Fistashka_ya• Изменено 29 сентября 2023

Сын 12 лет запостил в инсте это...

.
elegante• 29 сентября 2023
Мамино дитятко .. всю жизнь с мамулей будет ))
Solly85• 29 сентября 2023
Ответ дляsymbol
шо, опять? уже ж в фейсбуке постил🤦‍♀️
вчера)
Атрика• 29 сентября 2023
І знову доброго вечора?)Ви проект адміністрації?
КоролевишнаЯ-77e1• 29 сентября 2023
Ответ дляHelenny
Я свого 12 літнього сина вчу, що чоловік мусить гарно заробляти, якщо хоче, щоб його жінка чи його дружина поважала його.
Також вчу завжди іти з квітами, якщо запрошений до дівчинки на День народження.
Лучше бы Вы его учили быть счастливым,а не заслуживать любовь женщин за деньги.
Ужас
Атрика• 29 сентября 2023
Дівчата,це чудо плодить теми на межі шизофренії.Це загострення чи що?
Атрика• 29 сентября 2023
К як вставити тему цього автора???? Воно таке немічне
Manumycat• 29 сентября 2023
Ответ дляКалиопа
Ні, чому?
Дурна дівчина, ключове дурна, або хлопець гей, він дівчина у парі, теж дурна.
Це не образа дівчат або геїв))
Дурний хлопець гетеро у вашій системі координат не існує? Всі гетеро чоловіки розумні просто тому що вони чоловіки і гетеро?
a.ostroverh• 30 сентября 2023
Ответ дляАтрика
Воно йоб..те