
Так, що сміливо через реєстратуру - удачі вам.
Всех в сад• 29 сентября 2023
якби були не анонимом - скинула б вам контакти лора, в яякого ми лікувались, а на загал не буду писати.
Але вона брала в два рази більше інших і за прийом, і за операції
автор Телефон Рубика • 29 сентября 2023
Ответ дляВсех в сад
Дуже дорого?
Konfeta87• 04 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Добрий день) можна мені контакти лора в пп? Попередній діагноз отосклероз...тепер шукаю хірурга
Всех в сад• 05 октября 2023
ловіть