Нульовий сантиметр• Изменено 02 октября 2023

Ви взяли б дитину родича під свою опіку?

Можливо хтось був у такій ситуації та розповість про свій досвід.
Питання не про опіку у буквальному сенсі (дитина лишається з батьком), а про допомогу у вихованні дитини.
Є близький родич, вони розлучились з дружиною. Не можу знати, що в них сталось, але на виході - певно, що дружина втомилась бути господинею, матірʼю, вона хоче пожити для себе. Дитині три з половиною роки. Лишила сина на батька (тобто, колишнього чоловіка). Сама зібралась та виїхала за кордон, у своє, скажімо так, виправдання постійно казала, що їм не вистачало на життя і вона буде допомагати сину (та по суті - втікла).
Хлопчик місяць живе з батьком і я бачу, як важко обом: дитина ходить в садок, батько зашивається на роботі. На вихідних вештається без діла, так як батьку треба ще встигнути підробити на іншій роботі (в майстерні, дитину бере з собою, де хлопчик практично весь час сам по собі). Лікарняних ще не було за цей місяць, але не уявляю, як батько буде брати перерву в роботі, якщо його заробіток напряму залежить від кількості відпрацьованого часу (ніхто лікарняні платити не буде, він працює сам на себе). До цього всіма подібними питаннями займалась дружина.
У мене двоє дітей і я лише почала відходити від цього всього, так як діти підросли. Знову впрягатись в догляд за малою дитиною я не хочу, хочу вже пожити для себе. Але совість не дозволяє лишити все так, як є. Ні, родич не просить допомоги, але бачу, як йому важко. Як він був би радий, аби син не вештався у майстерні, не дихав фарбою та пилом, а проводив час на свіжому повітрі, мав нормальне харчування, а не перекуси (їжу теж готувала дружина).
Я могла б допомогти їм, але тоді вихідних не буде в мене. І на лікарняних прийдеться сидіти з ним.
Та й дитина росте, час швидко мине, треба буде готувати до школи. А якщо вже почну допомагати - кинути «на пів дорозі», як-то кажуть, не дозволить совість.
Як би Ви вчинили? Звісно, кожен приймає власне рішення, але цікаво почути думки інших людей.
Мабуть напишете, що можна допомагати по бажанню, але ж це дитина, їй потрібен догляд та жіноча рука поруч. Це не песик, якого взяли на вигул декілька разів на тиждень. Я вже уявляю, як він буде ночувати в нас кожні вихідні, так як батько займається роботою. Як я його забираю з садка, коли батько затримається. Як вожу до лікарів серед білого дня тому, що батько не може кинути клієнтів.
Оце все мене не влаштовує. Але й дитину шкода
fialka123• 02 октября 2023
Я бы помогала по мере возможности/желания или если бы была у того папы безвыходная ситуация. А где бабушки-дедушки?

ПазлШредінгера• 02 октября 2023
Ответ для40ка
А дитині це точно треба?
Ну можна ж і по-іншому задати питання.
А дитині це точно НЕ треба?
Коко На Страже• 02 октября 2023
А зачем брать под опеку? Ну возьмите раз в 2 недели его к себе. Какой то странный вопрос, это ваш родственник, конечно надо помогать. В начале войны чужие люди помогали друг друг, а тут родные сомневаются. Вас не просят стирать, готовить, убирать. Вы странная,автор
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ для40ка
Справді, сидіти з дитиною це ж курорт
А от чоловік з дитиною, то вже в нього лапки
Это вы уж сами для себя определите , курорт или нет. Я написала, что работающий мужчина+ ребенок и неработающая женщина + ребенок- неравнозначные ситуации.
40ка• 02 октября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Ну можна ж і по-іншому задати питання.
А дитині це точно НЕ треба?
Хіба я писала, що не треба?
40ка• 02 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В другій ситуації якраз набагато гірше. Там ні вихідних, ні переривів.
А в першій вихідні є
ПазлШредінгера• 02 октября 2023
Ответ для40ка
Хіба я писала, що не треба?
А хіба я писала, що треба?
40ка• 02 октября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
А хіба я писала, що треба?
Так, ви вже забувається, що писали.
Вам би до лікаря
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ для40ка
А в першій вихідні є
Какие выходные в первой ситуации?

