Нульовий сантиметр• Изменено 02 октября 2023
Ви взяли б дитину родича під свою опіку?
Можливо хтось був у такій ситуації та розповість про свій досвід.
Питання не про опіку у буквальному сенсі (дитина лишається з батьком), а про допомогу у вихованні дитини.
Є близький родич, вони розлучились з дружиною. Не можу знати, що в них сталось, але на виході - певно, що дружина втомилась бути господинею, матірʼю, вона хоче пожити для себе. Дитині три з половиною роки. Лишила сина на батька (тобто, колишнього чоловіка). Сама зібралась та виїхала за кордон, у своє, скажімо так, виправдання постійно казала, що їм не вистачало на життя і вона буде допомагати сину (та по суті - втікла).
Хлопчик місяць живе з батьком і я бачу, як важко обом: дитина ходить в садок, батько зашивається на роботі. На вихідних вештається без діла, так як батьку треба ще встигнути підробити на іншій роботі (в майстерні, дитину бере з собою, де хлопчик практично весь час сам по собі). Лікарняних ще не було за цей місяць, але не уявляю, як батько буде брати перерву в роботі, якщо його заробіток напряму залежить від кількості відпрацьованого часу (ніхто лікарняні платити не буде, він працює сам на себе). До цього всіма подібними питаннями займалась дружина.
У мене двоє дітей і я лише почала відходити від цього всього, так як діти підросли. Знову впрягатись в догляд за малою дитиною я не хочу, хочу вже пожити для себе. Але совість не дозволяє лишити все так, як є. Ні, родич не просить допомоги, але бачу, як йому важко. Як він був би радий, аби син не вештався у майстерні, не дихав фарбою та пилом, а проводив час на свіжому повітрі, мав нормальне харчування, а не перекуси (їжу теж готувала дружина).
Я могла б допомогти їм, але тоді вихідних не буде в мене. І на лікарняних прийдеться сидіти з ним.
Та й дитина росте, час швидко мине, треба буде готувати до школи. А якщо вже почну допомагати - кинути «на пів дорозі», як-то кажуть, не дозволить совість.
Як би Ви вчинили? Звісно, кожен приймає власне рішення, але цікаво почути думки інших людей.
Мабуть напишете, що можна допомагати по бажанню, але ж це дитина, їй потрібен догляд та жіноча рука поруч. Це не песик, якого взяли на вигул декілька разів на тиждень. Я вже уявляю, як він буде ночувати в нас кожні вихідні, так як батько займається роботою. Як я його забираю з садка, коли батько затримається. Як вожу до лікарів серед білого дня тому, що батько не може кинути клієнтів.
Оце все мене не влаштовує. Але й дитину шкода
Хвець-тець• 02 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Посоветуйте ему пусть ищет новую жену , желательно бесплодную ,на время свиданий готовы помочь с присмотром малого . Это вариант 👍
Як кажуть, не рибу, а вудку
Хочу барабульки• 02 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
А где бабушки и дедушки? И родственники со стороны жены?
Не у всех есть кому помочь ,мне 32 года ,мамы уже 12 лет нет в живых , папа после 3х инсультов 75 лет ,сам нуждается в помощи ,у мужа мать умерла в его 6 лет ,бабушка старая ,отец живёт в новой семье ,особо с ним не общается .
Оябунчик• 02 октября 2023
Ответ дляХвець-тець
Я погана людина. У братової троє дітей і вона запропонувала нам, щоб ми оселилися поруч, з прицілом, щоб я гляділа дітей, бо я людина з інвалідністю, не працюю. Я відмовилася. Соромно, звичайно, але як є
А я о чем,это потому что женщина попросила
Пиши-пропало• 02 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
А 3- летние дети у вас есть, которых вы собираетесь оставить на мужа?
ЭмчЭндЭм• 02 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Привыкли,что женщины по умолчанию лошади и все смогут. А мужика жалко, он же бедный,несчастный,неприспособленный
Хвець-тець• 02 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Вона не просила
Манка Я• 02 октября 2023
Автор, зрозумійте чи ви готові? Чи готовий ваш чоловік? Розмовляли? Спробуйте іноді брати. Не на постійно.. своїх не обділите?
І питання садки працюють в чому необхідність роботи по вихідним? Бабці можливо є?
