Мядуза аля моргонер• 03 октября 2023

Грудне вигодовування через накладку

Дівчата, привіт
Треба ваш досвід із накладкам для ГВ.
Дитині 6 тижнів, не захоплює правильно груди (вже тричі була проблема з тріщинами і забитими протоками (блеб)). Консультант з ГВ каже про фізіологічну проблему — маленький ротик в дитини. Захоплює що може, але того недостатньо. Через малий набір ваги вже призначили догодовувати харчуванням.

З другого тижня годую з накладками. І взагалі не розумію що робити — консультантка каже, що допоможе лише час.

В когось є досвід довгого годування через накладки? Чи вдалось потім годувати без них?

Дякую
Тільки не про гроші• 03 октября 2023
Просто захоплююсь, що ви не здаєтесь і пробуєте варіанти.
Все буде добре!

Алгонавт• 03 октября 2023
Так. Сина годувала з накладками перші місяці 3, потім він сам вже краще захоплював сосок. Доньку місяців до 2 годувала з накладками. В мене маленькі соски, то дитині важко захопити, особливо як груди повні молока та напружені.
Алгонавт• 03 октября 2023
Забула дописати, що як діти підростали, то далі годувала без накладок. Все ок
Хвильоватиша• 03 октября 2023
У мене досвід с 2ма дітьми. Старшому вже 12 років. Тобто це було 12 років тому. Я зараз всім раджу їх. Причина неможливість захватити бо грудей майже немає. Проте відгодувала обох до 1.5 років. Старшого з накладками до 5ти міс. Потім він просто руками сам її прибрав. Молодшого до 3х. Він теж сам прибрав. Набирали вагу досить добре. Навіть інколи по 1кг в місяць.
Хвильоватиша• 03 октября 2023
Доречі.. вони були у мене с пологового. Для старшого передала подруга бо тоді я вже попрощалась с ГВ. З молодшим одразу купила в пологовий. Не було ні трищин, нічого. Кайф. Ще вони допоможуть дитині розцедити вас. І не потрібно буде догодовування.
Снідаю авокадо• 03 октября 2023
Може вам підійде молоковідсос і годування з пляшечки. І грудне вигодовування збережете і не будете мучитись
Колупалочка• 03 октября 2023
В дитини з вуздечкою язика все добре? Не розумію як це «маленький ротик» так і сосок же не супер величезний, що неможливо його охопити з ореолою. Ніколи не чула про таку проблему.

whenallissaidanddone• 03 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Молокоотсос не стимулирует выработку молока, в отличии от ребенка. С молокоотсосом молоко достаточно быстро пропадет. У меня ребенок почему-то грудь не брал, а если брал то сразу срыгивал выпитое молоко. Я пользовалась молокоотсосом всего полгода, в посл раз удалось выцедить 10 мл молока из обеих грудей ;)) молока просто не было больше, а грудь стала как тряпка:(
Молчавочка• 03 октября 2023
Я годувала через накладки.Тріщини були такі,що коли приходив час годування,я боялася цього)Пізніше приловчилися з прикладанням і тріщин не було.Лактостази були іноді все одно.Чоловік навчився робити правильно масаж сам,бо в мене не виходило.Перший час додавала дитяче харчування,потрохи від нього відмовилися.Годувала до 2 р 4 міс.Молокоотсосом не виходило набрати більше декількох мілілвтрів.
КокошинЭль• 03 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
У меня такой же результат без молокоотсоса. Я не агитирую, ни в коем случае, просто говорю, что могло что-то другое тоже повлиять.
автор Мядуза аля моргонер • 03 октября 2023
Ответ дляКолупалочка
Мене теж здивувало таке пояснення, візуально то бачу, що так і є, але не думала, що впливає
Зі старшою донькою взагалі не виникало таких питань

З уздечкою все гуд, дивились і в пологовому, і патронаж
Ответ дляТільки не про гроші
Все буде добре!
Дякую 🙏
Ответ дляАлгонавт
Це дарує надію) дякую вам!
Ответ дляХвильоватиша
Мрію без харчування годувати) дякую вам!
Хвильоватиша• 03 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Навіть не сумнівайтесь. Годуйте зараз тільки з накладкою до налагодження ГВ. Не намагайтесь одразу прибирати. Як виявилось це не проблема взагалі її прибрати. Нехай їсть як йому зручно.
Хвильоватиша• 03 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ще трохи підтримаю вас.. старшого годувала сумішшю тиждень бо накладки мені передали на 4 день і ще 3 дні я намагалась здобути молоко у себе. Пішло з їх допомогою і дуже добре. Тобто дитині було легко смоктати і він розцедив мене добряче сам. Але смоктав постійно. Молодшого годувала в роддомі бо молоко прийшло пізніше ніж він захотів їсти. Але з накладками дуже швидко воно пішло достатньо.
Алгонавт• 03 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Це дарує надію) дякую вам!
Все у вас буде добре, головне не нервуватися та не відчувати провини. В мене взагалі донька передчасно народилась, не було смоктательного рефлексу, перший тиждень парентеральне харчування через пуповину, потім тиждень через зонд грудним молоком, третій тиждень з пляшечки моїм молоком і потім приклала до грудей через накладки. А там і без накладок пішов процес
Из Кукуева я• 03 октября 2023
С накладками кормила только 1 день. После этого соски зажили. Больше ребенок больно не кусал.
автор Мядуза аля моргонер • 04 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Мала боєць з перших днів 💪🏼