Так точно!• 02 октября 2023

Тема про бабушку і голодну смерть, хтось в це вірить?

Реально в 99 році вже стало полегше, але всерівно з94 десь по 2006 не тільки ми, але всі кого я знаю массово рятувались городами в селах, дачами, пам‘ятаю саме дачі були дуже популярні, пам‘ятаю як ми ненавиділи вихідні бо нас тащили всіх на дачу, весь двір роз‘їжався по дачах.
Результат:
вже голосів: 221
189 (85.52%) Не вірю
32 (14.48%) Вірю
автор Так точно! • 02 октября 2023
Ответ дляБабка-ежика
В плані нафіга? Не всі все вирощують. Хліб, годувати птицю, риба, ліки та багато чого, як і в місті
Я в ракурсі данної теми про те шо без грошей з голоду не помреш

Чу Ча• 02 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Пенсія з 55
Вы не в теме
Доктор Варвар• 02 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Пенсія з 55
А, точно, тоді раніше, тим більше
Пекельнi Борошна• 02 октября 2023
Ответ дляРадість моя
59 років. яка бабка?
якщо не інвалід, прикутий до ліжка, то не вірю
+1 тем более с селе. Да и в городе б не умерла.
автор Так точно! • 02 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Вы не в теме
Що?
Пекельнi Борошна• 02 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А можно ссылку?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3412305
Відкушу все що стирчить• 02 октября 2023
Автор той темы здесь

Чу Ча• 02 октября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
В 99ом копейки было
Ну,какие копейки?Не сто же гривен машина дров
Мама Карло• 02 октября 2023
Я в 99 школу закінчила і в вуз вступила. Який голод? Всі навколо нормально жили. І так, я не з багатої родини і вуз не Шевченка
Редисочка• 02 октября 2023
Верю, конечно. Скорее всего, не чисто от голода, но от всего вместе. Приболела, депрессия, безнадёга, безденежье. И да, не все могут упахиваться на огородах.

Но также знаю что сейчас старикам намного проще умереть и от голода и от холода. Пенсию в 55 уже не дадут.
Сосиска_Втесте• 02 октября 2023
Я писала, можливо бабуся не дивлячись на вік, була психічно хвора.
Дайте подумать• 02 октября 2023
автор там много странных постов написала про плачущую бабулю в течении недели (сосед слышал,не зашел..в селе..ага),про 16-летнюю девицу,которая все училась-училась,не могла на билет заработать,такое
НаБалКоніХодять• 02 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А можно ссылку?
Да в топе ж тема, ну!
Пекельнi Борошна• 02 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тему не читала
Только ответы Автора прочла
Там же видно сразу, что тема Тролльная
Зато Автор в Топе
Внимательно прочтите Ответы Автора!
+1 если прочитать все ответы автора сразу понятно что трлль
Радостина• 02 октября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Їй 59 років було наче, ще без пенсії
В 99 выходили в 55 на пенсию
НаБалКоніХодять• 02 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Автор той темы здесь
Я тоже так подумала)
ДеньгиНеСдаю• 02 октября 2023
не верю, какой-то больной тролль развлекается
Доктор Варвар• 02 октября 2023
Я жила в дитинстві в селі, то там розповідали про двох сестер, які ворогували, що одна багата була, інша бідна. То бідна за 5 копійок відро носила воду з колодязя багатій, а потім, як захворіла, прийшла і померла на порозі в сестри, та їй не допомогла нічим. Це розповідали в 80 их.
Пекельнi Борошна• 02 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Реально копейки газ и дрова.

ПочтальЁнша• 02 октября 2023
А почему не верить, если сейчас масса пенсионеров голодает, с пенсией 2-3 тысячи, после оплаты коммуналки и покупки лекарств. Такая прекрасная у нас страна, где есть у многих такая пенсия. А лети если сами еле выживабт, как в той теме и было написано про те годы.
Мы в 95-м с семьей голодали, несколько месяцев только коржи из муки ели жареные, и все. Мама потеряла работу тогда.
Ответ дляПекельнi Борошна
Спасибо
Цвірінь• 02 октября 2023
Ответ дляElani
Бред какой-то
Или там лежачий инвалид был с семье дегенератов или тема вобще ужас трольная
конечно троль, вы видимо не читали, бабушка была абсолютно здорова 59 лет и жила в селе....
Тарабарщина• 02 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Разве что бабка была не ходячая, на неё забили и соседи не ходили .
ну какая бабка в 59 лет????
НаБалКоніХодять• 02 октября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
В селе. В 99-ом. В 59 лет. Ну о чем вы???
автор Так точно! • 02 октября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
В селі голодає масса пенсіонерів, аж голодомор, до смерті?
Ответ дляПекельнi Борошна
Естественно
Там в каждом Посте Автора это видно
Дайте подумать• 02 октября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
речь про 1999 и ’бабушке’ 59 лет. В селе.То есть,как минимум,год не обрабатывался огород,не разводились куры ,итд Вы в это верите?
Цвірінь• 02 октября 2023
Ответ дляТак точно!
І сусідами дегенератами, бо за хату і кусок городу все ж зтось би походив за бабкою……59 річною
я думаю виколю око, хто мене в 59 років бабкою буде звати
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Пенсію затримували, мені просто цікаво нафіга в селі пенсія, комуналку платити хіба і цукор купити
Нє,ну ви даєте
Цукор,олію,крупи,одяг,насіння,дрова та дофіга в селі тре за гроші купити
Кіма кепка• 02 октября 2023
Якась дивна тема. Автор нічого толком про ту ситуацію типу не знає, бо мама не хоче розповідати. Нащо було казати дочці, до бабуся без грошей померла і далі таємницю робити, незрозуміло. Нащо створювати тему, коли нічого не знаєш, теж незрозуміло.