Ситуація треш, вона втомилася і буде допомагати.......
САМ_ТАКОЙ• 02 октября 2023
Что ж вы себя так не любите? Лишать себя выходных ради чужого ребенка. Нет, нет и тысячу раз нет. Вы не участвовали в его создании, значит и нечего портить себе жизнь. Забейте и живите для себя, добро все равно наказуемо.
Бжоли-бандерівці• 02 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
На тот момент была полноценная семья. А теперь у ребёнка только папа, которому нужно всё успеть.
Купа жінок лишаються наодинці з дитиною і якось виконуються. А бідосеньками з лапками вважають лише чоловіків
Бжоли-бандерівці• 02 октября 2023
У мене померли батьки, я лишилася після розлучення одна з двома дошкільнятами. Півзарплати йшло на няню - привести додому, нагодувати, інколи посидіти при хворобі. І на роботу брала, і у відрядження інколи. Нічого, ніхто не вмер.
Бачу як в магазинчиках біля метро жіночки з дітьми працюють, дитина сидить в закуточку і робить уроки, а мама з клієнтами.
Пусин Кукин• 02 октября 2023
У нас таких мам, которые мамы одиночки с малышами- очень много! Прям папа зашивается. Привыкнет. Не помогать.
Моя мама вкалывала на трёх работах в моем детстве. Отец сутки через трое. Сутки дежурил, трое суток жил в свое удовольствие. Все свое раннее детство до садика мы с братом проводили у мамы на работах. Треш, конечно, но выхода не было:(
Добродійка• 02 октября 2023
Автор, зачем? У вас комплекс матери терезы. Займитесь своими делами и не лезьте в чужую семью. Во-первый вас не просили, а во-вторых вам уже в тягость. Попросит помощи - будете решать соглашаться или нет.
Або шкода і допомагаєте, або ні, крапка.
Я знаю про що пишу, чужа дитина, то важка праця. Моєму племіннику вихованцю за місяць вже 18 буде, дуже любить і мене і моїх дітей, ми усі йому рідні і єдина його сім´я, хоть і мама і тато живі і живуть разом і не маргінали, а просто сволочі.
тогдалия• 02 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мені дуже шкода, що вас так виховали.
Ответ дляХвець-тець
А людині з інвалідністю немає що робити, тільки в чужих впрягатися.
Звичайно, грошей вам не пропонували, ви ж родичка і вам все одно нема що робити
Allein74999• 02 октября 2023
Да, но не на постоянной основе, а по мере своих возможностей. Женщины ж как-то выживают и с несколькими детьми, еще никто не загнулся.
Потом еще вернется благодарная мать из-за бугра и подрасскажет, что не так воспитали. Нафиг оно надо. Их семья- их решения. Не в дет дом же его спихнули
ПростоБелка• 02 октября 2023
Как живут женщины тянущие работц и детей одновременно?
При том, что женщинам платят меньше, на работу берут хуже.И чего-то у них дети сами по себе не лазят.
Ответ для40ка
А навіщо ці чужі проблеми новій жінці?
Якщо безплідна, то тепер їй доля бути безплатною нянькою?
Чому більшість сприймає дитину як річ? Чому ви всі пишите, впрягатись, глядіти, проблеми? Чому ніхто не пише, про радість виховання і віддачу любові і вдячності від дитини. Дитина ж жива і якщо люблять в кладаються в неї, то виросте чудовою людиною і буде любити вас.
Ответ дляol_kin
Правильно.
То от хай рідний батько і вкладається і отримає від неї і радість, і віддачу
А про мене особисто писати не треба, я не безплідна і заміж за розлучених з дітьми ніколи не збиралася, нафіг нафіг
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Интересно,когда с этим ребенком женщине было трудно,вы не думали помочь,а мужчине с удовольствием
Ну и сравнение. Женщина дома сидела, занимаясь ребенком, не работала. Зачем ей оказывать помощь?
ПазлШредінгера• 02 октября 2023
Кожні вихідні брати не треба, а раз на місяць на день взяти дитину і погуляти з нею - і їм буде легше і вам не так важко. Якщо якась в них буде важка ситуація, і вас попросять - допомогти разово. Але не потрібно заздалегідь нічого обіцяти
Ответ дляПазлШредінгера
А дитині це точно треба?