ХаДиДиШь• 30 сентября 2023
Хто може пробити контакт по Getcontact?
Познайомились з чоловіком, про сім´ю якось відмовчується, але я підозрюю, що одружений. Хто може, будь ласка, перевірити його номер в програмі? В приватних повідомленнях напишу номер. Дякую!
ХаДиДиШь
• 30 сентября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Сами проверьте. Надоели.
Не хочу сказати нічого поганого, але анонім Вам дали влучний)
неДодекаэдр• 30 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ну дійсно, ви анонім, а хтось у відкриту для вас перевірить.
А як щось неадекватне, да почне писати ’навіщо перевіряли’? Кому воно нада?
Советчица Года• 30 сентября 2023
Ну если у того кого проверяют премиум, он увидит, кто просматривал его теги. Всё просто.
ХаДиДиШь
• 01 октября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Пишите номер, посмотрю
Если можете - откройтесь, пожалуйста, я в ЛС напишу. Не хочу здесь светить его номер. Спасибо!