40ка• 02 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Какие выходные в первой ситуации?
Ви не знаєте, що на роботі бувають вихідні?
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ для40ка
Вы внимательно тему читаете? Автор пишет, что и в выходные папе приходится работать.
АгатаХристя• 02 октября 2023
Я бы раз в неделю в субботу или воскресенье на несколько часов забирала ребёнка.
Я такая наивная• 02 октября 2023
Нас было трое в семье,мама умерла в наши С братом 11 лет,а младшему было девять.Отец страшно выпивал,мы были по сути нищими ,без ухода и заботы.У мамы бало два брата с семьями своими и вот они при нас обсуждали типа может разберут нас по семьям своим ,а потом такие : у них есть отец,пусть он и заботится.Короче итог детство треш и юность в голоде,без одежды толком и обуви,когда болели некому было даже жаропонижающее купить.А дяди пару раз приезжали и буханку хлеба привозили.Да мы выжили ,стало легче когда начали работать.Отца давно уже нет,но я проклинаю его за такую жизнь и родственникам незачто говорить спасибо,а за что,за то что пару раз к себе на месяц брали после смерти матери,а потом живите как хотите.Хотя они все прекрасно знали как мы живём,дети так не должны были жить.
ЯкаКраля• 02 октября 2023
Ні, якщо не просить, значить все добре. Чим батько одинак краще мами одиначки? У мене тато в такій самій ситуації, теж сам з дитиною, я навіть не пропоную допомогу. Все у них добре. Єдине страшно, щоб тато рапто не кирдикнувся, бо вік 60+
ПампушОК• 02 октября 2023
а муж ваш что думает? готов фактически усыновить ребенка?
40ка• 02 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну нічого, не переломиться для своєї дитини попрацювати.
Мами теж так часто роблять
40ка• 02 октября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
А родичі вам нічого не винні, у них свої діти були.
А до тата рідного,бачу, у вас питань немає
Хоча якраз він повинен був
Неместная Я• 02 октября 2023
Я виросла з батьком, батько багато працював ( іноді до 9 вечора ) , то він найняв жінку, яка приходила до нас додому, готувала щось, прала речі і щось за мною приглядала
Він платив їй гроші за то
Я нічого, виросла )
Викупана• 02 октября 2023
Когда не просят о помощи то ее не ценят чаще всего. И это непростой труд, тем более у вас своих двое, я так понимаю вы в декрете. Помогла раз, то все на вас будет (больничные, выходные и все подстраховки). Вам в ответ с детьми ничего не помогут. Это благотворительность, можете ли вы себе это позволить и что говорит ваш муж. Есть бабушки и дедушки, вы сестра отца ребенка наверное? Жаль очень ребенка, огромная травма когда мама уезжает так. Лучше чтоб бабушки помогли, они есть и могут ли?

МеняАЖтрусит• 02 октября 2023
Забрала бы малятко себе. Даже сейчас, и чужого забрала бы.
Викупана• 02 октября 2023
Если попросят, то конечно помочь в трудной ситуации. Но самой предлагать и стараться по всем мелочам заменять родителей не стоит
МеняАЖтрусит• 02 октября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Кожні вихідні брати не треба, а раз на місяць на день взяти дитину і погуляти з нею - і їм буде легше і вам не так важко. Якщо якась в них буде важка ситуація, і вас попросять - допомогти разово. Але не потрібно заздалегідь нічого обіцяти
Ага) раз на пол года)!
ПП-шница• 02 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
На тот момент была полноценная семья. А теперь у ребёнка только папа, которому нужно всё успеть.
А сколько таких мам ?
Викупана• 02 октября 2023
Ответ дляЯкаКраля
А сколько отцу и ребенку, в вашей ситуации ваш брат или сестра потом будет на вас скорее всего. Здоровья папе и долгих лет.
Бабулька• 02 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Интересно,когда с этим ребенком женщине было трудно,вы не думали помочь,а мужчине с удовольствием
Ви дійсно порівнюєте ситуацію коли двоє батьків і один?
40ка• 02 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
І дали б вам ...
Подивіться в ККУ, скільки за таке дають
Бабулька• 02 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Ой, ні автор. Навіщо воно Вам треба? Дитину шкода так, але скільки жінок так залишались наодинці з дітьми на руках і нічого виховали, змогли все. І він зможе, як захоче. Допомагав би дружині і не втекла б скоріш за все, а теперь хай крутиться. А спробуєте допомогти, то на Вас все звалить і совість гризти не буде його. Якщо взагалі сам не втече. Можливо він вже думає де знайти нову жінку, щоб спихнути на неї турботу про дітей, годувала їх, прибирала і т.п.
Їй виправдання немає
МеняАЖтрусит• 02 октября 2023
Ответ для40ка
І дали б вам ...
Подивіться в ККУ, скільки за таке дають
Вы дура)? Нужно брать официально под опеку, если согласны родители
ЯкаКраля• 02 октября 2023
Ответ дляВикупана
Ні, у дитини за кордоном є мама, поїде до неї. Іноді малу шкода, вештається у тата на роботі до пізнього часу, у командировки з ним їздить, але нічого, справляються. Це був свідомий вибір мого тата. Мама там нормальна, хоча теж я її не розумію, за весь цей час жодного разу не провідати дитину, сумно.
Я такая наивная• 02 октября 2023
Ответ для40ка
Хоча якраз він повинен був
Где ж нет вопросов он жизнь искалечил всем детям,а по поводу родственников,да не должны,но вы бы тоже спокойно смотрели как ничем не винные дети,ваши родственники бедствуют?Кстати у самих этих родственников уже дети были большие,на десять лет,в обоих семьях.