неДоЖиру• 07 октября 2023
За скільки зараз можна купити норм зимові ботинки?
Хочу купити норм ботинки, шкіряні. 5 тисяч буде достатньо? Просто цікаво до чого себе готувати
неДоЖиру
• 07 октября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Я продаю класні українського виробництва до 2500
Шкіряні?
Репетиторша• 07 октября 2023
А розмір який? І де ви? У нас в Бучі є чудовий стоковий магазин, там точно вистачить. Там Екко, Тімби і тд
неДоЖиру
• 07 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Київ, 41 розмір
Репетиторша• 07 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Київ, 41 розмір
О, 41х там багато. Якраз біля зупинки електрички, дуже раджу. Якщо цікаво пошукаю посилання на їх сторінку у ФБ.
Ганцю в кєдах• 07 октября 2023
У меня есть из Конфиската кожаные сапоги,я уже не помню сколько им лет
неДоЖиру
• 07 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Було б чудово! Дякую
Грамотний хвіст• 07 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Київ, 41 розмір
Якщо повномірні то важко знайти, на жаль, в мене всі 41 це 26,5 см, а це 40 і так у більшості марок
неДоЖиру
• 07 октября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ого, я думала в конфіскаті одна гуманітарка неякісна. Я була в конфіскаті на м. Вокзальна, там де трамваї ходять, де Рошен. То там ні про що взуття було
Репетиторша• 07 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Було б чудово! Дякую
Тримайте. Там є номер телефону, бо ми поїхали ще на початку війни, тому не знаю чи вони працюють.
неДоЖиру
• 07 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Дякую❤️